Skocz do zawartości

Studia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

@Dudek - pamiętaj, że nie dla każdego UŁ byłby dobrym wyborem. Oczywiście, wymagania co do przedmiotów zdawanych na maturze nie są zbyt wygórowane, jednak chyba bardziej prestiżowymi uczelniami są np. UW czy UJ.

Jasne. Co kto lubi. Ja wybrałem UŁ głównie z racji tego, że mieszkam w województwie łódzkim, a przeprowadzka do innego średnio mi pasowała. A sam przykład UŁ podałem, żeby pokazać, że każda uczelnia ma swój system przeliczania matur.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj nie bylo mnie na wykladzie, ale jakas (dobra?) dusza wpisala mnie na liste obecnosci, problem w tym jednak, ze wykladowca na koniec sprawdzil obecnosc i kazal podnosic reke obecnym - oczywiscie przy moim nazwisku spotkal go suprajs - w zwiazku z tym moje pytanie: co mi moze grozic za taki numer? moge jakos udowodnic, ze zostalem wpisany na liste obecnosci bez mojej wiedzy, ani tym bardziej zgody?

Odnośnik do komentarza
dzisiaj nie bylo mnie na wykladzie, ale jakas (dobra?) dusza wpisala mnie na liste obecnosci, problem w tym jednak, ze wykladowca na koniec sprawdzil obecnosc i kazal podnosic reke obecnym - oczywiscie przy moim nazwisku spotkal go suprajs - w zwiazku z tym moje pytanie: co mi moze grozic za taki numer? moge jakos udowodnic, ze zostalem wpisany na liste obecnosci bez mojej wiedzy, ani tym bardziej zgody?

na poprawce we wrzesniu pogadaj z profesorkiem ;)

Grozic? nie wywala Cie ze studiow za to, spokojnie. Zapytaj naszego Profa co by zrobil ;) Wszystko zalezy od wykladowcy, my mozemy tylko domyslac sie.

Odnośnik do komentarza
dzisiaj nie bylo mnie na wykladzie, ale jakas (dobra?) dusza wpisala mnie na liste obecnosci, problem w tym jednak, ze wykladowca na koniec sprawdzil obecnosc i kazal podnosic reke obecnym - oczywiscie przy moim nazwisku spotkal go suprajs - w zwiazku z tym moje pytanie: co mi moze grozic za taki numer? moge jakos udowodnic, ze zostalem wpisany na liste obecnosci bez mojej wiedzy, ani tym bardziej zgody?

Na ktorym ty jestes roku, ze o takie rzeczy pytasz? :D Wykladowca zapewne stwierdzil, iz osoby widniejace na liscie za to nie widniejace na sali zostana potraktowane specjalnie i przedmiot "tu wstaw jego nazwe" opanuja do perfekcji, po czym usmiechnal sie szyderczo. Tak, tak, a przyjdzie czas zaliczen i nikt na zadne listy spogladac nie bedzie, chyba, ze wyjatkowo twoja absencja waha sie w granicach > 90 %. Spokojnie, uczelnia (poli?) to nie liceum, ze usprawiedliwienie od taty trzeba zanosic.

Odnośnik do komentarza
Jak bardzo nienormalny jest ten wykładowca?

bardzo bardzo :D w kategoriach upierdliwości i nastawienia student-unfriendly to jest scisla czolowka mojego wydzialu, a kto wie czy nie calej PWr :D

nie przejmowalbym sie tym gdyby nie fakt, ze koles naprawde jest kutasem...

Odnośnik do komentarza
Jak bardzo nienormalny jest ten wykładowca?

bardzo bardzo :D w kategoriach upierdliwości i nastawienia student-unfriendly to jest scisla czolowka mojego wydzialu, a kto wie czy nie calej PWr :D

nie przejmowalbym sie tym gdyby nie fakt, ze koles naprawde jest kutasem...

W takim razie, jest duże prawdopodobieństwo, że nawet jak będziesz wiedział, że zdasz, w pierwszym terminie... to i tak nie zdasz :keke:

 

Nie ma to jak kolega/koleżanka, który chciał dobrze...

Odnośnik do komentarza
Na PWr wykłady są obowiązkowe ? (o zgroza !!!!) - czy to może lista na przedtermin?

 

A kto tak powiedział? Na PWr czy na UE są wykładowcy, którzy sobie lubią puścić listę, żeby widzieć potem czy jest sens studenta dopytać, bo jest cioł, ale chodził na wykłady i na brak inteligencji się nic nie poradzi, czy lewarował, a teraz kombinuje :-)

Odnośnik do komentarza
Jak bardzo nienormalny jest ten wykładowca?

bardzo bardzo :D w kategoriach upierdliwości i nastawienia student-unfriendly to jest scisla czolowka mojego wydzialu, a kto wie czy nie calej PWr :D

nie przejmowalbym sie tym gdyby nie fakt, ze koles naprawde jest kutasem...

Tłumaczenie sie ze ktos Cie wpisał bez twojej zgody, w ogole tlumaczenie sie nie ma najmniejszego sensu. Jeśli koleś naprawde jest kutasem, to idąc do niego, możesz pogorszyć sprawę. Został miesiąc do końca semestru, więc musisz uzbroić sie w cierpliwość i grzecznie chodzić na jego wyklady, modląc się zeby zrobił jeszcze ze dwie listy obecności.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...