Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dwa pytania

 

1. Czy wiadomo juz ile bedzie kosztowala podstawowa wersja? Czyli nie jakas specjalna Arsenal, tylko ta podstawowa?

2. Czy z licencja bedzie tak jak w zeszlym roku ze moglem sobie na 3 kompach zainstalowac ten sam klucz?

 

Z gory dzieki za odpowiedz.

1. 129 zł (na gramer.pl dla posiadaczy jakiegoś poprzedniego FM-a 99 zł)

Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam, co robię źle?

No ok, wiem, że Celtowie nie mają superhiper obrońców, ale to, co się dzieje na meczu, to drobna przesada.

 

Mam bardzo duży problem ze szczelnością defensywy, praktycznie za każdym razem któryś z zawodników w wręcz banalny sposób wpuszcza w pole karne napastnika rywali, nawet go nie atakując (co mnie dziwi, zważywszy, że gram zwiększonym pressingiem i ostrym odbiorem), co w większości sytuacji skutkuje piękną bramką przeciwnika.

:-k

Odnośnik do komentarza

Mam dość nietypowe pytanie. Mianowicie zawsze grając w FM-a grałem Newcastle United jako Alan Shearer 9po prostu nie lubię grać własnym imieniem i nazwiskiem). jednak FM10 ma ten minus 9dla niektórych niewielki, dla mnie dość znaczący), ze owy Shearer po raz pierwszy znalazł się w bazie danych. Zaczynając grę w pełną wersję FM-a chciałbym grać Alanem Shearerem z tymi parametrami, które ma w grze (Z resztą brak możliwości gry menedżerem, który istnieje w bazie danych to dla mnie minus. Wydaje mi sie, ze najlepszym sposobem byłoby rozpoczęcie nowej gry, wyedytowanie własnego menedżera wg statystyk tego Shearera znajdującego się w bazie danych i następnie skasowanie tego ujętego w bazie. Czy uważacie, że jest to najlepsze rozwiązanie? Bo nie wiem za bardzo jak do tego podejść a przy używaniu edytora czasu rzeczywistego, np. FMRTE jest obawa, że padnie save. jakie rozwiązanie mi polecacie? mam nadzieje, ze połapaliście się o co mi chodzi:)

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że FM nie umożliwia gry "Alanem Shearerem" i dlatego się nie da. W tej grze to Ty zostajesz managerem, od 0 ( ustawianie sobie reputacji można uznawać przecież za pewne ułatwienie sobie gry ). Alan czy inni zostają wylani z pracy gdy TY przejmujesz kontrolę.

 

PS. Próbowałem by do Liverpoolu wrócił Rafa Benitez :P jako mój asystent, nie ma szans, nie zgodzi się nigdy :P.

 

Vetr, a może spróbuj zmniejszyć ten zwiększony pressing ......

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje, że FM nie umożliwia gry "Alanem Shearerem" i dlatego się nie da. W tej grze to Ty zostajesz managerem, od 0 ( ustawianie sobie reputacji można uznawać przecież za pewne ułatwienie sobie gry ). Alan czy inni zostają wylani z pracy gdy TY przejmujesz kontrolę.

 

PS. Próbowałem by do Liverpoolu wrócił Rafa Benitez :P jako mój asystent, nie ma szans, nie zgodzi się nigdy :P.

 

Vetr, a może spróbuj zmniejszyć ten zwiększony pressing ......

po prostu tego Alana Shearera, który jest w grze bym skasował, a swojemu managerowi bym ustawił jego atrybuty, taki jak ilość meczy w reprezentacji, ulubieńcy itp.

Odnośnik do komentarza

Polska kinowa wersja w rozumieniu CDP oznacza grę, w której spolszczono jedynie napisy. W FM-ie nie ma żadnych kwestii wokalnych, więc całość jest spolszczona.

 

Co do gram.pl (obecnie już gramer.pl) to jest to solidny sklep, ale warto przypomnieć różne narzekania sprzed poprzednich lat. Pamiętna gwarancja dostawy na dwa dni przed premierą (w rzeczywistości doszło w dzień premiery) to tylko jeden zarzut. W tym roku wysyłają ponoć w dzień premiery, a jest to piątek, więc możliwe, że gra dojdzie dopiero w poniedziałek (przy zamówieniu kurierem), o ile kurierzy UPS pracują tylko w dni robocze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...