Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy w nowym FM-ie licencja jest na więcej niż jeden PC czy niestety trzeba sobie zakupić dwie te gry, by cieszyć się nią na stacjonarnym i na laptopie?

Pytam, ponieważ coś mi się obiło o uszy, że w poprzedniej wersji można było mieć na więcej niż jednym komputerze, ale jako, że w tamtą wersję się nie zaopatrzyłem, to wolę zapytać.

 

P.S. Jeżeli czegoś takiego nawet nie ma, to proszę po prostu napisać.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mam problem z patchem 10.1.0, a miaowicie po sciagnieciu i odblokowaniu nie moge go nadal zainstalować. System tak jakby nie wiedział jakiej aplikacji użyc. Wyskakuje okienko "Wybierz program z listy" lub "Znajdź program poprzez siec WEB". Nie mam pojecia o co chodzi, tak jakby nie mam programu do instalacji? Sciągałem już 2 razy i nic. System vista jak coś. Prosze o szybko odp.

Odnośnik do komentarza

witam

 

Nie mogę importować listy talentów profesora, wchodzę transfery, wyszukiwanie a później w filtry - zarządzanie filtrami- import i w katalog gdzie jest lista profa, a gra tej listy ,,nie widzi". Co robię nie tak ? proszę o pomoc. - z góry wielkie dzięki.

 

Imię twojego menadżera > Szukaj > Lista Życzeń > Listy Życzeń > Importuj Listy Życzeń.

Odnośnik do komentarza

siemka zbieram ludzi do gry w fma przez siec :) gramy lige wloska praktycznie codzienne o 19,20-21.22 ,średniakami typu lazio genoa palermo udinese atalanta calgiari itp .Niedawno zaczęliśmy okno transferowe otwarte

 

wymagania

 

18 lat >

komputer z procesorem dwurdzeniowym

net 1 mega nie radiowy

komunikatywnosc

Xfire

kulturka oraz chec do dobrej zabawy :)

 

moje gg 12509747

Odnośnik do komentarza

witam

mam taki problem ze po wlaczeniu FM'a 2010 wyskakuje mi błąd wymieniony w temacie.. a dokladnie : Microsoft Visual C++ Runtime Library C:\..\ fm.exe R6002 - floating point support not loaded ;/;/ i gra sie nie uruchamia.. ale gdy zainstaluje ja od poczatku to za pierwszym razem sie wlacza ale jak wylacze gre i chce po jakims czasie znowu pograc to wyskakuje ww błąd .. ;/

 

macie jakies pomysly jak sobie z tym poradzic?

Odnośnik do komentarza

Durne pytanie - a masz plyte w napedzie? :P

Albo moze CD-ROM Ci szwankuje?

 

 

Nie mam płyty, mam obraz dysku ;]

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tego typu błędem. Ktoś miał podobnie ?

 

 

"Otóż gdy chcę zapisać grę wyskakuje mi komunikat "nie znaleziono płyty, sprawdz czy znajduje sie w napedzie" i występują dwie możliwości. Przycisk "ponów" oraz "wyjdz". Gdy klikne w pierwszy, komunikat pojawia się ciągle na nowo. A gdy kliknę na "wyjdz" to nie trudno sie domyslic, gra sie wyłącza... W tej chwili również gdy chcę włączyc i wczytać gre ten komunikat też się pojawia !

 

Czy ktoś miał podobny problem !? Szukałem na forum lecz nie nie znalazłem.

Proszę o pomoc."

Odnośnik do komentarza

To teraz moje pytanie/ problem.

 

Na początek zaznaczę, bo wiadomo że to dosyć podstawowa sprawa.... TAK, mam oryginalnego FM 2010, tak samo jak wszystkie poprzednie edycje od czasów CM2. Więc jeśli ktoś chcę na siłę, że mam pirata, to niech sobie daruje.

 

Sprawa wygląda tak.

Zainstalowałem FM-ika, standardowo. Jak zwykle, bez żadnych kłopotów. Odpalam....no i pograne.

Wyskakuje błęd fm.exe który jest poniżej w linku:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c60dd93e037c3638.html

 

I teraz, co bym nie zrobił, zawsze wyskkuej ten sam błąd. Ani razu nie udało mi się uruchomić gry od zakupu, a kupiłem w preorderze.

Myślałem że to może wina braku patcha... ściągnałem, instaluje... No ale problem wciąż ten sam.

 

O ile mnie pamięć nie zawodzi, w zeszłym roku miałem ten sam problem, ale wtedy ktoś doradził ściągniecie mi .NET framwork czy jakoś tak i faktycznie poszło.

 

Teraz niestety nawet po tym jest cały czas ten sam problem....

Czy ma ktoś jakiś pomysł/ rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z kitsami w grze. Zainstalowałem sobie alternatywne i sprawa wygląda w taki sposób, że niektóre są w grze widoczne, a inne nie. Zamiast nich ciągle wyświetlane są domyślne 3D. Czy da się w jakiś sposób usunąć te koszulki 3D, tak żeby można było wgrywać bezproblemowo jakieś "zamienniki"?

Odnośnik do komentarza

Mam problem z kitsami w grze. Zainstalowałem sobie alternatywne i sprawa wygląda w taki sposób, że niektóre są w grze widoczne, a inne nie. Zamiast nich ciągle wyświetlane są domyślne 3D. Czy da się w jakiś sposób usunąć te koszulki 3D, tak żeby można było wgrywać bezproblemowo jakieś "zamienniki"?

 

plik .xml usuwający koszulki 3D

ściągacie xmla i wrzucacie do katalogu (trzeba stworzyć) "panels" w swoim katalogu data (czyli tym domyślnym w Moich dokumentach);

\db\

\games\

...

\panels\kit panel.xml

Odnośnik do komentarza

Drivery, directx, .NET. Inaczej nie umiem ci pomóc i pewnie nikt inny nie będzie w stanie.

 

Wszystko jest zaraz po formacie, sciagane najnowsze stery, direx zainstalowny ten ktory byl z FM-mem. .NET rowniez...

Jesli nikt nie jest w stanie pomoc, jest ktos kto zna na tyle angielski by to przetlumaczyc na angielski i wrzucic na forum FMa? Moze ktos tam by mi pomogl. Srednio usniecha mi sie mieć tą gre i nie moc w nią grać...

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem. Otóż w tej chwili zauważyłem, że podczas rozpoczynania nowej gry - gdy wybiorę "zalecane ustawienia" komputer wybiera tylko 4 ligi angielskie ( w poprzednich wersjach wybierał dużo więcej lig prócz tych 4 angielskich.) Przy małej bazie jest załadownych 7000 piłkarzy i mam tylko pół gwiazdki "wydajność" komputera. natomiast szybkość rozgrywki jest 1,5 gwiazdki. Przy takiej samej bazie ale tylko 2 ligach polskich mam tylko 1000 piłkarzy a wydajność i szybkość spada do pół gwiazdki. Trochę mnie zdziwiło gdyż sprzed mam wiarę dobry tj Athlon CD 1,9 i 3 gb pamieci ram.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...