Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy mógłby ktoś sprawdzić czy też ma problemy z wieszaniem się gry w lidze rosyjskiej?

Dzieje mi się tak na patchu 10.3 nie zależnie od tego czy mam włączone jakieś dodatki czy nie. Ten problem miałem tez przy patchu 10.1, nie pamiętam jak było przy 10.0.

Bardzo bym prosił o sprawdzenie, chcę się dowiedzieć czy ja mam tylko taki błąd czy tez inni.

Odnośnik do komentarza

POMOCY ! Wiem , że nie pisze na temat , ale tylko tu cos sie dzieje. Wiecie może dlaczego po nacisnieciu na jakas druzyne (reprezentacje, klub), by ja "obejrzec" wyskakuje mi nastepujacy blad- "XML parsing error!"

" not well formed (invalid token) at line 1 of views -v1-s10-id1666155874.xml" . Dzień wczesniej zainstalowalem patcha 10.3 i wrzucalem logopacki, moze to miec jakis wplyw? Byłbym bardzo wdzieczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Cześć,

Dawno nie grałem w serie FM - chyba ostatnio mocnije pograłem w 2004 - chciałbym teraz wrócić do nałogu i mam 2 pytania:

1. Czy nadal istnieje możliwość stworzenia gry sieciowej na mocnym kompie i granie jako klient na np: słabym laptopie ? Kiedyś można było tak zrobić i ten laptop był praktycznie nieobciążony - przesył danych tez nie był jakiś wielki.

2. Czy FM2010 po wszystkich patchach nadaje się już do rozgrywki - nie trafi mnie żaden śmieszny bug (raz zagrałem FM2009 i przestałem bo w lidze mistrzów cały czas grała w PL ta sama drużyna :-(

Odnośnik do komentarza

POMOCY ! Wiem , że nie pisze na temat , ale tylko tu cos sie dzieje. Wiecie może dlaczego po nacisnieciu na jakas druzyne (reprezentacje, klub), by ja "obejrzec" wyskakuje mi nastepujacy blad- "XML parsing error!"

" not well formed (invalid token) at line 1 of views -v1-s10-id1666155874.xml" . Dzień wczesniej zainstalowalem patcha 10.3 i wrzucalem logopacki, moze to miec jakis wplyw? Byłbym bardzo wdzieczny za pomoc :)

 

a to czytac nie nauczyli?

zrypane cos z logopackiem, id:1666155874.

poszukaj ktory to i przerob xml, a jak nie dasz rady to wywal wszystkie :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

mam problem z zakładkami, najlepiej obrazuje to ponizszy filmik

http://www.youtube.com/watch?v=u6rIDdqNzkk

tzn. czy wy tez mieliscie problem z długim wczytywaniem zakladek, tyczy sie to wszystkich zakładek.

moze macie jakies sposoby aby zaradzic temu problemowi, bo to jest naprawde meczace czkac 10 sekund az sie zaladuje zakladka

Jezeli chodzi o podzespoly

procek E8400 3GHz 6mb cache

grafika GF9800GT

ram 4b adata

dysk 500gb Maxtor

zasilacz Corsair 450W

Odnośnik do komentarza

A piłkarz u mnie gra urodzil sie w Argentynie teraz mieszka 5 lat w Polsce i ma możliwość gry w Polskiej kadrze ale gdy próbuję go powołać to piszę, że jest juz w kazde innej druzyny. Rzeczywiście jest w kadrze Argentyny U-23 lecz ta nie gra meczy piłkarz ma już 25lat i nadal jest w tamtej kadrze, jak zrobić żeby go jakaś z tamtąd usunać i powołać do Polski? Mogę użyć FMRTE ale tam nie wiem jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza

kurde juz nie wiem w czym tkwi problem, podczas rozgrywania meczu w trybie 2d czy 3d gra wyglada jakby była spowolniona (i zapewne te zakladki przez to sie wolniej otwieraja). ponizej zameiszczam dwa filmiki pokazujace roznice w szybkosci rozgrywania meczu

1. http://www.youtube.com/watch?v=Xze1v1qy6bs (sorka za słaba jakosc)

2. http://www.youtube.com/watch?v=No-gFJLv5-w&feature=related

 

pierwszy filmik (mój) wyglada jakby był w spowolnionym tempie,

drugi jakiejs osoby działa tak jak powinien

pomimo tego ze na oby filmikach szybkosc rozgrywania meczu jest ustawiona w połowie suwaka

Odnośnik do komentarza

A piłkarz u mnie gra urodzil sie w Argentynie teraz mieszka 5 lat w Polsce i ma możliwość gry w Polskiej kadrze ale gdy próbuję go powołać to piszę, że jest juz w kazde innej druzyny. Rzeczywiście jest w kadrze Argentyny U-23 lecz ta nie gra meczy piłkarz ma już 25lat i nadal jest w tamtej kadrze, jak zrobić żeby go jakaś z tamtąd usunać i powołać do Polski? Mogę użyć FMRTE ale tam nie wiem jak to zrobić.

 

Wie ktoś?

Odnośnik do komentarza

Siemka :) Mam rok 2013. Patch 10.3. Gram Chelsea, 1/2 angielskiego pucharu ligi. W pierwszym meczu przegrałem na wyjeździe z MU 4-3. W rewanżu po 90 min. było 2-1 dla mnie. Zaczyna się dogrywka, w której nie pada ŻADNA bramka, po końcowym gwizdku okazuję się, że i tak ja awansowałem dzięki golom na wyjeździe :<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...