Skocz do zawartości

Ajax Amsterdam


Rekomendowane odpowiedzi

Też nie poznałem, ale wstydziłem się zapytać, bo wszyscy tak masowo lajkowali ;)

 

A przy wyszukiwaniu obrazem wskakiwał mi tylko jakiś murzyn :kekeke: https://www.google.pl/search?tbs=sbi:AMhZZivl4oTH_19LlRUlU3s5Hrjcc6c0Fvo8GC_115EngLErebLqCoJLinGPMmR8w2MJWjDTLKeEHhvI69HJEc9anCOE_1GKSW3pZu2o8sVE9UXtCUcze4HM1sYFC8eY302DnbFroCaqkhWhNFt-OqUJFrFp2F5gsVr5vIoNrfNu4JkR1PYOLvxsfGk29t8mYS_1EuCjoIKml7Qcjji-Ivq0ircHJklzNg5dYiJvTS5g-1TEDEN8rivTrZXk4gohrg6CsV_1nJ0veoPEu4M0Ae51pfHWmTIasRQAX9GVyFtIMYSvJqcMiYN4kFBXEIeNv45YNAP80dekJ8AbY9f0M5-Wru8HGGzCAH1DtIcEpbCT5ibI7PDOwDx7_1Df-UsqPxaKcf_1gOelKQrhMGQP5GKEFObr6oejcwT3RYq_17TSxmnhmBRSvRQjc7My2uVEoG8k6x4wHkv7yBr7cAyODhsrTIS_1-1CBrPDiQ2sGI7Otz36WP30T2bRqQqygK-8jw85emU6vuBJnGjlMmKYKv2HWces29CzpZaIDQKDc7AQuyIbvXRSMF8Yw4MYqmSz9N_1TDcBY0nxYsrCGltUfRSDbg2vCUN6yLOr4IXzzeE2ZyfxrnWNWagx8lwdsTH5yBVNmTeX6IgwW0XQG-GTvMtZpBiW05B-VUVYLx6MK3zNNDJPteKOATB864NSGa-e7ajmRjnJTix14One2lx4WEnr_12Qwa8BCqADsdVOqZJTXoTghPeXk3o6_1agrM_1snMOaD0f0cKTJ_1KS_1xhyctupRwqbweRVGwBRtt11gnkhTkEr_1Nvu5kB63qnbbKLg2AQxqvqOlO9wiP3-HxnfulcBOc7ezOj5VsZWuvlIPRY6huVFXipESMewXm3rTK6ut63CZgsHJJgN8-Wv6l-5IXu3kaWxfQ4Va75eOi6GQ3e7VaelI6UmJjc-24TELzakryNJjp9aSI1LwffHxGW1hGEwkURHpeY4prh45YLgywx6RxrhMW2VhrjpgY7Hww9Lql-HZXdh2RWpDNdk7CF0XZNLPAEVXjsuIX7a7Js6_1bc5FwU9nEuOxS4KWScDp6lbPN7c7b8BpxCTXxE0UGJHmATFMZKsTLZ6I4f_1RON2nggY_1-Ps20RPQx53hcecZazeJ4EnBZg_1wUvnBuUvRfgb_1yMHPJSsvT5rPSiB5JoL2tzNaBhtJ9pp61MnqQ6um0MAF3UdcQjbFC6Mm9oLnQWTDQwVG5X_1cYxFo-tEK2x38vUx9BEcyyrpOW7UP0zv1JqaXherPEfXx81kIEU5XKYxwXDIRsx8vxxXA3trCeaA8rIsxiJcRDRoIsto8B8YseTlqlHzzwwvMtQOizSGSrD3pStjBSYhiSZUDHpDTtWRf7tcibCfZZkaLwDKyUbCU2-jBU2UrO_1oXz_19bRRrwEWgSCSE7u3a1K0Ex6ohRhC2Sdq72K7iI58W8eb6qcoDG9cjOVZATfxou267F95-mXClEPt6zIQ7RPAbW3qNSFwXdqtUAYkUrn8u3c4PbU0iycqmoOgkR1-Kjxg7iHSGUesvhifncKpRXIRUrKnrRBNc3a7AWHcHNbPlBMAN0pcGf3oUlZ7AKle1qaNx2RBWyvSPy5r_1QC8bnStDPTzgje41VCzIkPMYLNJJVakeuEEQVtDJI3TwY1WjiWtXStp3SqqfJvH7HAkicUk5OoNjXOMSCGHvpBzpYHBVfvwZuLnz_1Y7uDteYENnE-gynHdZgb4JhhGfMob5knF3a_1QtrmIg8COu_15Fg

Odnośnik do komentarza

Miał chłopak pecha z tym Realem. Trafił do Madrytu zimą, do końca sezonu 8 razy wpisał się na listę strzelców więc wynik obiecujący, a tu bęc, klub latem ściąga Benzemę (gdzie było wiadomo, że nie po to aby na ławce siedział).

No, straszny pech był. Szkoda mi go było. Gdyby nie Banzema to myślę, że Hunt dalej by grał w Realu i dobrze strzelał gole.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Agent Klaassena zapowiedział, że ten latem zmieni klub. Wygląda na to, że Ajax dał zielone światło, skoro padła publicznie taka deklaracja. W ostatnim czasie wśród zainteresowanych wymieniano Schalke, Lazio i Villarreal.

Ostatecznie padło na Everton. Ajax inkasuje 27 mln euro. Przyznam, że jestem mile zaskoczony tą kwotą. Oby dobrze ją spożytkowano.

 

Tymczasem w ciągu najbliższych dni powinna zostać dopięta sprawa następcy Bosza. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zostanie nim Marcel Kaizer, który w kończącym się sezonie z dobrymi wynikami prowadził Jong Ajax (2 miejsce w Eerste Divisie, z oczywistych przyczyn drużyna nie mogła być brana pod uwagę przy awansach do Eredivisie).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Abdelhak Nouri, 20-letni piłkarz Ajaksu, który w sobotę zasłabł podczas meczu z Werderem Brema, powoli dochodzi do siebie. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ale lekarze po szczegółowych badaniach stwierdzili, że zawodnik cierpi na arytmię serca.

 

W tym momencie pomocnik jest utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej, ale jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Przedstawiciele klubu sami czekają na więcej informacji od lekarzy i już teraz namawiają wszystkich kibiców, by w przeróżny sposób oferowali wsparcie dla jednego ze swoich ulubieńców.

 

 

Trochę lepiej, ale wesoło nie jest.

Odnośnik do komentarza

Tymczasem z klubem pożegnał się Tete. Prawy obrońca wobec przedłużeniu kontraktu przez Veltmana chyba uznał, że nie ma co dłużej czekać i przeniósł się do Lyonu. Tyle, że tam czeka go walka z Rafaelem, który łatwiejsza nie będzie.

Ale za lepszą kasę posiedzi na ławce
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Ajax wczoraj zaczął sezon od porażki z Heraclesem. KIbice większą wagę niż do wyniku przywiązują do tego, że w meczowej osiemnastce nie pojawił Sanchez. Mówi się, że Tottenham jest gotów wyłożyć za niego 40 mln €. Sanchez to dobry zawodnik i taka kwota wydaje się być satysfakcjonująca. Pytanie czy w razi jego odejścia klub wyrobi się ze znalezieniem zastępstwa.

Odnośnik do komentarza

W ogóle co to za moda nie chodzenia na treningi, Dembele, Kondogbia i pewnie jeszcze paru gnojków. Mam nadzieje, że Ajax potraktuje gościa podobnie jak Inter potraktowal Kondogbie (oprócz zabrania części pensji kara 200tys euro podobno). Tym całym Sanchezem Inter podobno również się interesował, ale chyba dobrze że tematu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...