Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, możesz ich wysłać na szkolenie... jak wyłączysz Football Managera i włączysz FIFĘ Managera. A na serio nie, nie ma czegoś takiego.

 

A co do poprzedniego posta i problemu ze skautingiem, zapewne chodzi o to, że Twój klub ma nałożone ograniczenia skautingowe - tzn, że nie możesz go wysłać w określone miejsca.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie, pomóżcie.

Kilka dni temu przesiadłem się z XP na 7.

Zainstalowałam FM-a, łatę kilka dodatków i z jednym mam problem.

Otóż w skinie Mizuiro zawsze wywalam plik odpowiadający za wyświetlanie graficznych atrybutów grajka (po prawej stronie od fejsa). Zawsze to działało, a tym razem nie, cały czas to ustrojstwo się pojawia. Jakieś pomysły jak to rozwiązać?

Poza tym nie mogę zmienić kolorów atrybutów w pliku mizuiro settings, bo mi wywala crash dumps.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Pozwolę sobie wrzucić pytanie tutaj, a także w temacie o edytorze. Robię tak dlatego, że mimo, że moje pytanie doytycz edytora do FM 2010 to jednak niniejszy temat ma nieco większą frekwencję po kilku latach od wydania gry od tematu o edytorach.

 

A więc postanowiłem sobie na własny użytek nieco ulepszyć update na wersję 10.3 PL Update v 0.9. Ulepszyć w tym sensie, że pozmieniałem frekwencję (zwłaszcza w niższych ligach) na bardziej realną (wg mnie), ustawiłem także więcej rywalizacji między klubami np. Tarnów - Sandecja itp. Zmieniłem też Oderkę Opolę na normalą Odrę.

 

Problem polega na tym, że im więcej danych wrzucam edytorem do tej łatki tym więcej danych.... ucieka. Jeżeli np dodałem kilkanaście zmian w rywalizacjach klubów Ekstraklasy i pozmieniałem frekwencję w 1 lidze i II Wschód i Zachód to nagle.... uciekły mi kluby z III ligi dolnośląskiej. Zamiast 16 zrobiło się ich 7. Co oczywiście spowodowało, że update nie chciał się wczytać. W związku z tym postanowiłem odpalić grę równocześnie na "czystym" update PL Update v. 0.9 wraz z moją "łatką". I nawet się odpaliło, ale oczywiście okazało się, że mam dwa Mazury Karczew itp. Poza tym by skończyć całą moją łatkę musiałem zrobić dwa kolejne pliki, bo w czasie gdy robiłem IV mazowiecką okazało się, że uciekło wszystko z II wschodniej i tak dalej.

 

Pytanie moje brzmi: o co chodzi? W oficjalnej łatce jest wprowadzonych już tyle zmian, że wiecej się nie da i update wariuje? A może sam update ma jakieś zabezpieczenia, że nie można mu dodawać więcej zmian?

 

Czy ktoś spotkał się kiedykolwiek z takim problemem? A może jest to problem powszechny? Czy istnieje wobec tego jakieś rozwiązanie? No, bo nie ukrywam, że chciałbym sobie nieco urealnic granie w nizszych ligach polskich, by była to rzeczywiście polska niższa liga, krwista, z ostrą rywalizacją między np. BKS Bielsko, a Odrą Opole czy Hutnikiem HN, a Unią Tarnów.

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

Zacząłem niedawno po raz enty karierę Wisłą Kraków, tylko polska Ekstraklasa na dużej bazie danych, żeby w godzinę trochę pograć, i w pierwszym sezonie wicemistrzostwo, Lech odskoczył na kilka punktów, i zlał mnie dwa razy w lidze, w eliminacjach Ligi Mistrzów odpadłem w sierpniu, i nie weszłem do grupy Ligi Europy, przegrywając dwumecz z Werderem. Puchar Polski - wystawiłem dublerów w wyjazdowym spotkaniu z Flotą Świnoujście, i odpadłem jeszcze jesienią :) Drugi sezon - w Lidze Europy do czwartej kolejki liderowałem w grupie, by przegrać dwa ostatnie mecze, i zająć ostatecznie trzecie miejsce. W lidze po porażce u siebie z kolegami zza Błoń jestem piąty, i po 23 kolejkach tracę osiem punktów do liderującego Lecha :) Ależ ta gra wie, kiedy dać popalić :) sam nie wiem, jak do tego doprowadziłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...