Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nawet ten sam wydział :P Mnie też być może bedzie można tam spotkać bo moja dziewczyna dostała się na fil. rosyjska :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, panowie, to kiedy się umawiamy na jakąś pogawędkę o FMie live ;] Ja jestem na Amerykanistyce, ale to wszystko rzut beretem od siebie... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jacyś studenci UMK przyjmą nowego w Toruniu? Dziś się wybieram, trochę obaw mam co do wszystkiego, więc jakieś miłe przyjęcie z pewnością pomogłoby na początek :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Indeks administracji Uniwersytetu Łódzkiego odebrany. Jak cała reszta spraw załatwianych w dziekanacie będzie wyglądać tak samo to będzie śmiesznie :keke:

Btw. są na forum jacyś inni studenci administracji UŁ? :>;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja z ciekawości zapytam czy oprócz Zimnego ktoś dostał się na krakowska uczelnie ? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się na UJ dostałem np.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także miałem dziś rozpoczęcie... Indeks odebrany, legitka odebrana [fajna, elektroniczna, ale kolory... dziwne :P] i jestem pełen zapału do pracy... Zobaczymy jak szybko mi minie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ktoś na UAMie jest? ;>

Nie sądze, ale zapytam na wszelki wypadek :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja na Politechnike.

Na jaki wydział :>?

PS. Jest ktoś nowy jeszcze na PK ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja na Politechnike.

Na jaki wydział :>?

PS. Jest ktoś nowy jeszcze na PK ?

Na Mechaniczny (na Informatyke) a ty na jakim jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś oprócz mnie i maniany na UMK? Ja z manianą na jednym kierunku nawet, więc to chyba wyczerpie limit szczęścia.

A może ktoś na WSKSIM? :D To też Toruń ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakoś mało was z Warszawskiego UW ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jesteś (a coś takiego mi się po głowie kołacze) na marketingu na UW, to masz moją koleżankę z Katowic na roku. ;)

Za mną inauguracja prawa na UŚ i oczywiście jaja z dziekanatem - nie otrzymaliśmy indeksów, prawie setce osób wmawiają, że nie zapłaciły za indeks i legitymację, co jest - przynajmniej w moim przypadku - bzdurą. :doh!: A myślałem, że tylko na WNS są jaja w sekretariatach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój drogi - skończyły się czasy liceum. Teraz to się nazywa dziekanat, a nie sekretariat i to są wrota do ukończenia studiów dla Ciebie :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli jesteś (a coś takiego mi się po głowie kołacze) na marketingu na UW, to masz moją koleżankę z Katowic na roku. ;)

Za mną inauguracja prawa na UŚ i oczywiście jaja z dziekanatem - nie otrzymaliśmy indeksów, prawie setce osób wmawiają, że nie zapłaciły za indeks i legitymację, co jest - przynajmniej w moim przypadku - bzdurą. :doh!: A myślałem, że tylko na WNS są jaja w sekretariatach.

Jestem na Zarządzaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój drogi - skończyły się czasy liceum. Teraz to się nazywa dziekanat, a nie sekretariat i to są wrota do ukończenia studiów dla Ciebie :keke:

Co Ty nie powiesz. ;) Żart polega na tym, że na razie to wygląda groteskowo, minął dopiero jeden dzień, a już robią sobie kpiny ze studentów. Zaczynam rozumieć słowa rektora, który ostrzegał wszystkich, że podpaść paniom w dziekanacie to podpisać na siebie wyrok na wydziale. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co Ty nie powiesz. ;) Żart polega na tym, że na razie to wygląda groteskowo, minął dopiero jeden dzień, a już robią sobie kpiny ze studentów. Zaczynam rozumieć słowa rektora, który ostrzegał wszystkich, że podpaść paniom w dziekanacie to podpisać na siebie wyrok na wydziale. ;)

Lekcja numer jeden: zawsze masz być mega miły w dziekanacie i możliwie jak najmocniej lizać ludziom w dziekanacie dupy :D

Co do abstrakcji - na jednym z wydziałów Politechniki indeks wydają dopiero w momencie, kiedy odda się kartę z zaliczonym pierwszym semestrem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio Grabek mi mówił, że to nie dziekan czy inny rektor rządzą w wydziale. Wydzialem rządzą PANIE W DZIEKANACIE!

A dzisiaj jedną z tych pań była zajebiście atrakcyjna blondynka, więc z chęcią będę tam chadzał i był wielce przemiły :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest jeszcze light. Mi źle policzyli punkty, odwołanie rozpatrywali ponad dwa miesiące, a jak wczoraj poszedłem zanieść wreszcie dokumenty, to mi pani z dziekanatu powiedziała, że ich nie weźmie, bo nie ma mnie na liście, a jak jej pokazałem decyzję o przyjęciu, to mi powiedziała, że to nie wystarczy :lol: Potem przyszedłem do niej z sekretarzem komisji rekrutacyjnej, który przy niej napisał, że jestem przyjęty i w ogóle, to mu powiedziała, że i tak tego nie weźmie, bo musi mieć na tym podpisy wszystkich członków komisji. W końcu wyszło na to, że dokumenty mam przynieść w przyszłym tygodniu, a póki co na zajęcia chodzić na krzywy ryj. W dodatku przez tą całą sytuację nie mogę złożyć podania o I.O.S. :|

Btw. czy to nie Ty pisałeś kiedyś, że będę miał z Twoim tatą zajęcia na drugim roku socjologii :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi