Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, otóż zacząłem sobie grać reprezentacją Polski. Z ciekawości żeby zobaczyć co się będzie dziać włączyłem sobie datę startu na początek 2010 roku (Rosja) bo chciałem zobaczyć czy odbędą się Mistrzostwa Świata w RPA. Oczywiście się nie odbyły, i tu moje pytanie: czy dałoby się to zmienić w edytorze? I czy ktoś by mi mógł pomóc jak to zrobić? W ogóle jeśli się popatrzy w historie (przy założeniu że zaczynamy grę w lipcu 2010 czyli po MŚ) to i tak nie ma żadnych informacji o mundialu oprócz zwycięzcy itd.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Przypadkiem zmieniłem rozdzielczość gry i teraz pokazuje mi się tylko taki ekran :

http://zapod(...'>http://zapod(...)png.html .Nie mogę nawet wejść w ustawienia i tego zmienić ma ktoś może jakiś pomysł jak to naprawić ??

Jest może jakiś skrót klawiszowy bo jak mam ustawienia to mam tylko coś takiego i nie mogę zmienić skórki ani rozdzielczości http://zapod(...)png.html

PS.Można zmienić rozdzielczość bez wchodzenia do gry np; w jakimś folderze ??

Pomoże ktoś ?? :respekt:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam kłeszczona. Czy, któryś z Was Panowie, spotkał się z sytuację, że gra dosłownie się zacina przy wejściu na profil jakiegoś newgena? Dosłownie zacina, tylko co jakiś czas (sta moja paranoja każe mieć 3 sejwy, apdejtowane co tydzień, robić sejwa po każdym meczu i mieć co miesiąc, w grze, kopie sejwa na zewnętrznym dysku :D) i TYLKO na profilach newgenów. Wtedy zostaje mi zamknięcie lapa (hibernacja), otworzenie, wyskakuje błąd, że FM przestał działać, bla bla bla i gra się zamyka. Dzięki mojej paranoi nie tracę już nic z tego powodu, ale uciążliwa rzecz jednak. Czekam na opinie :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

witam, mam pytanie, szukałem na forum ale znalazlem tylko pytajacego nikt nie odpowiedzial. Chcialem sie dowiedziec czy jesli zarzad odpowiada na rozbudowe stadionu ze gmina nie zezwoli z braku miejsca czy istnieje szansa na wybudowanie nowego stadionu po zarobieniu na przyklad ospowiedniej gotowki,

dzieki z góry za odpowiedzi, moze ktoś mogłby mi udzielic jednoznacznej odpowiedzi, bo nei wiem czy utknalem w grze z pula kilkudziesieciu milionow zł bez mozliwosci inwestowania tych pieniedzy, oprocz toalet na stadionie i budek z fastfoodem

Odnośnik do komentarza

Nie powinno być problemu. Widziałem jakieś screeny jak ktoś wybudował nowy stadion w Polsce na chyba 80 tys, ale nie wiem jaki to był klub. Mnie się udało w San Marino wybudować na ponad 100 tys. Ale czynniki zawsze są takie same, dużo siana, prawie komplet na każdym meczu i sukcesy klubowe.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odpaliłem właśnie nowego kompa. Podczas instalacji FM-a nie było żadnych problemów. Tymczasem, jak włączam grę, to wyskakuje mi komunikat: Cannot run game: Failed to set up graphics system. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Wie ktoś może o co chodzi i jak to obejść?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...