Skocz do zawartości

FM 2010 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

To poprawiony link do screena: http://img28.imageshack.us/img28/3163/taktykarmawiktor.png

a co do:

mając taki skład każda w miarę logiczna taktyka powinna hulać

Grałem już w nie 1 managera - grałem w 2007,2008,2009 i gram teraz w 2010 i mówiąc krótko zawsze miałem problemy z tym, zawsze umiałem tylko tracić bramki, a strzelenie jej to była rzadkość nawet z napadem Villa - Rooney - Torres

 

Wracając do tematu - ma ktoś te taktyke? co mam zrobić? Umiałem stracić 2 bramki(i zremisować 2:2) ze sportingiem(nie lizbona)

Odnośnik do komentarza

To poprawiony link do screena: http://img28.imageshack.us/img28/3163/taktykarmawiktor.png

a co do:

mając taki skład każda w miarę logiczna taktyka powinna hulać

Grałem już w nie 1 managera - grałem w 2007,2008,2009 i gram teraz w 2010 i mówiąc krótko zawsze miałem problemy z tym, zawsze umiałem tylko tracić bramki, a strzelenie jej to była rzadkość nawet z napadem Villa - Rooney - Torres

 

Wracając do tematu - ma ktoś te taktyke? co mam zrobić? Umiałem stracić 2 bramki(i zremisować 2:2) ze sportingiem(nie lizbona)

 

IMO to daj Messiemu i CR9 wsparcie zamiast ataku, Gutiego cofnij na środek tak samo jak xabiego. A tak BTW to ze screena wygląda że wcale nie jest tak źle O__o

 

ech chciałbym mieć takich piłkarzy u siebie na Maderze :<

Odnośnik do komentarza

ech chciałbym mieć takich piłkarzy u siebie na Maderze :<

To zagraj Realem, cóż za filozofia :P

 

Stworzenie dobrej taktyki w nowym FM'ie to banał wg mnie, a kilka sparingów wystarczy, żeby ją dopracować

 

To mnie teraz powaliłeś :D te sparingi to o kand d*** rozbić. Wszystkie sparingi po 8:0 wygrywam a jak przychodzi mecz o punkty to baty są nieziemskie...

 

Irytuje mnie gra obronna w nowym FM. Piłkarze nie wykonują poleceń i nawet ze słabeuszami ciężko się gra. Poza tym to co wyprawiają sędziowie woła o pomstę. Średnio na mecz 6 żółtych i 0,7 czerwieni (a nie gram zbyt agresywnie) dla mojego teamu.

Odnośnik do komentarza

ech chciałbym mieć takich piłkarzy u siebie na Maderze :<

To zagraj Realem, cóż za filozofia :P

 

Stworzenie dobrej taktyki w nowym FM'ie to banał wg mnie, a kilka sparingów wystarczy, żeby ją dopracować

 

To mnie teraz powaliłeś :D te sparingi to o kand d*** rozbić. Wszystkie sparingi po 8:0 wygrywam a jak przychodzi mecz o punkty to baty są nieziemskie...

 

Irytuje mnie gra obronna w nowym FM. Piłkarze nie wykonują poleceń i nawet ze słabeuszami ciężko się gra. Poza tym to co wyprawiają sędziowie woła o pomstę. Średnio na mecz 6 żółtych i 0,7 czerwieni (a nie gram zbyt agresywnie) dla mojego teamu.

To porządne drużyny sobie wybieraj za rywali, a nie popierdółki jakieś :>

 

Jeśli masz problemy w lidze, to wcale nie znaczy to, że winna jest taktyka. Może przygotowania zawaliłeś?

Odnośnik do komentarza

Nie Użyłem waszej pomocy ponieważ, kilka rzeczy zmieniłem w Zaawansowanych ustawieniach taktyki i...Real zaczął grać jak... Lepiej niż marzenie - wygrałem ze Sportingiem(2:0) z BARCĄ aż 3:0!! i z zaragoza 3:0! Ustawiłem zeby Grali ofensywnie, cofnąłem linie obrony i dałem by grali kontry - wyszło zaje***cie!

Odnośnik do komentarza

Gram wisla wszystko bylo idealnie stosowalem taktyke z Fma 09 gknaap po polowie sezonu 1 miejsce 6pkt przewagi 13-2-2 przypadkowe remisy i porazki w uefa odpadlem w grupach majac taka sama ilosc pktowa co fenerbahe zdenerowalo mnie tylko to ze w uefa nie ma systemu ligi mistrzow czyli lepszy 2mecz przy tej samej ilosc pkt i awans (mialem lepszy 2mecz zw,rem) odpadlem przez to ze mieli 1 bramke na + wiecej wiec ogolnie szlo dobrze potem kontrolne towarzyskie luty i nagle wielka klapa zespol stanol w miejscu 5 meczy 5 porazek w lidze i to 4-1 3-0 z ostatanimi druzynami ligowymi obrona totalnie przestala grac a napastnicy niewiedza co sie z pilka robi i juz sam niewiem jaka taktyka albo modyfikacja taktyki byla by dobra aby druzyna grala rowno caly sezon nie mowie o ciaglych zwyciestwach ale teraz to co sie dzieje to jest jedna wielka pomylka

Odnośnik do komentarza

Macie jakiś pomysł na stałe fragmenty gry ? Jestem z kolegą w połowie sezonu, i nic jeszcze nie ustrzeliliśmy np. z rożnych (on tam z wolnego z jedną strzelił). Nie chodzi mi tu koniecznie o killer rogi z poprzednich części, gdzie swego czasu Chiellini był królem strzelców ligi, ale o coś chociaż o przeciętnej skuteczności.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam do przedstawienia moja taktykę nad która spędziłem naprawdę dużo czasu... To tak w skrócie: gram Realem, taktyka głównie oparta na grze skrzydłami. Ustawienie 4-2-3-1. Z ważniejszych meczów na tej taktyce: At.Madrid 0-6 Real, Barcelona 1-2 Real, Real 3-0 Sevilla, Valencia 1-4 Real, Liverpool 1-0 Real. W lidze jestem liderem po 18 kolejkach z przewaga 9 pkt. nad drugim miejscem.

 

Link do taktyki: http://www27.zippyshare.com/v/7436750/file.html

 

Testujcie i piszcie co sądzicie. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam do przedstawienia moja taktykę nad która spędziłem naprawdę dużo czasu... To tak w skrócie: gram Realem, taktyka głównie oparta na grze skrzydłami. Ustawienie 4-2-3-1. Z ważniejszych meczów na tej taktyce: At.Madrid 0-6 Real, Barcelona 1-2 Real, Real 3-0 Sevilla, Valencia 1-4 Real, Liverpool 1-0 Real. W lidze jestem liderem po 18 kolejkach z przewaga 9 pkt. nad drugim miejscem.

 

Link do taktyki: http://www27.zippyshare.com/v/7436750/file.html

 

Testujcie i piszcie co sądzicie. Pozdrawiam:)

 

nie da sie ulozyc taktyki ktora bylaby dobra dla slabszych zespolow typu Southampton ( ja nimi gram:) ) grajac realem to jest generalnie zespol sam grajacy majacy gwiazdy i 200 mln na transfery w ogole niemialbym satysfakcji wygrywajac nimi ale to tylko taka moja dygresja

Odnośnik do komentarza

Ja gram Middlesbrought i ulozylem taktyke ktora sie sprawdza calkiem dobrze, na poczatku stworzylem taktyke podobna na wzor tej z fm 09 ale sie nie sprawdzila wiec troche przebudowalem to i owo i nie jest zle. Jesli ktos chcialby pobrac i sprobowac mojej taktyki to moze uda mu sie wprowadzic jakies zmiany, badz bedzie mial jakies sugestie ktore by ja ulepszyly gdyz mimo ze sie sprawuje calkiem niezle to sporo remisow mi sie przytrafia no i czasem w obronie bywa goraco;p

Screen tabeli po 22 meczach: Tabela

a tu taktyka do pobrania: taktyka

Odnośnik do komentarza

Macie jakiś pomysł na stałe fragmenty gry ? Jestem z kolegą w połowie sezonu, i nic jeszcze nie ustrzeliliśmy np. z rożnych (on tam z wolnego z jedną strzelił). Nie chodzi mi tu koniecznie o killer rogi z poprzednich części, gdzie swego czasu Chiellini był królem strzelców ligi, ale o coś chociaż o przeciętnej skuteczności.

Zauważyłem, że dużo jest groźnych sytuacji po rożnych na długi słupek. Tak w Wiśle wpadło mi już kilka bramek (4 lub 3) a nie jestem nawet w połowie sezonu.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, najlepiej grający głową na długi słupek, najsilniejszy atakuje bramkarza, wrzutka oczywiście na długi słupek. Aczkolwiek ustawiajcie sobie napastnika (dobra gra z pierwszej piłki/wykańczanie? jako odegranie na krótki, bo jak czasami dośrodkowującemu zejdzie, to coś może wpaść :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...