Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapisujesz bazy danych tylko zapisujesz zmiany w specjalnym pliku .xml

 

Taki pliczek zajmuje bardzo mało miejsca w porównaniu do całej bazy, można go wszędzie dograć i ogólnie ma same zalety. Jak już sobie zapiszesz zmiany w takim pliku to przy starcie gra zapyta się Ciebie jakie pliki ma wgrać - Twój domyślnie powinien być zaptaszkowany. Dajesz "dalej" czy jak tam jest po polsku i wgrywa się baza + Twoje zmiany.

 

Może i jestem ślepy, ale ja nic takiego nie widzę.

Odnośnik do komentarza

A Inter jakąś śmieszną pożyczkę, którą spłaca do 2030 roku :> Co w ogóle nie ma miejsca w rzeczywistości.

 

 

Inter jest zadłużony w stosunku do właściciela. Z tego co kojarzę są to kwoty przekraczające 120 mln euro wynikające ze strat lat ubiegłych. Niestety problem zadłużenie w różnych krajach przedstawia się odmiennie i trudno to zaimplementować w kodzie gry, stąd wszystko jest traktowane (dla uproszczenia) jako pożyczka dla klubu.

 

Lista najbardziej zadłużonych klubów:

1) Manchester Utd 699 mln funtów długu

 

2) Real Madryt 494 mln

 

3) Atletico Madryt 449

 

4) Valencia 441

 

5) Arsenal 416

 

6) Barcelona 384

 

7) Chelsea 339

 

8) Roma 330

 

9) Liverpool 313

 

10) Deportivo La Coruna 257

 

11) Villarreal 210

 

12) Fulham 197

 

13) Manchester City 147

 

14) Espanyol Barcelona 133

 

15) Inter Mediolan 125

 

16) Racing Santander 120

 

17) Newcastle 106

 

18) Real Saragossa 98

 

19) Sevilla 96

 

20) Middlesborough 93

Odnośnik do komentarza

siema w demie z tego co pamietam na ekranie taktycznym mozna bylo wysuwac strzalki zawodnikom do przodu teraz tych strzalek cos nie widac tak powinno byc?

Tak jeśli używasz starego ekranu taktyki, jeśli używasz nowego z kreatorem( defacto dużo lepszy i bardziej realny) to strzałki nie występują wogóle bo są kompletnie niepotrzebne!

Odnośnik do komentarza

Hawkeye - Z moich informacji, praktycznie wszystkie Media Markt w Polsce mają juz grę. Gorzej wygląda sytuacja w Empikach. W większości z nich dopiero dzisiaj spodziewają się dostawy. Ja mam grę już od środy.

 

Dokładnie, w Empiku nie mieli, a Media za to było i to po 119pln. Pierwsze spostrzeżenie - coś krótka instrukcja w tym roku :)

Odnośnik do komentarza

Hawkeye - Z moich informacji, praktycznie wszystkie Media Markt w Polsce mają juz grę. Gorzej wygląda sytuacja w Empikach. W większości z nich dopiero dzisiaj spodziewają się dostawy. Ja mam grę już od środy.

 

Dokładnie, w Empiku nie mieli, a Media za to było i to po 119pln. Pierwsze spostrzeżenie - coś krótka instrukcja w tym roku :)

 

Z roku na rok instrukcja coraz cieńsza le kto ją tam czyta :D

Jeśli w MM jest po 119 to jestem bardzo zadowolony bo kupiłem na gram.pl za 113.80 i jeszcze dostałem ją wczoraj o 8:30 A.M Jedna z najmilszych pobudek ;)

Odnośnik do komentarza

Hawkeye - Z moich informacji, praktycznie wszystkie Media Markt w Polsce mają juz grę. Gorzej wygląda sytuacja w Empikach. W większości z nich dopiero dzisiaj spodziewają się dostawy. Ja mam grę już od środy.

tak, Daro, wiemy, masz kolegę, dostałeś spod lady po cenie zakupu sklepu + ok 2%, spamujesz o tym od kilku dni i tu i na CM Rev. Gratulujemy, cieszymy się Twoim szczęściem, ale daj już spokój. Zgłoś się do MT, może przykleją informację o tym, że masz od środy, w pierwszym poście tematu. Nie nie byłeś pierwszy, uwierz, że miałem wcześniej.

 

A już do rzeczy, z tego co wiem, FM też leży niewinnie na półkach w saturnach.

 

Mam pytanko jakie jest z tym Steam lepiej nim instalować i zakładać w Steam konto czy offline ??? Proszę o wasze opinie.

Jeśli Ci nie przeszkadza trzymanie płyty w napędzie - instaluj offline. Instalując przez Steam nie musisz mieć płyty, łatki same się pobierają. Ja wybrałem offline, nie lubię jak cokolwiek robi mi się na kompie "samo" ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli Ci nie przeszkadza trzymanie płyty w napędzie - instaluj offline. Instalując przez Steam nie musisz mieć płyty, łatki same się pobierają. Ja wybrałem offline, nie lubię jak cokolwiek robi mi się na kompie "samo" ;)

 

Instalując przez Steam dostaniesz jeszcze "exlusive" skórkę i pięknej urody "acziwmenty" (żywcem zerżnięte z FMLive, tak samo jak taktyki ;) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...