Skocz do zawartości

Polska 3. Liga by Kleyo


kleyo

Następna wersja  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej 15 takich samych update niz 1 porzadny? Bezsensu. Wspolnymi silami zrobilibyscie to lepiej i szybciej!

Nikt do nas nie wyszedł z inicjatywą współpracy, więc raczej nie porzucimy owocu ponad miesięcznej roboty. Jeśli ktoś chce się do nas dołączyć - nie widzimy problemów - wystarczy napisać.

Odnośnik do komentarza

Lepiej 15 takich samych update niz 1 porzadny? Bezsensu. Wspolnymi silami zrobilibyscie to lepiej i szybciej!

 

 

Oczywiscie, ja to wiem i jako tworca tego typu update'ow, a jednoczesnie redaktor CM Rev, moglbym wziac udzial w takim projekcie. Ale do tego potrzeba silnej reki jakiegos scenowego autorytetu. I powinno sie to odbywac tutaj - na forum, bo w koncu to jest miejsce, gdzie spotykaja sie wszyscy scenowicze.

Odnośnik do komentarza

Nie, tak nie było od zawsze. W tym cały problem.

 

Polski oficjalny research ma problemy ze znalezieniem ludzi do klubów ekstraklasy, o 1 lidze nie mówiąc. Naprawdę ktoś tu wierzy, że uda się zebrać DWA niezależne zestawy informatorów do 2. ligi i niższych?

 

Mamy dobrego dilera, zresztą to co przeczytałem i to co odstraszyło mnie od updatu Kleyo, to to, że stwierdził, że nie ma zamiaru wklepywać zawodników :-k (nie mogę teraz tego wyczytać, ale gdzieś poleicało stwierdzenie o wydmuszce :-k )

Odnośnik do komentarza

Rywalizacja byla zawsze. Wystarczy poczytac tematy stron na Starym Forum. Dlatego zamiast tego zalamywania sie nad brakiem jednosci na "Scenie" moglby ktos napisac do szefow sajtow, zebrac ludzi do pracy i wziac sie za ten projekt. A nikt tego nie zrobil. Teraz kazdy robi swoje.

Ty, no patrz, chciałem to zrobić, chciałem zrobić wielki wspólny, porządny scenowy update. Właśnie jestem na etapie zgadywania się z osobami, które wyraziły chęć pomocy. Co więcej miałem nawet gotowy projekt wielkiego scenowego updateu, który miał połączyć wszystkie serwisy i forum. Ale przecież nic spokojnie nie można przygotować, bo wszyscy nagle wyskakują ze swoimi autorskimi projektami.

Bawcie się dobrze dzieci. Jesteście mądrzejsi, to sobie sami radźcie. Wy i CM Rev. Niech jeszcze CFM wymyśli swój update do kompletu. Nie chcecie czegoś dobrego, satysfakcjonuje Was minimalizm - proszę bardzo. Ale później nie płaczcie, że stara gwardia wam w niczym nie chce pomóc.

Odnośnik do komentarza

Dwie sprawy. Jakbym też nie zaczął na becie to przecież bym nie zdążył na premierę. I tak, robiłem wszystko co w mojej, aby być pierwszym, dlatego w pierwszej wersji nie ma pełnych składów.

 

Dlaczego nie współpracujemy? Hmmm jesteśmy nową stroną, chcemy czymś zaistnieć, poza tym ja lubię niezależność i mam swoją wizję tego dodatku. I tak Profesorze masz rację, nie uda się zrobić dobrze odwzorowanej 3 i niższych lig, dlatego nie proszę użytkowników o przysyłanie danych o zawodnikach, bo co mi z dzięsiątki maili w których będą prawie same zalety danego klubu. Oczywiście wiem, że inne projekty (w domyśle projekt cmrev)nie dopuszczą jakiś z kosmosu wziętych wartości, tylko zauważam, że to IMHO niepotrzebne. Ja planuje CA ustawić na podstawie liczby spotkań i minut spędzonych na boisku w tym sezonie, oczywiście wszystko dostosowane do widełek. Oczywiście nie wszystkich to zadowoli, ale skoro liga bez zawodników ma niezłe wzięcie, to taka również powinna mieć.

 

PS. Jeśli innej ekipie uda się zrobić taki super mega dodatek z każdym zawodnikiem opracowanym w najdrobniejszym szczególe to pogratuluję im, ściągnę dany plik i będę się cieszył grą. Teraz jednak jeszcze czegoś takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ty, no patrz, chciałem to zrobić, chciałem zrobić wielki wspólny, porządny scenowy update. Właśnie jestem na etapie zgadywania się z osobami, które wyraziły chęć pomocy. Co więcej miałem nawet gotowy projekt wielkiego scenowego updateu, który miał połączyć wszystkie serwisy i forum. Ale przecież nic spokojnie nie można przygotować, bo wszyscy nagle wyskakują ze swoimi autorskimi projektami.

 

Jestem pewien, ze mozna to jeszcze zrobic - zalozyc nowy temat lub nawet osobny dzial, zebrac ludzi, zaczac dzialac. Chetni sie na pewno znajda, bo sam wzialbym w tym udzial, ale nic o tym nie wiedzialem (jak pewnie wiekszosc).

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że każda strona chce być lepsza i mieć własny dodatek, to naturalne i zrozumiałe. Tylko czy taki dodatek robi się dla siebie, czy dla graczy? Bo jeśli to drugie, połączenie sił i wypuszczenie dopieszczonych niższych polskich lig wydaje się oczywistym rozwiązaniem. Tyle ode mnie, więcej się nie będę na ten temat wypowiadać. Tak czy owak, powodzenia w update'owaniu.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że każda strona chce być lepsza i mieć własny dodatek, to naturalne i zrozumiałe. Tylko czy taki dodatek robi się dla siebie, czy dla graczy? Bo jeśli to drugie, połączenie sił i wypuszczenie dopieszczonych niższych polskich lig wydaje się oczywistym rozwiązaniem. Tyle ode mnie, więcej się nie będę na ten temat wypowiadać. Tak czy owak, powodzenia w update'owaniu.

 

Tak i też jako strona robimy taki i nie wydaliśmy jak na razie byle czego, więc takie oceny są przedwczesne. Ale widzę, że mieliśmy wydać byle co, aby tylko być pierwszymi.

Odnośnik do komentarza

Ale widzę, że mieliśmy wydać byle co, aby tylko być pierwszymi.

Dobra, rozumiem że nie mam pełnych składów, ale nazywanie tego byle czym to przesada. SuperBladesman w 10 lidze angielskiej też nie ma składów, nazwiesz to byle czym? Bez jaj.

Odnośnik do komentarza

Ale widzę, że mieliśmy wydać byle co, aby tylko być pierwszymi.

Dobra, rozumiem że nie mam pełnych składów, ale nazywanie tego byle czym to przesada. SuperBladesman w 10 lidze angielskiej też nie ma składów, nazwiesz to byle czym? Bez jaj.

 

Sorry ;) Nie mam nic przeciwko Twojemu updatowi, ale wklepanie drużyn itp to byle co ;) Nie wątpię, że z biegiem czasu rozbudował byś projekt (mam nadzieje, że zrobimy to razem), ale to to dla mnie wydmuszki ;)

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, że każda strona chce być lepsza i mieć własny dodatek, to naturalne i zrozumiałe. Tylko czy taki dodatek robi się dla siebie, czy dla graczy? Bo jeśli to drugie, połączenie sił i wypuszczenie dopieszczonych niższych polskich lig wydaje się oczywistym rozwiązaniem. Tyle ode mnie, więcej się nie będę na ten temat wypowiadać. Tak czy owak, powodzenia w update'owaniu.

 

Tak i też jako strona robimy taki i nie wydaliśmy jak na razie byle czego, więc takie oceny są przedwczesne. Ale widzę, że mieliśmy wydać byle co, aby tylko być pierwszymi.

 

Nie wiem, co mieliście zrobić, nie jestem w Waszej redakcji. Wiem, co mogliście zrobić jako oficjalny serwis FMa w Polsce. Ale może lepiej, że tego nie zrobiliście, zważywszy na ton, jakim wypowiadasz się o updacie Kleya; trudno nie nazwać go z lekka pogardliwym.

Odnośnik do komentarza

Nie, tak nie było od zawsze. W tym cały problem.

 

Polski oficjalny research ma problemy ze znalezieniem ludzi do klubów ekstraklasy, o 1 lidze nie mówiąc. Naprawdę ktoś tu wierzy, że uda się zebrać DWA niezależne zestawy informatorów do 2. ligi i niższych?

Różnica polega na tym, że ekstraklasę i 1. ligę markuje się nazwą Football Manager i dla przypadkowych ludzi - z definicji - nie ma tutaj miejsca.

W przypadków updatów, o których rozmawiać przyjemność mamy teraz, ta zasada nie obowiązuje. I tak może zgłosić się Czesio z Woli Zdakowskiej i zaproponować opracowanie drużyn leżących w promieniu 100km od jego domku, a ponieważ będzie jedynym kandydatem dla tych 3-5 drużyn to cóż... przyjmie się go z otwartymi rękoma. Dlatego w zebranie dwóch i więcej zespołów to ja nie śmiem wątpić. A jak będzie z jakością - to chyba wynika z powyższego. Ja -> osobiście -> nie pisząc z ramienia CM Rev mam nadzieję, że powstanie dodatek Scenowy, o którym pisał Icon. Dla mnie - fana drużyny trzecioligowej - byłoby to najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza

W pełni popieram Icona, jeden dodatek zrobiony jako SCENA, a nie jako różne serwisy/fora byłby dużo lepszy. Ale jak ktoś wcześniej napisał rywalizacja trwa i osobiście wątpię w wspólną pracę nad update'm, wykonywaną przez całą SCENĘ.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co mieliście zrobić, nie jestem w Waszej redakcji. Wiem, co mogliście zrobić jako oficjalny serwis FMa w Polsce. Ale może lepiej, że tego nie zrobiliście, zważywszy na ton, jakim wypowiadasz się o updacie Kleya; trudno nie nazwać go z lekka pogardliwym.

 

No bo jest to ton lekko pogardliwy ;) Wytłumaczyłem Kleyowi, nie neguje tego, że włożył wysiłek w update i zapewne jest świetny, ale ja wolałbym w swoim składzie mieć zawodników istniejących. Takie w2ydanie dla sztuki lub jak to określił autor być może po to by być pierwszym.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, co mieliście zrobić, nie jestem w Waszej redakcji. Wiem, co mogliście zrobić jako oficjalny serwis FMa w Polsce. Ale może lepiej, że tego nie zrobiliście, zważywszy na ton, jakim wypowiadasz się o updacie Kleya; trudno nie nazwać go z lekka pogardliwym.

 

No bo jest to ton lekko pogardliwy ;) Wytłumaczyłem Kleyowi, nie neguje tego, że włożył wysiłek w update i zapewne jest świetny, ale ja wolałbym w swoim składzie mieć zawodników istniejących. Takie w2ydanie dla sztuki lub jak to określił autor być może po to by być pierwszym.

 

No i również dzięki lekturze Twoich wypowiedzi, że się powtórzę, jak mi jeszcze któryś z Twoich kolegów redakcyjnych zacznie opowiadać o Scenie, niech będzie świadom, że moja rodzina poda go do sądu o odszkodowanie, jak się z szyderczego śmiechu rozpuknę.

 

Koniec dyskusji z mojej strony, niebiańskie królestwo pozostanie tylko wspomnieniem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...