Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Icon

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że macie coraz więcej pytań dotyczących nowego FMa, otwieram ten temat, aby pojawiały się tu pytania, których miejsce nie jest temat z oficjalnymi informacjami.

Przypomnienie => ustawiczne powtarzanie pytania nie przyspiesza uzyskania na nie odpowiedzi. CMF to nie Onet i takie zachowanie może skutkować upomnieniami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę ja.

Czy SI wycofało się z pomysłu (zastosowanego w 2k9) aby rezerwy w lidze hiszpańskiej były traktowane jak klub filialny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo juz cos o wymaganiach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nadal będzie w polskiej lidze obowiązywało 25 zgłoszonych w 1 sezonie gry ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Eddie

O rezerwach klubów hiszpańskich w FM2010 nic nie wiem, ale rejestracja składu w ligach z Hiszpanii może w końcu będzie działać jak należy. W Premier League od sezonu 2010/2011 (i podobnie ma być w nowym FMie) będzie podobna rejestracja a swojej ligi chyba nie popsują ;) (ale nigdy nic nie wiadomo, bo buga chyba powodowało tymczasowe przypisanie zbyt niskiego numeru dla gracza U-21 a obowiązkowych numerów 1-25 w Anglii chyba nie będzie).

Mam jedno pytanko. Kiedy wyjdzie wersja demo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SI mówi, że pare tygodni przed premierą, a ta będzie 30 października.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OT: Będziemy odpowiadać: "Wiem, ale nie powiem :D" Ewentualnie "pomidor"

Żeby nie było aż takiego OT. Testując dziesiątkę po prostu nie mogę się od niej oderwać. Będzie warta swojej ceny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w FM2010 oprócz dodawania lig i turniejów, będzie można dodać własne turnieje dla reprezentacji narodowych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest raczej temat do dyskusji o FM 2010, nie do zadawania pytań, na które nie można udzielić albo nie ma odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OM: Panowie, których obowiązuje klauzula tajności nt. testowanej gry, proszeni są o powstrzymywanie jęzorów. :MO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde coraz bardziej się napalam na tę grę. Coś czuje że to pobije wszystkie poprzednie FMy. Ba... to może pobić CM 01/02...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwa pytania

1. Czy wiadomo juz ile bedzie kosztowala podstawowa wersja? Czyli nie jakas specjalna Arsenal, tylko ta podstawowa?

2. Czy z licencja bedzie tak jak w zeszlym roku ze moglem sobie na 3 kompach zainstalowac ten sam klucz?

Z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi