Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u Was też występuje problem ze sprzedażą piłkarzy? Prowadzę Herthę i mam ogromny problem ze znalezieniem nabywcy na kogokolwiek. Kolesia wartego 140k euro sprzedałem za 35, wyższej oferty nie stwierdzono, ale to nic. Mój obrońca, Kaka, co widać na załączonym obrazku wart jest 1,9 mln Euro. Rozumiem, że fakt iż gra mało może wpływać na jego cenę, ale jego nie chce kupić absolutnie nikt. Jedyne oferty jakie dostaje to wypożyczenia, opiewające na kwotę +/- 300k Euro. Jedną tako przyjąłem, ale Kaka był na wypożyczeniu bodaj 2 dni. To jakiś ogólny błąd gry, czy też moi zawodnicy to zwykli kopacze, nie godni zainteresowania?

 

To chyba zmora wszystkich grających w FM 2010. Ja z Realu nie mogę wyrzucić VdV nawet za 7mln, a Gutiego za darmo. Wcześniej grałem HSV i tu również kupców na niechcianych przeze mnie grajków brakowało. A jeśli już trafiały się oferty to wyłącznie wypożyczenia lub w ratach 48 miesięcy. Zastanawiałem się czy to ja się przyzwyczaiłem do tego, że w poprzednich FMach każdego można było każdemu wepchnąć, czy takie są po prostu realia rynku. Pewnie to i to.

Odnośnik do komentarza

Ja już to kiedyś tez pisałem. My gracze mamy o wiele większy problem ze sprzedaniem piłkarza. Ja raz wystawiłem z 3-4 zawodników na listę, i przez cały sezon NIKT kompletnie nie chciał ich kupić.(Wystawiłem ich za darmo, bo i tak nie chciał ich nikt kupić, oczywiście tez proponowałem klubom) Na nowy sezon dostałem propozycje z lepszego klubu, wiec przeszedłem tam. I po paru kolejkach w nowym zespole pomyślałem ze zobaczę jak sobie Lech radzi(Moj klub z przed sezonu). Patrze i co widzę? Komputer sprzedał grajków tych co wystawiłem na liste transferowa... A co dziwne on to zrobił w 2-3 tyg. a mi się nie udało przez cały sezon... I chce jeszcze dodac ze to za każdym razem jest identycznie, w jakim klubie bym nie grał.

Odnośnik do komentarza

Panowie ja mam taki problem, że cały czas jak włączam mecz mam Kamere TV, a nie chcę i cały czas muszę wyłączać tam u góry "WYŁĄCZ KAMERA TV", da się coś z tym zrobić? Chodzi mi o to, żebym cały czas nie musiał klikać tam, tylko, żeby od razu była Kamera Klasyczna (czy jakoś tak).

Będę wdzięczny za odpowiedź :)

Pozdrawiam

Panowie wie ktoś jak to zrobić?

Czy wy też macie taki problem?

 

A co do sprzedaży piłkarzy, to ja z Tottenhamu nie mogę za nic sprzedać Defoe i Croucha :/

Końcówka pierwszego sezonu, a tu lipa, ani w lecie, ani w zimie :/

Nikt nie chcę ich kupić...

Odnośnik do komentarza

CZY W TYM FM WARTO WYPOZYCZAC ZAWODNIKOW??GRAM W LIDZE HISZPANSKIEJ ZESPOLEM ALAVES KTORYM AWANSOWALEM Z 3 DO 1 LIGI...MAJAC UTALENTOWANYCH ZAWODNIKOW PRZENIOSLEM ICH DO MOJEJ DRUZYNY B I JAK SIE OKAZUJE,ZAWODNIK KTORY REGULARNIE GRA MA SPADEK ATRYBUTOW POMIMO TEGO ZE MAM BARDZO DOBRA BAZE TRENINGOWA I SZKOLKE MLODZIEZOWA...TEZ TAK MACIE??

Odnośnik do komentarza

CZY W TYM FM WARTO WYPOZYCZAC ZAWODNIKOW??GRAM W LIDZE HISZPANSKIEJ ZESPOLEM ALAVES KTORYM AWANSOWALEM Z 3 DO 1 LIGI...MAJAC UTALENTOWANYCH ZAWODNIKOW PRZENIOSLEM ICH DO MOJEJ DRUZYNY B I JAK SIE OKAZUJE,ZAWODNIK KTORY REGULARNIE GRA MA SPADEK ATRYBUTOW POMIMO TEGO ZE MAM BARDZO DOBRA BAZE TRENINGOWA I SZKOLKE MLODZIEZOWA...TEZ TAK MACIE??

 

Chłopie, po pierwsze wyłącz Caps Lock, a po drugie, zawsze warto wypożyczyć młodego zawodnika, żeby powoli rozwijał skrzydła.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to właściwy temat, ale jak freestyle to freestyle :matrix: Istnieje coś na kształt killer rogów ofensywnych, a czy jest takie coś w wersji defensywnej, czyli jakiś cud ustawienie dla naszej obrony by nie dostawali bramki z "rochowego kopa" w każdym meczu? Też tak macie, czy to moje ustawienia są do d..uszy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...