Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zatrudnianiu asystenta trenera na co trzeba zwracac najwieksza uwage?

man management

determination

motivating

working with youngsters

tactical knowledge

level of discipline

dobrze?

 

A teraz scout:

judging ability

judging potential

determination

level of discipline

working with youngsters

dobrze?

 

Physio:

physioterapy

determination

level of discipline

dobrze?

Odnośnik do komentarza

Wejdź w swój skład i włącz widok "pełen status zawodnika". Zobacz czy gdzieś nie masz PMN lub NZW. Jak znajdziesz jakieś Pmn to kliknij na każde z tych pmn i tam będzie pisało po prawej stronie co za problem ma gracz. Osobiście dla wszysytkich PMN dałbym nowe kontrakty, z NZW już nie jest tak łatwo, albo sprzedajesz go przy pierwszej okazji albo dajesz na przetrzymanie, albo spełniasz jego wymagania.

Odnośnik do komentarza

Może tu napiszę...

Widział ktoś gdzieś zrobioną ligę pansłowiańską? Tzn taką gdzie jest połączona liga polska z kilkoma sąsiedzkimi?

W 09 miałem taką...

A może ktoś stworzył cos podobnego na własny użytek? Chętnie bym się zapoznał z takim pliczkiem:)

Odnośnik do komentarza

Doradźcie mi w czymś :

 

Gram legią mam już rok 2012 no i tu jest moje pytanie. Legią mi się nudzi skład mam boski 3 miejsce w lidze ostatnio no i nudzę się.

 

Zakończyć save Legią i grać drużyną z Ekstraklasy ale czymś słabym czy grać 1 ligę Polską ?

 

Pojęcie o treningu mam o taktyce nie

Odnośnik do komentarza

W prawie każdej lidze idzie znaleźć jakieś perełki, także ciężko będzie komuś odpowiedzieć na te pytanie, ja mogę zasugerować tylko że jeśli masz zamiar np grać polską drużynę, to warto załadować dodatkowo zawodników z lig wschodnich.

 

To jest właśnie problem, bo lubie grac angielskimi druzynami i ciezko o pozwolenie :/

Odnośnik do komentarza

Nie przepadam zbytnio za ligą Angielską ostatnią :D

 

Co do hmmm Legii chyba zacznę od nowa Odrą Wodzisław albo Koroną Kielce.

 

A co do ładowania lig ja sugeruje ligi Brazylijska,Słowacka,Słoweńska i tyle mi wystarczyło by mieć perełki na miarę Europejskiej Potęgi.

 

Gram Odrą Wodzisław :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...