Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

poradzil ktos juz sobie z crash dumpem ?????? zainstalowanie directax z sierpnia nie pomaga ?? prosze o pomoc

 

Polska oficjalna (cmrev.com) mówi, że to bug i prace trwają. Profesor i GeedieZ sugerują problemy sprzętowe, a ściślej systemowe. Bóg jeden wie, a może wiedzę ma już nie tylko On?

 

 

1 sezon + sparingi w 2 sezonie (Sunderland), w tym czasie 2 crush dumpy. Niedużo, ale jednak mierzi, myślę że to jednak bug (a raczej BUG!!!), do czasu rozwiązania problemu trzeba często sejwy robić.

Odnośnik do komentarza

Ja grałem Newcastle i awansowałem oczywiście do Premiership po pierwszym sezonie. Razem ze mną awansowało Middlesbrough i Reading. Nie czytałem dokładnie wiadomości prasowych, rzadko to robię. Tak się złożyło, że wcześnie miałem mecz właśnie z Middlesbrough. Patrzę skład a tam... Nani, Kuyt Ledesma i inni znani zawodnicy. Okazało się że klub mający w zeszłym sezonie 60 czy 80 mln euro długów wydał w tym oknie transferowym 108 mln na transfery!!!!! Nie wiem czy to bug czy nagle nowy szejk przybył do Boro ale byłem w szoku O.o

 

Inna sytuacja: Gram z Man City i Adebayor zaczyna mecz na lewej obronie :D

Odnośnik do komentarza

poradzil ktos juz sobie z crash dumpem ?????? zainstalowanie directax z sierpnia nie pomaga ?? prosze o pomoc

 

Polska oficjalna (cmrev.com) mówi, że to bug i prace trwają. Profesor i GeedieZ sugerują problemy sprzętowe, a ściślej systemowe. Bóg jeden wie, a może wiedzę ma już nie tylko On?

 

 

1 sezon + sparingi w 2 sezonie (Sunderland), w tym czasie 2 crush dumpy. Niedużo, ale jednak mierzi, myślę że to jednak bug (a raczej BUG!!!), do czasu rozwiązania problemu trzeba często sejwy robić.

 

 

ja tez s sumie skonczylem 1 sezon jestem na poczatku drugiego i 3 razy mialem crash dumpa :( teraz co drugi mecz savuje oby patch szybko wyszedl pewnie dopiero na swieta wyjdzie...

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie dotyczące gry Football Manager 2010

A mianowicie prowadze klub i złozyłem podanie o prace do reprezentacji, po jakims czasie przyszła odpowiedz, że chca mnie zatrudnic na selekcjonera, wybieram opcji przyjmij oferte, po jakims czasie znowu pojawia sie oferta i znowu akceptuje i nic nie jestem selekcjonerem, a kadra cały czas bez trenera.

 

Czy wiecie może co zrobić? Co jest nie tak? Może macie jakies forum gdzie tez ktos ma taki problem

 

 

Mam dokładnie to samo i nie wiem co z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza

Ja chyba znalazłem buga nie wiem czy ktoś wcześniej o tym wspominał. Więc gdy prowadzę klub i składam także podanie o reprezentację a ona się zgodzi i ja zaakceptuje to w ogóle nic się nie dzieje po kilku dniach znowu przychodzi wiadomość znowu akceptuje i tak w kółko, a dodatkowo gdy akceptuje objęcie reprezentacji a po kilku dniach dostaje propozycję nowego kontraktu w klubie to automatycznie komputer odrzuca tą ofertę nie mam opcji czy przyjąć nowy kontrakt czy nie ;/

Odnośnik do komentarza

Ja chyba znalazłem buga nie wiem czy ktoś wcześniej o tym wspominał. Więc gdy prowadzę klub i składam także podanie o reprezentację a ona się zgodzi i ja zaakceptuje to w ogóle nic się nie dzieje po kilku dniach znowu przychodzi wiadomość znowu akceptuje i tak w kółko, a dodatkowo gdy akceptuje objęcie reprezentacji a po kilku dniach dostaje propozycję nowego kontraktu w klubie to automatycznie komputer odrzuca tą ofertę nie mam opcji czy przyjąć nowy kontrakt czy nie ;/

 

Właśnie o tym pisali koledzy nad Tobą.

 

Więc możesz się cieszyć z pracy zbiorowej nad odkryciem buga ;)

 

PS

Ja też miałem podobny problem.Spróbujcie odrzucić ofertę kontraktu i od razu złożyć jeszcze raz swoją kandydaturę. Problem z kontraktem nie zawsze się pojawia, więc może pomóc.

Odnośnik do komentarza

Hm pomijając temat trudności nowego fm'a, miałem ostatnio mecz, który w rzeczywistości nie zdarzyłby się raczej nigdy, otóż: prowadzę Wisłę, mecz z Lechem zakończył się wynikiem 3:3 z czego nie uznano mi trzech goli zdobytych z gry!!! poza tym w meczu sędzia podyktował 4 karne z czego moja drużyna zdobyła wszystkie 3 bramki z karnych właśnie...owszem istnieje prawdopodobieństwo takiego przebiegu spotkania ale chyba mniejsze niż trafienie szóstki w totka...

Odnośnik do komentarza

A ja z innym problemem. Mianowicie w 1 sezonie gry Pogonia Szczecin nie gralem w Pucharze Polski.

Nie wiem czy to wczesniej zglaszano.

Po prostu mnie nie bylo w czasie losowania.

 

Nie wiem czy to nie jest celowe rozwiazanie. Wg przepisow obowiazuje rozstawienie zespolow z poprzedniego sezonu, dlatego rozstawiony jest Kmita Zabierzow, a zadnego z beniaminkow nie ma w pierwszym sezonie PP. Jest to jednak nieco dziwne, bo bodajze dwoch (Sandecja, Pogon) dotarly do centralnego szczebla tak czy inaczej ...

 

Do tego dochodzi tez sprawa "premii" - przed sezonem pytani jestesmy ile zamierzamy dac pilkarzom jesli dojda daleko w PP ...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza

aaaaaaaaaaaaaa......... Macie też tak, że komputer często robi zmiane bramkarzy w trakcie meczu? Teraz własnie grałem derby Wisła-Cracovia, 92 minuta końcówka meczu, 1-0 dla mnie i co? Trener zmienia Merde na Cabaja :o... Gdzie tu realizm?

Wyglada na to, ze AI traktuje bramkarza jak kazdego innego zawodnika z pola. Zmiana to zmiana, niezaleznie czy napastnik za napastnika, czy bramkarz za bramkarza.

IMHO big bug :-k

Odnośnik do komentarza

No to ładnie. Mecz pucharu francji z bastią, zacięta walka, wygrywam w dogrywce 3 - 2 i jakie było moje zdziwienie gdy komputer po meczu prosi o podanie piłkarzy do wykonywania karnych. Mało tego karne się nie odbyły. Wszystko staneło w miejscu i jedyne co mi zostało to wyjść z gry.

 

to na koniec meczu:

 

 

http://yfrog.com/76bugedj

 

 

a w tym momęcie gra się zatrzymała:

 

http://img35.imageshack.us/img35/3996/bug2pn.jpg

 

Jeden karny ( zawodnik Basti nie trafił ) został wykonany i tak gra zatrzymała się w miejscu. Jest to pierwszy sezon na łatce, w bazie nic nie grzebałem. Może ktoś się z tym spotkał już ??

 

Może trzeba to zgłosić SI ??

 

 

--------

rozegrałem mecz jeszcze raz, wygrałem 2-1 , wszystko już w porządku działało.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...