Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Takie pytanie. Spartoliło mi się zgłaszanie zawodników do meczu. Mianowicie sytuacja wygląda tak. Zawodnicy byli posortowani według pozycji, od bramkarza do napastnika, po wybraniu jakiegoś grajka ten "uciekał" na górę listy. Ale jeśli wybiorę sortowanie według statusu wyboru to zawodnicy nie wybrani są przemieszani, a nie uszeregowani podług pozycji. Wcześniej było tak, ze po wybraniu zawodników do meczu, Ci niewybrani byli posortowani dalej według pozycji. Mam nadzieje, że wiecie o co chodzi i proszę o pomoc. Mały problem, ale dość uporczywy.

Odnośnik do komentarza

mam problem: http://i48.photobuck...an111to/1-2.jpg

 

źle wyswietlaja mi sie kitsy arsenalu, chociaz mam je w folderze, tam gdzie byc powinny. Do tego reszta kitsów wyswietla mi sie very very, tylko arsenal nie chce... jak to naprawic??

 

 

P.S niechcąco to samo wpisałem na forum 09. proszę moda o usunięcie. z góry ty :)

 

 

musisz ściągnąć: FIX KITS by Th3answer, najlepiej z fmglive.com

Odnośnik do komentarza

Witam, może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi sekwencjami ekranów w ustawieniach zespołu? np ustawiam Polska 1 Ligę "spotkania i wyniki", zakres "podczas rozgrywek", minimalna przerwa "po zakończeniu i nie pojawia mi się taki ekran po zakończeniu kolejki z wyświetlonymi wynikami... Może mi to ktoś dokładnie opisać o co w tym chodzi będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jesli moglby mi ktos odp na 2 male pytania:

 

1. Zaczynam grac druzyna gdzie jej przyblizona wartosc jest ok 8 mln zl i tak powinien mniej weicej wygladac stan konta... a jest 2 mln... patrzylem na inne ekipy i wybierajac je wszystko sie zgadza, jaka przyblizona wart taki mniej wiecej stan konta... czemu tak??

 

2. w informacjach pisze: "charatker zespolu - dosyc profesjonalny"... czy osiagajac cos w rozgrywkach badz zmieniajac zawodnikom kontrakty na profesjonalne ( bo narazie wiekszosc ma "polzawodowe") zmieni sie charakter zespolu na "bardizej" prof??

 

z gory dzieki;))

Odnośnik do komentarza

Lepiej jest podpisywac kontrakty z zawodnikami polzawodowe (taniej wychodzi ;P) i pozniej przedluzac i zmieniac na prof czy od razu lepiej prof??... Jakie sa roznice miedzy kontraktem polzawodowym a profesjonalnym??

 

sam zaczalem w 10 lidze angielskiej, od kontraktow amatorskich...

 

i z tego co widze to roznica miedzy semi-pro a pro, jest taka ze w przypadku pro wiecej trzeba placic, ale za to rezim treningowy moze byc znacznie intensywniejszy...

 

wiecej czasu profesjonalisci spedzaja na treningach :)

Odnośnik do komentarza

Jesli moglby mi ktos odp na 2 male pytania:

 

1. Zaczynam grac druzyna gdzie jej przyblizona wartosc jest ok 8 mln zl i tak powinien mniej weicej wygladac stan konta... a jest 2 mln... patrzylem na inne ekipy i wybierajac je wszystko sie zgadza, jaka przyblizona wart taki mniej wiecej stan konta... czemu tak??

 

z gory dzieki;))

 

Przyblizona wartosc to przyblizona wartosc a nie stan konta :] Oznacza ile caly klub jest mniej wiecej warty, a nie ile jest na koncie. Gdyby tak bylo jak mowisz to przy ujemnym stanie konta przyblizona wartosc klubu bylaby ujemna, a czegos takiego to chyba w naturze nie ma :] Ja mam np. na koncie 10mln euro a klub jest wart grubo ponad 20. Najczesciej glowny skladnik przyblizonej wartosci klubu to wartosc zawodnikow(no i na drugim miejscu pewnie stan konta). Zauwaz ze jak masz dobre wyniki, cena za Twoich zawodnikow rosnie i automatycznie rosnie tez przyblizona wartosc klubu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...