Skocz do zawartości

FM 2010 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, niedawno stworzyłem taktykę którą sporo osiągnąłem reprezentacją... Kolumbii. Najpierw awansowałem do MŚ co już było uznawane za ogromny sukces a na samej imprezie wyszedłem w grupy. w 1/8 przegrałem bo wyrównanym meczu z Argentyną. Był to mój jedyny przegrany mecz tą drużyną. Z ważniejszych wyników:

Kolumbia 2-2 Argenyna (EMŚ)

Kolumbia 6-1 Kostaryka (EMŚ, Baraże)

Kolumbia 7-1 Nowa Zelandia (MŚ, faza grupowa)

Kolumbia 0-0 Włochy. (MŚ, faza grupowa)

Rozegrałem 40+ meczy przegrywając tylko 1. Taktyka polega głównie na grze z kontry bezpośrednimi podaniami. Ważny jest dobry defensywny pomocnik i żeby jeden z napastników (ten z poleceniem "atak) był dobrze zbudowany, szybki i miał dobre wykończenie akcji i drybling. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś przetestować w klubie bo jak wiadomo piłka reprezentacyjna rządzi się swoimi prawami.

 

Ustawienie + Polecenia dla drużyny:

 

Download

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich, niedawno stworzyłem taktykę którą sporo osiągnąłem reprezentacją... Kolumbii. Najpierw awansowałem do MŚ co już było uznawane za ogromny sukces a na samej imprezie wyszedłem w grupy. w 1/8 przegrałem bo wyrównanym meczu z Argentyną. Był to mój jedyny przegrany mecz tą drużyną. Z ważniejszych wyników:

Kolumbia 2-2 Argenyna (EMŚ)

Kolumbia 6-1 Kostaryka (EMŚ, Baraże)

Kolumbia 7-1 Nowa Zelandia (MŚ, faza grupowa)

Kolumbia 0-0 Włochy. (MŚ, faza grupowa)

Rozegrałem 40+ meczy przegrywając tylko 1. Taktyka polega głównie na grze z kontry bezpośrednimi podaniami. Ważny jest dobry defensywny pomocnik i żeby jeden z napastników (ten z poleceniem "atak) był dobrze zbudowany, szybki i miał dobre wykończenie akcji i drybling. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś przetestować w klubie bo jak wiadomo piłka reprezentacyjna rządzi się swoimi prawami.

 

Ustawienie + Polecenia dla drużyny:

 

Download

Cofnięta obrona i pułapki ofsajdowe? Ciekawe połączenie :D

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ,prosiłbym was o pomoc . Gram Juventuesm w FM2010 , staram się jak mogę jednak wyniki są bardzo słabę , czeste remisy ze słabymi drużynami , a jak gram z kimś lepszym to prawie zaznaje porażki . Mój skład to juventus3.png

Tu 2 częśc juventus2.png

Tak grałem przez jakiś ,czas jednak taktyka nie okazała się genialna :/ juventus.png[/img]

W zimie przyjdzie do mnie Aguero , prosiłym was o jakąś pomoc co zrobic ze swoim skladem i taktyka aby wreszcie zaczac piac się ku górze ?

Odnośnik do komentarza

Witam, miałbym pytanie czy miałby ktos może jakąś taktyke albo czy ktoś by polecił taktyke do ruchu chorzów? gram drugi sezon i poprostu tragedia. W 1 sezonie zająłem 3 miejsce w lidze (udzial w LE skonczony po 2 rundach albo tam 3) a w tym sez mam 9 porażek z rzędu w lidze i potrzebuje zmian..

Edytowane przez Ernie Souchak
Podwojona treść
Odnośnik do komentarza

mam takie oto pytanie, gram sobie Nottm Forest, używam taktyki Ultimo Domination 10.3, idzie mi całkiem dobrze, jednak jest coś co mnie niepokoi. Każdy rzut rożny przeciwnika, każde dośrodkowanie każdy rzut wolny pośredni w okolicach mojej bramki to gol. I to nie to ze raz kiedyś, ale 100% takich zagrań to gole. Jest na to jakieś rozwiązanie, co należało by zmienić?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak Hawkeye mówi warto grając ze słabszymi zastosować instrukcje na przeciwnika i wyeliminować 1-2 graczy rywala ścisłym kryciem napastnika czy też pressingiem na super skrzydłowego. Skończyłem Napoli 4 sezon i w 1 sezonie zająłem 2 miejsce. Najczęściej na przeciwników typu Milan, Juve, Inter czy Roma nie dawałem w ogóle poleceń na przeciwnika gdyż każda z tych drużyn miała tyle zawodników mogących w pojedynkę zmienić losy meczu, że wolałem grać "swoją grę". Gram taktyką 4-1-2-1-2 i po 4 sezonach zdobyłem 3 razy mistrzostwo 1 raz vice mistrzostwo i raz LM oraz 2 razy PW. Od razu chciałbym powiedzieć, że taktyka nie jest moim dziełem ale spisuje się rewelacyjnie.

 

tabela 2010:

http://pl.tinypic.com/r/2qmp17p/6

 

taktyka pod łatke 10.1.0 i 10.1.1:

http://www.speedyshare.com/files/19943488/Napoliv5__Napoli__Jun_2013_.tac

 

pozdrawiam.

 

czy ktoś mógłby jeszcze raz wrzucic ta taktyke bo link nieaktywny....

Odnośnik do komentarza

proponuje ustawic taxe na nastawienie normalne, przy okazji zeby boczni ob. nie szaleli z przodu zbytnio i gra z kontrataku, ja w taki sposob ogralem w 1.sezonie Real i Barce na ich stadionach grajac Sevilla, tak wiem ze sevilla to nie newcastle ale pozytywnie...

aaa i w LM ogralem takie kluvy jak: Arsenal , Milan , Liverpool , Inter i porazka dopiero w finale z MU

Odnośnik do komentarza

Jeżeli możesz, to prosiłbym, abyś wkleił dla mnie ją tutaj, a ja postaram się przetestować. Może i dla mnie będzie skuteczna. Od dwóch meczy testuję taktykę, ale bez skrzydłowych, za to z 3 napastnikami, to muszę powiedzieć, że 2 razy wygrana. Ale mam dobrych skrzydłowych i nie chcę ich zostawić bez gry.

Odnośnik do komentarza

staryy, ale po 2 meczach nie da się stwierdzić czy taxa jest dobra czy nie.

zauważyłem iż w wersji 2010 nie ma "syndromu drugiego sezonu". jest wręcz przeciwnie. podam przykład- w pierwszym sezonie Espanyolem zająłem 3 miejsce. w drugim drugie msc, a w trzecim już byłem mistrzem. cały czas na tej samej taktyce.

 

kolejna rzecz to ta iż ostatnia wersja gry nie preferuje gry skrzydłami ( tylko środkiem). w rozumieniu ofensywnych i zwykłych pomocników. co innego to boczni obrońcy wysunięci. takie moje zdanie.

...2xskrzydłowy 1xnapastnik, właśnie coś podobnego do Barcelony...

powiedziałbym, że to nie są skrzydłowi tylko cofnięci napastnicy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...