Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, do obrony strzałów z dystansu te atrybuty nijak się mają, y'know? ;)

Kutwa, czyli co, szóstoligowi mistrzowie strategii wyczaili, że mój gk bronić z daleka nie potrafi - ok. Ale żeby od razu napastnicy potrafili to w taki sposób wykorzystywać, to już przesada. IMO to tak zagęściłem obronę, że komp nie ma się jak dostać, a przecież statystyka bramek musi się zgadzać :D Zresztą nie narzekam, i tak zajmuję wyższe miejsce w lidze niż powinienem :war:

Odnośnik do komentarza

Jak to gdzie. Tak samo jak co roku, czyli "spod lady". Dzisiaj wieczorem będę dokładnie wiedział, czy będę ją miał jutro czy najpóźniej w środę. Wiedziałbym dzisiaj rano ale kolega ma na drugą zmianę. Premierę masz 30 ale sklepy mają grę wcześniej tylko nie mogą jej wystawiać do sprzedaży. No ale czego nie robi się dla stałych "klientów" FM-a. :eusa_angel:

 

PS. W zeszłym roku również miałem dwa dni wcześniej i bez problemu również dało się ją wówczas aktywować.

Odnośnik do komentarza

Pozazdrościć ;)

No i właśnie w tym momencie, jak praktycznie co roku, pojawia się problem dostawy gry, przed dystrybutora. Ktoś zamawia grę w pre-orderze np. na gram.pl, dostawa kurierem, a gra zostaje dostarczona czasami kilka dni po premierze. Owszem, lwa część winy spada na kuriera, ale moim zdaniem, dystrybutor powinien postarać się, aby samemu otrzymać grę i wysłać ja 2-3 dni przed premierą. Aby zamawiający via net nie byli poszkodowani. Zwłaszcza, gdy premiera planowana jest na piątek.

Odnośnik do komentarza

Uła, nawet nie wiedziałem, że tyle kosztuje na sklepie :o

No to faktycznie, moja cena na gram.pl 99,90 zł. wygląda wobec tego całkiem, całkiem :) I mimo, iż wrażenia po demie są jak najbardziej pozytywne, to i tak zgodnie z tradycją, odczekam jakiś czas na opinie po pierwszej łatce. I wówczas zobaczę, co dalej.

 

PS. Chociaż z drugiej strony, na gram.pl jak do zniżki dodasz transport to cena wyjdzie taka sama.

No prawie. Na flaszkę jakąś by zostało ;)

Odnośnik do komentarza

A jak to będzie w końcu z tą reputacją ligi? Będzie się ona zmieniała? To mnie najbardziej denerwowało w poprzednich częściach gry, że np. do polskiej ligi nigdy nie można było sprowadzić dobrych zawodników z zachodu itp.

no ta, bo w realu walą do nas drzwiami i oknami :>

 

Nie mówię, że w I sezonie, ale za kilka lat (w grze oczywiście) może się tak rozwinąć, że będą chcieli grać w Polsce. Chodzi mi o reputacje ligi :)

Odnośnik do komentarza
A jak to będzie w końcu z tą reputacją ligi? Będzie się ona zmieniała? To mnie najbardziej denerwowało w poprzednich częściach gry, że np. do polskiej ligi nigdy nie można było sprowadzić dobrych zawodników z zachodu itp.
Z moich obserwacji wynika, że standard ligi to tylko jedna ze składowych tego czy dany zawodnik chce przyjść. Pozostałe to:

- reputacja menagera

- reputacja klubu

- budżet klubu

- uczestnictwo w pucharach europejskich

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...