Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, który pewnie związany jest z moją niewiedzą odnośnie gry, niż z jakimś bugiem :) Przez bardzo długi czas grałem w FM 2008, bo po prostu się do niego przyzwyczaiłem i przywiązałem. Dopiero niedawno kupiłem wersję 2010. I tam mam pewien problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Chodzi o to, że w FM 2008 na ekranie pojawiały mi się mecze najważniejszych rozgrywek, czyli Liga Mistrzów, Puchar UEFA (Intertoto nawet), Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata i kwalifikacje. Tutaj niczego takiego nie ma. Jeżeli wcześniej nie sprawdzę terminarza, to nie wiem nawet, że takie mecze się odbyły. Wie ktoś może, co z tym zrobić, żebym takie powiadomienia o tych meczach dostawał? Chodzi mi po prostu o listę meczów takich, jaką mam przed swoim spotkaniem ligowym, tylko mówię teraz o pozostałych rozgrywkach. Mam nadzieję, że mniej więcej rozumiecie, o co mi chodzi :) Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Pomóżcie mi, bo mnie już szlag trafia. Miałem problem z napędem dvd, który nie czytał płytek dvd (cd czytał bez problemu). Zaktualizowałem firmware i większość płytek zaczęła odpalać. Potem odinstalowałem jeszcze wirtualny napęd, co umożliwiło odpalenie kolejnej gry. Na placu boju pozostał rodzynek, czyli oczywiście FM 2010. Napęd wszystko czyta oprócz tej jednej, jedynej płytki. Macie jakieś pomysły? Po sieci chodzą różne teorie i sam nie wiem, co mam z tym zrobić. Zaznaczam, że płytka wypróbowana na innym komputerze chodzi bez zarzutu. I na koniec pytanie. Jak zlikwidować wirtualny napęd na zawsze? Po restarcie ciągle powraca.

Odnośnik do komentarza

Siema

Mam bardzo poważny problem w FM-ie

Gram Liverpoolem i 98 %* bramek trace w ten sposób że cała drużyna najpierw idzie na pole karne przeciwnika,potem ktoś przechwytuje i strzelec jest sam na sam z bramkarzem.

Zawsze gdy bramki trace tylko w drugiej połowie,przegrywam.O co tutaj chodzi (problem z motywacją).Bo kiedyś w sparingu z rezerwami Getafe przegrywałem 0:2 do przerwy i potem wyrównałem na 2:2.

*2% bramek trace z rzutów różnych

Odnośnik do komentarza

Koledzy, gram na FM2010. Z płytką, nie stream'owo. Dotychczas korzystałem z wersji, która się zainstalowała, ściągnąłem miniscouta i było ok. Parę dni temu ściągnąłem patch 10.3 zainstalowałem i miniscout przestał działać. Ściagnąłem już nową wersję, próbowałem prawie wszystkiego, niby znalazłem takiego co miał w opisie, że jest Boxed 10.3 ale nie działa. Objaw jest taki, że scout się włacza ale nie ładuje bazy danych. Mam Windows 7, lapek ze stanów... ktoś mi pomoże?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

witam

 

mam pewien problem poszukuje dodatku do fm 2010 w postaci nizszych lig islandzkich ponoc taki istnieje stworzony przez niejakiego silasa bodajze tylko niestety jak pogoglowalem i znalazlew linki do tego paka to niestety nic tam niema

wiec mam prosbe jak ktosby mogl przeslac link do 2 i 3 ligi islandzkiej bylbym wdzieczny

 

pozdrawiam cwiat

Odnośnik do komentarza

Siema

Mam bardzo poważny problem w FM-ie

Gram Liverpoolem i 98 %* bramek trace w ten sposób że cała drużyna najpierw idzie na pole karne przeciwnika,potem ktoś przechwytuje i strzelec jest sam na sam z bramkarzem.

Zawsze gdy bramki trace tylko w drugiej połowie,przegrywam.O co tutaj chodzi (problem z motywacją).Bo kiedyś w sparingu z rezerwami Getafe przegrywałem 0:2 do przerwy i potem wyrównałem na 2:2.

*2% bramek trace z rzutów różnych

 

 

to wszytko leży w taktyce. Lewemu i prawemu obrońcy ustaw po prostu, że przy ofensywnych rzutach rożnych mają za zadanie pozostać z tyłu. (bodajże opcja TYŁ). Ja zawsze mam tam 3 zawodników, dzięki czemu kontrataki przeciwnikach po rzutach rożnych są praktycznie bezużyteczne. :P 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Wracam po długiej przerwie do FM'a (po formacie) i nigdzie nie mogę znaleźć pełnego spolszczenia (brak pl w panelu podpowiedzi podczas meczu itp. itd.). Czy może ktoś podrzucić tutaj, bądź też na PW link do pełnego i pewnego spolszczenia? Chyba, że jest to błąd spowodowany faktem, iż odnalazłem swój stary sejw, który postanowiłem kontynuować po ponownej instalacji pliku? Z góry dziękuję.

 

Pozdrawiam,

Kraha.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...