Skocz do zawartości

Volleyball Manager


Czarls

Rekomendowane odpowiedzi

Nieco rozochoczony sukcesami naszych Mistrzów Europy, dość niedawno rozpocząłem grę w Volleyball Manager. Jest to dość dobrze opracowana gra, w którą żeby zagrać wystarczy mieć przeglądarkę internetową. Rozpocząłem od najniższej klasy rozgrywkowej i na razie idzie mi bardzo dobrze, a gra sprawia mi wiele przyjemności. Co ważne, nie pochłania bardzo dużo czasu. Wystarczy wejść raz dziennie na 15-20 minut i skontrolować najważniejsze sprawy. Czy może któryś z forumowiczów gra w tego menedżera?

 

Jakby, co mój nick to: Strange, a drużyna RKS Warszawa.

 

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do strony: http://vm-manager.org/

Odnośnik do komentarza

http://www.volleyclub.pl/

 

Strefa Siatkówki uruchomiła w tym roku swojego menadżera (jeśli można to tak nazwać). Zabawa przypomina piłkarską "Wygraj Ligę", tutaj także mamy określony budżet na zbudowanie składu i wraz z dobrymi występami naszych podopiecznych zdobywamy punkty. To tak w skrócie oczywiście, na razie nie miałem zbytnio czasu na wgłębianie się w regulamin gry. Jutro się zarejestruje i stworze swój team :) Może da się robić jakieś prywatne ligi, wtedy przy odpowiedniej ilości graczy moglibyśmy jakąś Ligę CMF stworzyć :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

ktoś gra? dzisiaj ostatnia kolejka sezonu zasadniczego w IV lidze, ja po awansie w ubiegłym sezonie teraz utrzymałem się w lidze (było blisko baraży, gdyż miałem dwa zwycięstwa z 4. drużyną w tabeli, jednak za dużo tie-breaków i niepotrzebnych porażek spowodowało spadek na 6. lokatę), co było zresztą moim celem. w przyszłym sezonie planuję już skok na III ligę, nawet z 1. miejsca. ;)

 

klub - MKS Barcelona.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...