Skocz do zawartości

Championship Manager 01-02 Update 09-010


deeev

Rekomendowane odpowiedzi

Remake Game 2009

 

CM 01-02 Update 09-010 created by Deeev

 

Link Update: 1.09.2009r

 

Patch: 3.9.68

 

Password: final2009

 

http://www.speedyshare.com/579583144.html 

 

+ new backgrounds pack updated by Deeev

 

http://www.speedyshare.com/239206238.html

 

za kazdym razem po sezonie save'a robic nalezy dla bezpieczenstwa...

liga rosyjska nie jest liga grywalna bo generuje blad... to tyle

 

lista zmian w updacie:

 

- modyfikacja pliku euro.cfg

- zmiana czcionek graficznych

- nowe tapety do gry

- przerobione budzety i reputacje klubowe

- usuniecie zbednych zawodnikow

- stworzenie ok. 150 nowych graczy na calym swiecie

- dodanie ok. 30 talentow

- przerobione pozycje ok. 250 zawodnikow

- transfery zaaktualizowane na koniec sierpnia 2009

- wypozyczenia przemodelowane na aktualne

- przerobione stanowiska szkoleniowe

- modyfikacja kwestii awansu/spadku na terazniejsze

- kilka nowych stadionow, czesc jest przerobiona

- 5 nowych klubow na potrzeby strukturalne

- Dania: Koge + Herfolge = Koge BK (fuzja)(ekstraklasa dunska)

- Austria: SC Magna = nowy zaaktualizowany klub pierwszoligowy

- gruntowne zmiany w ligach: polskiej (obydwie), chorwackiej, austryjackiej,

~ portugalskiej, greckiej, tureckiej, ~ liga rosyjska nie grywalna

Odnośnik do komentarza

Człowiek zaczyna grać ... a tu zonk i nowy plik

więc pobiera ... a za kilka godzin zonk

i co ?

i nowy plik :>

 

Kiedy będzie wersja finalna ?

ale taka prawdziwa wersja finalna ?!

 

 

Bo ja bym popatrzył na reputacje klubów ...

1.Man U.

2.Barcelona

3 Man City :>

 

CSKA i Maccabi Haifa ma dość małą rep.

Odnośnik do komentarza

witam, na starcie olbrzymi szacun dla autora że mu się wciąż chce - tyle że mam problem - przy rozpakowywaniu winrarem wywala ponad 100 błędów a potem już po podmiance foldera data+pliku z piłką i uruchomieniu gry i rozpoczęciu generowania nowego sezonu w anglii przeklikuję kilkanaście errorów i generuje się dalej ale gdzieś zaraz po zgenerowaniu historii graczy znów wywala jakieś errory i wywala mi grę. (cholerna vista home premium i laptop toshiba a300, patch 3698 jest, uruchamiałem i normalnie i w trybie zgodności z xp i ciągle kicha) może ktoś ma pomysł - z góry dzięki i pozdr!

 

Wszystko już gra - sciągnąłem jeszcze raz tyle że z zippyshare i już bez żadnych errorów hula jak ta lala,

Dzięki dla autora!!!!

 

ps. jedna mała uwaga: głowy za to nie dam, ale sylvinho i lescott chyba już są w city...

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza

witam, na starcie olbrzymi szacun dla autora że mu się wciąż chce - tyle że mam problem - przy rozpakowywaniu winrarem wywala ponad 100 błędów a potem już po podmiance foldera data+pliku z piłką i uruchomieniu gry i rozpoczęciu generowania nowego sezonu w anglii przeklikuję kilkanaście errorów i generuje się dalej ale gdzieś zaraz po zgenerowaniu historii graczy znów wywala jakieś errory i wywala mi grę. (cholerna vista home premium i laptop toshiba a300, patch 3698 jest, uruchamiałem i normalnie i w trybie zgodności z xp i ciągle kicha) może ktoś ma pomysł - z góry dzięki i pozdr!

 

nie wiem czemu tak sie dzieje, ja mialem z tym klopot tez u siebie, ale jesli cos takiego sie dzieje caly czas, sprobuj po prostu ponownie wypakowac to sobie, a jesli nie da rady to sprobuj ponownie... u mnie za 1 i 2 razem wczesniej blad archiwum generowalo, ale pozniej juz sie dobrze pliki wypakowywaly...

 

witam, na starcie olbrzymi szacun dla autora że mu się wciąż chce - tyle że mam problem - przy rozpakowywaniu winrarem wywala ponad 100 błędów a potem już po podmiance foldera data+pliku z piłką i uruchomieniu gry i rozpoczęciu generowania nowego sezonu w anglii przeklikuję kilkanaście errorów i generuje się dalej ale gdzieś zaraz po zgenerowaniu historii graczy znów wywala jakieś errory i wywala mi grę. (cholerna vista home premium i laptop toshiba a300, patch 3698 jest, uruchamiałem i normalnie i w trybie zgodności z xp i ciągle kicha) może ktoś ma pomysł - z góry dzięki i pozdr!

 

Wszystko już gra - sciągnąłem jeszcze raz tyle że z zippyshare i już bez żadnych errorów hula jak ta lala,

Dzięki dla autora!!!!

 

ps. jedna mała uwaga: głowy za to nie dam, ale sylvinho i lescott chyba już są w city...

 

pozdr!

 

hmm nie graj na tym... to wczesniejszy link nie zaaktualizowany do konca - ten na speedyshare jest jedynym w pelni zaaktualizowanym wiec nie oplaca sie grac na wczesniejszych testowych wersjach

Odnośnik do komentarza

deeev wielkie dzięki stary, świetny apdejt! wszystko działa nic się nie wiesza nic nie wywala wręcz są jakby bonusy, zagrałem rozruchowo jeden szybki sezon arsenalem nominalnym składem z 3 kupionymi wynalazkami za może w sumie 5mln i trochę nieprawdopodobne jest to że wszystko powygrywałem na maks jak dawno dawno i to w niesamowitym stylu tj. klimaty po 100 punktów/goli w lidze plus rozwalanie absurdalnie w europie barcelon jak w hokeja itp., to aż trochę przerysowane że te młode chłopaki tak są zrobione, to trochę jakby wróciły czasy tsigalko&madeira no ale nie mam nic na przeciwko wręcz przeciwnie :)

Teraz czas na nortwitch victoria.

Zajebista jest ta gra - nic się nie starzeje.

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza

deeev wielkie dzięki stary, świetny apdejt! wszystko działa nic się nie wiesza nic nie wywala wręcz są jakby bonusy, zagrałem rozruchowo jeden szybki sezon arsenalem nominalnym składem z 3 kupionymi wynalazkami za może w sumie 5mln i trochę nieprawdopodobne jest to że wszystko powygrywałem na maks jak dawno dawno i to w niesamowitym stylu tj. klimaty po 100 punktów/goli w lidze plus rozwalanie absurdalnie w europie barcelon jak w hokeja itp., to aż trochę przerysowane że te młode chłopaki tak są zrobione, to trochę jakby wróciły czasy tsigalko&madeira no ale nie mam nic na przeciwko wręcz przeciwnie :)

Teraz czas na nortwitch victoria.

Zajebista jest ta gra - nic się nie starzeje.

 

pozdr!

 

to musisz byc dobry ja dawno nie wygrywalem nic juz... znajomosc odpowiednich metod prowadzi do sukcesu, a wiadomo im bardziej klasowa ekipa tym lepiej... w koncu arsenal jest bardzo dobrym klubem i puka co sezon w bramy champions league by dojsc na szczyt...

Odnośnik do komentarza

panowie czy dzis jest ostatni dzien okienka transferowego ?? wydaje mi sie ze tak, rozkminiam sobie ostatnie transfery, widze ze kluby chca zdazyc z finalizacja niektorych transferow najwyrazniej bardzo im na tym zalezy... wieczorem dodam linka, lub wysle do podmiany... troche ciekawych ruchow poczyniono a gra na tym zapewne tylko i wylacznie zyska ;)

 

ps. pytanie z innej beczki, czy jest ktos kto orientuje sie jak przywrocic do zycia lige rosyjska ?? to tak na marginesie, moglaby byc grywalna wtedy byloby niemalze ze idealnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...