Skocz do zawartości

FM 2010 - Taktyki


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc Marcin na pewno skorzystam ! W środku pola mam Verrattiego CA 175, Rudolfo (regen) CA 173, Ze Antonio (regen) CA 175 więc spokojnie mogę tak cisnąć, bo mają oni świetną technikę. Ogólnie ustawioną mam i gram tak w lidze Linia wysunięta bo mam dosyć szybkich obrońców, tempo i szerokość norma i gra się całkiem nieźle. Zawsze sugerujecie się tym jak ustawiać Tempo itd tak jak asystent karze na każdy mecz czy macie 1 ustawienia i ich nie zmieniacie?

Chcę poruszyć pewien wątek aczkolwiek jak myślicie co się lepiej sprawdza w 2010, chodzi o suwaczki gracie dalej ze swoimi ustawieniami czy ustawiacie standardowo jak w kreatorze? Ja w Lechu mam wszystko po swojemu ustawiony, a w Paragwaju gram nowym stylem i zdaję się na ustawienia które poleca gra, choć nie spełniają one moich oczekiwań.. Jak jest u was?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam pytanie do was wszystkich doświadczonych graczy

Jak wy to robicie że gracie kariery po 20 30 lat. Bo mnie ta gra czasami zaczyna wnerwiać po jednym meczu. Moi napastnicy marnują sytuacje jedna z drugą mają puste bramki i tak nie trafiają. Z drugiej strony obrońcy którzy mają oceny po 7 po meczu a to właśnie przez niego przegrałem, a poza tym jaki by to nie był obrońca to i tak popełni rażący błąd który oczywiście napastnik rywali musi to wykorzystać. Ok ja do tego nic nie mam bo błędy się zdarzają ale jak mój napastnik dostanie taki prezent to nie potrafi go wykorzystać. Nie wiem jak wy wygrywacie mecze w LM i LE. Miałem raz lub dwa taką karierę którą grałem cały sezon z sukcesami. Raz Lechem byłem w grupach LE i na koniec sezonu 2 miejsce w lidze lecz na następny sezon tą samą taktyką przegrywam mecz za meczem. Drugi raz byłem Dolcanem Ząbki doszedłem do ćwierćfinału PP i byłem 7 w lidze lecz w 29 kolejce zakończyłem grę. Bo jak to możliwe żeby grać tą samą taktyką jak w pierwszej części sezonu, a w drugiej wszystko przegrywać i czasem remisować. Zgodzę się z wami że może jestem słabym managerem no ale mi się zdaje że z tą grą coś też jest nie tak.

Jakby co gram na łatce 10.2.

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Gram Lechem. W lidze wszystkie mecze wygrane powyżej 2:0, Liga Europejska, ładnie pięknie. Losowanie - Galatasaray, to się załamałem. Pierwszy mecz na wyjeździe 3:1 dla Galatasaray - moja taktyka. Gram u siebie taktyka Ultimo Domination. Po prostu dominuje w tym meczu, ale, właśnie jest jedno ale. Muszę wygrać 2:0, wygrywałem już 3:0, pod koniec 3:2. Załamałem się. Mam bardzo dużo groźnych sytuacji, z czego prawie wszystkie bramkarz broni - Leo Franco.

Mam na napadzie:

Lewandowski ----- Chrapek/Benyamina ----- Peszko

Lewandowski ładnie wyprowadza akcje, dośrodkowuje ładnie - brak wykończenia. Ludzie poradźcie mi co mam zrobić, aby uzyskać wymarzony awans..

Odnośnik do komentarza

Witajcie!

Gram Lechem. W lidze wszystkie mecze wygrane powyżej 2:0, Liga Europejska, ładnie pięknie. Losowanie - Galatasaray, to się załamałem. Pierwszy mecz na wyjeździe 3:1 dla Galatasaray - moja taktyka. Gram u siebie taktyka Ultimo Domination. Po prostu dominuje w tym meczu, ale, właśnie jest jedno ale. Muszę wygrać 2:0, wygrywałem już 3:0, pod koniec 3:2. Załamałem się. Mam bardzo dużo groźnych sytuacji, z czego prawie wszystkie bramkarz broni - Leo Franco.

Mam na napadzie:

Lewandowski ----- Chrapek/Benyamina ----- Peszko

Lewandowski ładnie wyprowadza akcje, dośrodkowuje ładnie - brak wykończenia. Ludzie poradźcie mi co mam zrobić, aby uzyskać wymarzony awans..

grając S&L nie nauczysz się grać w FMa :)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś poza mną ma taki gigantyczny problem z napastnikami? Jakiegokolwiek nie ściągnę, o jakiejkolwiek charakterystyce, daje dupy na całej linii. Obojętnie czy w Bundeslidze, czy w ligach niższych - nie byłem grą napastników usatysfakcjonowany. Snajperzy o jakiej charakterystyce najlepiej sprawdzają się w tym FMie? I jakie im ustawić instrukcje?

Odnośnik do komentarza

A jak sobie to wyobrażasz? Bez pojęcia o taktyce, jaką grasz, bez pojęcia o napastnikach jakich masz - wróżenie z fusów; ustawiając któremukolwiek z tych, których masz gotowy szablon (kompletny, środkowy, itd...) masz zaznaczone umiejętności, jakie on powinien posiadać.

Odnośnik do komentarza

http://iv.pl/images/01610407447581958373.jpg

Polecenia dla druzyny dla Barcelona

prosze o pomoc ;d

kogo sprzedać

 

nani w barcelonie to jakies JAJA ! on nawet na lawe do takiego klubu jest za slaby! messi na lewe a na prawe Gourcuff i oczywiscie robinho na lawe i do ataku Aguero, i tez bym przesunal Sandro na DPŚ a na srodek pomocy Cesc Fabregas i to na tyle jesli chodzi o najlepsza 11. a zadania pod zawodnikow to juz sam musisz wiedziec najlepeij.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...