Skocz do zawartości

Ajax Amsterdam


Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście w Bazoerze nigdy jakiegoś oszałamiającego potencjału nie widziałem. Dlatego rok temu ta oferta z Neapolu była dla mnie ogromnym szokiem, a jeszcze większym to, że jej nie przyjęto. Przez ten rok Bazoer jakoś specjalnie nie błyszczał. Wystarczy powiedzieć, że w tym sezonie na boiskach Eredivisie zaliczył raptem 235 minut. Stąd też trudno oczekiwać jakichś kosmiczny kwot.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wszyscy sprzedają do Chin, to Ajax też. Gudelj przechodzi do Tianjin Teda. Kasa jaką otrzyma klub z Amsterdamu nie jest oszałamiająca (5.5 mln €). Wrażenie za to robią zarobki. Serb będzie otrzymywał 5 mln euro rocznie (gdzie w Eredivisie chyba nikt nie zarabia więcej niż połowa tej sumy).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wiele wskazuje na to, że El Ghazi ma przed sobą ostatnie dni w klubie. Od pewnego czasu mówiło się, że trafi do Włoch (w grę miały wchodzić Milan, Lazio lub Roma). Tymczasem ponoć zawodnik wybrał ofertę Lille. Zobaczymy czy dziennikarskie doniesienia się potwierdzą. Swoją drogą to kolejny zawodnik, który miał świetny początek, a potem z upływającym czasem zaczynał się gubić. Mam nadzieję, że dostaną za niego chociaż z 10 mln euro. Mam również nadzieję że w tym okienku kogoś pozyskają, bo zaczyna się robić trochę wąsko w kadrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ajax w tym okienku wyłącznie pozbywa się zawodników. Do Chin poszedł Gudelj, do Wolfsburga Bazoer. Dijks idzie na wypożyczenie do Norwich. El Ghazi jest jedną nogą w Lille. Na klub posypała się krytyka, że nie dokonuje żadnych wzmocnień. Zdaje się, że Overmars i spółka postanowili zrobić jeden transfer, ale za to konkretny (przynajmniej pod względem wydanej kwoty). "De Telegraaf" informuje, że David Neres podpisze kontrakt do czerwca 2021. Jeszcze wczoraj można było przeczytać, że Sao Paulo odrzuciło ofertę opiewającą na 15 milionów euro. Pewnie wkrótce się wyjaśni czy 19-letni Brazylijczyk trafi do Amsterdamu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...