Skocz do zawartości

Polska 3. Liga by Kleyo


kleyo

Następna wersja  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu chodzi mi o to, ze teraz pojawilo sie mnostwo zapalencow, ktorzy deklaruja sie, ze nie beda spac po nocach, w tym czasie robiac nowe ligi (wtf), a tak naprawde wartosciowych dodatkow powstanie kilka, bowiem stworzenie szablonu rozgrywek to Pan Pikus. Problemem jest stworzenie tysiecy zawodnikow, odwzorowanie ich umiejetnosci, odwzorowanie sily klubu na podstawie slabo dostepnych statystyk (wiem cos o tym, w koncu stworzylem II lige polska do FM09), dlatego pytam: co masz zamiar zrobic, by Twoj dodatek wyroznial sie od pozostalych?

Odnośnik do komentarza
Problemem jest stworzenie tysiecy zawodnikow, odwzorowanie ich umiejetnosci, odwzorowanie sily klubu na podstawie slabo dostepnych statystyk (wiem cos o tym, w koncu stworzylem II lige polska do FM09), dlatego pytam: co masz zamiar zrobic, by Twoj dodatek wyroznial sie od pozostalych?

O rany, a co Ty się tak martwisz o ten dodatek? Zrobi to fani gry sami ocenią czy warto ściągać ten czy jakiś inny.

Odnośnik do komentarza

a tak naprawde wartosciowych dodatkow powstanie kilka, bowiem stworzenie szablonu rozgrywek to Pan Pikus. Problemem jest stworzenie tysiecy zawodnikow, odwzorowanie ich umiejetnosci, odwzorowanie sily klubu na podstawie slabo dostepnych statystyk (wiem cos o tym, w koncu stworzylem II lige polska do FM09), dlatego pytam: co masz zamiar zrobic, by Twoj dodatek wyroznial sie od pozostalych?

Może nie jestem jakoś zbytnio doświadczony, bo jak dotąd tylko jeden dodatek zrobiłem, ale tam jakoś udało się mi to odwzorować to czemu nie teraz? Czym się będzie wyróżniał, nie wiem. Mam kilka ciekawych pomysłów jak je wprowadzę w życie to wszystkich o tym poinformuje, a może wystarczy to że będziemy pierwsi? Chciałbym również, żeby użytkownicy włączyli się w ten projekt.

 

Ja doskonale zdaje sobie sprawę ile pracy trzeba w to włożyć, ale już nieraz zarywałem nocki i siedziałem przy kompie po 20 godzin na dobę, zawalając uczelnie i wszystko co się dało, byleby tylko coś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Problemem jest stworzenie tysiecy zawodnikow, odwzorowanie ich umiejetnosci, odwzorowanie sily klubu na podstawie slabo dostepnych statystyk (wiem cos o tym, w koncu stworzylem II lige polska do FM09), dlatego pytam: co masz zamiar zrobic, by Twoj dodatek wyroznial sie od pozostalych?

O rany, a co Ty się tak martwisz o ten dodatek? Zrobi to fani gry sami ocenią czy warto ściągać ten czy jakiś inny.

 

Rozmawiam z nim, pytam o szczegoly, bo nie wiem czy tu zagladac, proste.

Odnośnik do komentarza

Szczerze, zycze powodzenia :)

Jestem zwolennikiem tego typu uaktualnien, odkad gram w Managera od cm01/02, marzyłem o takim własnie edytorze jaki wyszedł w tym roku.

Stworzenie wszystkich lig w Polsce i grywanie w nich to będzie wielka frajda dla wszystkich tych którzy sa kibicami mniejszych klubów i chec poprowadzenia do sukcesu bedzie długa i ciezka biorac np zespoł klasy A, ale da niesamowita frajde porownywalna do English Conference (forest green) i zdobycia nim Pucharu Angli ! :), to taki mój mały sukces.

Sam sciagłem to co zrobiłes i próbuje sobie sam cos tam pozmieniac, ale i tak czekam na finalna wersje tego co zrobicie wspólnie.

Powodzenia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Czas rozpocząć uzupełnianie kadr zespołów 3. Ligi. Jako, że jest tego dość dużo szukam osób chętnych do współpracy. Mam dość oryginalny i ciekawy sposób na tworzenie bazy danych więc wymagania dla osób zainteresowanych to w zasadzie tylko:

- oryginalna kopia FM 2010

- wolny czas

- umiejętność obsługi podstawowych poleceń edytora dołączonego do gry

- logiczne myślenie

 

Nie wymagamy na tym etapie dokładnej znajomości danych klubów, z pewnych powodów. Chętni niech zgłaszają się przez PW lub bezpośrednio na gg:2274502 do mnie.

Odnośnik do komentarza

cmrev i nie tylko (bo działają z nami osoby spoza) wzieło się za to gdy miało już bety.

Dobra.

 

Jeszcze gdyby ktoś wyjaśnił mi, dla czego miliony osób robią każde z osobna taki sam update do 3 ligi zamiast połączyć siły i zrobić wszystko do np. B-Klasy, będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...