Skocz do zawartości

Bugi w Football Managerze 2010


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Gram z najnowszą aktualizacją składów. Otóż wypożyczyłem zawodnika, mam już sierpień, a on ciągle nie wraca z wypożyczenia. Gram w Polsce, był wypożyczony do Szkocji. Inni, którzy byli wypożyczeni np do Hiszpanii wrócili 30 czerwca. Ten, z którym mam problem niby nie jest uprawniony do gry w zespole, do którego jest wypożyczony, gdy klikam na jego profil, pisze, że jest z mojej drużyny, ale nie ma nawet wartości, jest na niebiesko jego nazwisko. Z kolei gdy wchodzę w historię, to jest herb drużyny, do której go wypożyczyłem :/

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że mam patcha 10.0.3 i uaktualnienie wydane na początku wrześnie (te ze zmianami graczy, sztabów itd). Mam już końcówkę września, a zawodnik cały czas nie wraca. Gdy wchodzę w zakładkę kontrakt ma kontrakt taki jak wcześniej, ale nie pisze, czy z Legią czy z Hearts(inny zawodnicy na wypożyczeniu mają tak jakby dwa kontrakty, wiece o co chodzi). Jak wchodzę w Legię i na niego klikam, to w profilu ma mój klub, a jak w Hearts, to Hearts :/ Ktoś może mi pomóc ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Witam nie chciałem zakładać nowego tematu więc pisze tutaj:) Dziś ostatni raz grałem około 13 potem wyłączyłem "trybem awaryjnym":P kompa ale wcześniej zapisałem grę gdy nie dawno wróciłem do domu i chciałem trochę pograć po próbie wczytania save wyskakuje mi napis "Gra nie została wczytana" gdy włam FM Genie Scout 10 gra już ładuję się normalnie... Czy w związku z tym jest jakiś sposób na odzyskanie save i kontynuowanie gry??

Odnośnik do komentarza

Witam nie chciałem zakładać nowego tematu więc pisze tutaj:) Dziś ostatni raz grałem około 13 potem wyłączyłem "trybem awaryjnym":P kompa ale wcześniej zapisałem grę gdy nie dawno wróciłem do domu i chciałem trochę pograć po próbie wczytania save wyskakuje mi napis "Gra nie została wczytana" gdy włam FM Genie Scout 10 gra już ładuję się normalnie... Czy w związku z tym jest jakiś sposób na odzyskanie save i kontynuowanie gry??

nie ma. sejw zwalony

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Witam.

Pojawił mi się dzisiaj jakiś nie znany mi problem. Wczoraj wszystko było dobrze, przy próbie włączenia gry pojawił się taki błąd: http://img832.imageshack.us/i/memorywarning.png/

Jeżeli chodzi o pamięć komputera to mam po 14 gb wolnego na dwóch partycjach. Pamięć RAM wyciągałem i przedmuchałem. Wczoraj jedynie wyłączyłem 2 pliki przy uruchamianiu się windowsa, który jeden był rthdvcpl.exe, a drugi od openoffica.

Przeinstalowałem 3 razy. Pamięć wirtualna ustawiona dobrze.

Proszę o pomoc przy rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Nie jestem pewien, czy piszę w dobrym temacie, ale mam problem z reprezentacjami Holandii, Niemiec i Francji. Problem ten jest powszechnie znany (chodzi o piłkarzy reprezentacji Niemiec i zdjęcia zawodników Holandii i Francji), przeczytałem, co i w jakim pliku trzeba zmienić, zmieniłem to, jednak nic to nie dało. Nie wiem, czy ma to coś wspólnego z wersją gry? Gram na patchu 10.3. Pozmieniałem wartości z "1" na "0"0 w pliku 'fake', jednak nie zmieniło to nic w grze.

Odnośnik do komentarza

Mam takie:

Wczoraj normalnie grałem w fm10 na laptopie i wszystko działało. Po jakimś czasie, gdy znów urochimiłem laptopa i znów chciałem włączyć fma, wyskoczył taki komunikat:

XML parsing error!

i komunikat: not well-formed (invalid token) at line 1 of default.xml

Przeinstalowywałem grę, próbowałem nainstalować na starą i cały czas to samo. Gra nie chce się uruchomić.

Żeby nie było niedomówień mam oryginał i przez ponad rok nie miałem z nim żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Mam problem z grafika w meczu 3D. http://img695.imageshack.us/i/fm10i.png/ tak jak widać na załączonym obrazie. Mam bardzo dobry komputer. Gram w tego FM'a długo. Dzisiaj jednak coś mi się zepsuło i musiałem instalować od początku. Wszystko działa bez żadnych problemów tylko w meczu 3D piłkarze wyglądają tak jak wyglądają. Po deinstalacji i ponownej instalacji nie usuwałem folderu C:\Documents and Settings\admin\Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2010 Są w nim wszystkie kity fejsy i inne pierdoły jakie były zanim odinstalowałem i zainstalowałem ponownie. Jako, ze jest to folder domyśny to gdy 1 raz uruchomiłem gre po ponownej instalacji zrobilem buforowanie skórki itd. Nie wiem czy to jest wina tego czy czegoś innego. Co powinienem w takiej sytuacji zrobić aby naprawić mój problem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Witam,

 

mam pewien problem z kontuzją w fm 2010. Nie wiem czy to bug. Dzieje się to pierwszy raz, a nadmienić trzeba, iż mam rok 2045. Piłkarze kontuzjowani cały czas czekają na leczenie, a lekarz nic nie podaje. Mijają 2 tygodnie, a oni czekają. Czy wie ktoś, o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mam problem a mianowicie moje drużyny zaczynają przegrywać mecz za meczem a wcześniej nie przegrywały. Sprawdzam różne zapisane moje gry i każda drużyna tak ma nie ważne czy reprezentacja czy nie;/ czy to bug czy moze patch bo nie wiem czy mam 10.3 czy 10.1 a nie wiem jak to sprawdzić;/ proszę o pomoc jestem nowym graczem dlatego takie pytania;/

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Mój problem to crash dums

Gram na minimalnej bazie i tylko z ligami angielskimi. Obecnie kończę 10 sezon. Gra się wywala na 30 kwietnia 2020r. Nie pomaga urlop ani rezygnacja. Przyznam że w ciągu ostatniej połowy sezonu gra z niewiadomego powodu kilka razy wyżuciła mnie do pulpitu tzn jakby sama się zminimalizowała tzn ze 3 razy w któryś dzień mnie wyrzuciło. Po powróceniu do niej grało się normalnie. Gra jest oryginalna i we wcześniejszych sezonach nie byo z nia problemów. Co więcej save przerzuciłem na drugi komputer gdzie też miałem zainstalowanego FM i nadal mnie wywala. Może od któregoś momętu gry cos sie zepsuo i jest zapisane w save ale nie koniecznie chce mi się z tego powodu grac całego sezonu od nowa. A moze chodzi o date 30kw 2020??

Próbowałem sprawdzić co jest w pliku crash dumps (zajmuje 5.5mb) ale wszystkie 3 programy do DMP których próbowałem nie chcą otworzyć tego pliku.

Co radzicie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...