Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Odpaliłem właśnie nowego kompa. Podczas instalacji FM-a nie było żadnych problemów. Tymczasem, jak włączam grę, to wyskakuje mi komunikat: Cannot run game: Failed to set up graphics system. Pierwszy raz się z takim czymś spotykam. Wie ktoś może o co chodzi i jak to obejść?

 

za słaby komputer chyba

Odnośnik do komentarza

Przeszukałem cały internet i jeszcze trochę i nie znalazłem żadnego (słownie: żadnego) nowego uaktualnienia do FM10 ;( ;( ;( ;( ;(

wrzucam całość tekstu w oryginale bo wiem iż nie wszyscy mają dostęp do tej części forum sortitoutsi:

Hey guys,

 

I've been working on a Summer Transfer Update for Football Manager 2011.

 

I have so far assembled just under 41,000 changes, which includes a massive 30,000 changes on players alone!

 

I have also done promotions, relegations, expiration of loans, suspensions, injuries and finances.

 

This is the first release of the download, so you can certainly expect a lot more changes to come in my final release, which I'm hoping to get done within the next two weeks.

 

 

Here is a brief list, I am working on adding more nations to the database every day, so there will be plenty more releases coming for you guys.

 

Austria (Relegation/Promotion)

Belarus (Relegation/Promotion)

Bulgaria (Relegation/Promotion)

Croatia (Relegation/Promotion)

England (PL Loans, Injuries removed, Finances - Relegation/Promotion (All Tiers))

France (Ligue 1 Loans, Injuries removed, Finances - Relegation/Promotion (All Tiers))

Germany (Bundesliga Loans, Injuries removed, Finances - Relegation/Promotion (All Tiers))

Holland (Loans Removed, Injuries Removed, Finances, Relegation/Promotion)

Italy (Finances, Relegation Promotion, Transfers)

Portugal (Promotion/Relegation, Transfers)

Scotland (Loans Removed, Transfers, Promotions/Relegation, Injuries Removed, Finances)

Spain (Loans Removed, Transfers, Promotions/Relegation, Finances)

Switzerland (Promotion/Relegation)

Turkey (Promotion/Relegation)

Ukraine (Promotion/Relegation, Most transfers, Finances)

 

toto zowie się HTP Summer Update 2011-2012 Season, V1.0 autorstwa niejakiego El Pringo.

 

http://www.megaupload.com/?d=EMS4L97L

 

nie testowałem. tylko znalazłem. resztę można sobie uzupełnić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

FM2010 dalej mnie bawi przez niego nie kupiłem 2011 . Teraz czekam na 2012 i dalej katuje 2010 xD . Wersja fm2010 strasznie jest dla mnie grywalna nie wiem czemu ? Przy żadnym fm nie spędziłem prawie 2 lat dalej się dobrze bawiąc grą

 

Ja grałem ponad 4 lata w CM 01/02 zanim nie przesiadłem się na FM2005... A co do FM2010 to moim zdaniem grywalność wynika z nieliniowości gry i z tego, że trzeba naprawdę nieźle się pogimnastykować jeśli chodzi o taktykę - brak "killer taktyki" jest dla tej wersji zbawienny :biggrin:

 

A co do aktualizacji - nadal nigdzie nie można znaleźć najnowszej aktualizacji do FM2010... I to jest wielki ból...

Odnośnik do komentarza

Ja grałem ponad 4 lata w CM 01/02 zanim nie przesiadłem się na FM2005... A co do FM2010 to moim zdaniem grywalność wynika z nieliniowości gry i z tego, że trzeba naprawdę nieźle się pogimnastykować jeśli chodzi o taktykę - brak "killer taktyki" jest dla tej wersji zbawienny :biggrin:

 

A co do aktualizacji - nadal nigdzie nie można znaleźć najnowszej aktualizacji do FM2010... I to jest wielki ból...

 

Wystarczy, że były killer-rogi.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Tylko że wszystko pozostałe jest typu testy zapytanie i transfer. No ale mniejsza z tym mam jeszcze jeden ważny temat otóż próbując wysłać skauta na zagraniczny wypad nie mogę wysłać go do np brazylii czy Kamerunu ponieważ koło karty z rejonami pisze że niedozwolone czy coś takiego. Wie może ktoś o co chodzi??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...