Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Informujemy, że decyzją WG Podokręgu Rybnik jutrzejszy mecz z LKS Skrbeńsko został przełożony na wiosnę.

 

http://www.odra.wodzislaw.pl/null/75-mecz-z-lks-skrbe%C5%84sko-prze%C5%82o%C5%BCony-na-wiosn%C4%99

 

To jakaś kpina. Wybierałem się od dluższego już czasu na mecz a tutaj taki klops. Miejmy nadzieję, że na wiosnę nie zmieni się rozkład jazdy busów i będę mógł spokojnie wrócić do domu. No i na wiosnę stan murawy będzie o wiele lepszy. Rozmawiałem z Jankiem Wosiem, potwierdzone info z pierwszej ręki. Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Dyrekcja ZST nie zgodziła się na rozegranie meczu na ich obiekcie a boisko Gosław nie ma szans na wyschnięcie wobec stale padającego deszczu. Mamy więc kolejny problem.

 

"Prosimy o przesłanie do Podokręgu zgody Powiatowej Komendy Policji w Wodzisławiu na rozegranie zawodów Kl.C APN Odra Sp. z o.o - LKS Skrbeńsko w dniu 17.10.2015r. na obiekcie Gosław Center - do godz. 16.00, lub proszę podać obiekt zastępczy na którym można rozegrać zawody - za zgodą Policji."

 

Taką oto informację dostałem na skrzynkę mejlową.

 

Dalej było tylko gorzej. Przy okazji prób rozwiązania jakoś tej sprawy i wynajęcia obiektu ZST, otrzymaliśmy bardzo ciekawe pismo Pana Komendanta Powiatowego Policji. Nauczeni doświadczeniem ostatnich tygodni poprosiliśmy Pana Komendanta o zgodę na rozegranie meczu na "Budowlance". Odpowiedź nie powinna nikogo dziwić, gdyż jest ona pouczeniem o obowiązującym prawie i sprowadza się generalnie do tego, że nie ma takiego obowiązku, ani nawet procedury, by uzyskiwać od Policji zgodę na rozegranie meczu C klasy. Zdziwienie przychodzi dopiero w zestawieniu z wydarzeniami ostatnich tygodni dotyczącymi naszego Klubu.

 

Cała sytuacja jest o tyle patowa, że wyjeżdżam do Katowic dzisiaj i nie będę miał dostepu do wody pitnej, światła dziennego, leków z orlenu (a to akurat jest problem) i internetu. Mam nadzieję, na szybkie rozwiązanie problemu. Rozmawiałem dzisiaj z Jankiem Wosiem, fajny chłopaczyna. Odśnieżył mi szyby i podczas luźnej rozmowy dowiedziałem się, że to jest jakiś większy spisek PZPN. Klub tak zasłużony dla polskiej piłki kopanej nie może być w ten sposób traktowany. Więcej informacji niebawem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...