Skocz do zawartości

Studia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś mało was z Warszawskiego UW ;)

Jeśli jesteś (a coś takiego mi się po głowie kołacze) na marketingu na UW, to masz moją koleżankę z Katowic na roku. ;)

Za mną inauguracja prawa na UŚ i oczywiście jaja z dziekanatem - nie otrzymaliśmy indeksów, prawie setce osób wmawiają, że nie zapłaciły za indeks i legitymację, co jest - przynajmniej w moim przypadku - bzdurą. :doh!: A myślałem, że tylko na WNS są jaja w sekretariatach.

Odnośnik do komentarza
Jakoś mało was z Warszawskiego UW ;)

Jeśli jesteś (a coś takiego mi się po głowie kołacze) na marketingu na UW, to masz moją koleżankę z Katowic na roku. ;)

Za mną inauguracja prawa na UŚ i oczywiście jaja z dziekanatem - nie otrzymaliśmy indeksów, prawie setce osób wmawiają, że nie zapłaciły za indeks i legitymację, co jest - przynajmniej w moim przypadku - bzdurą. :doh!: A myślałem, że tylko na WNS są jaja w sekretariatach.

Jestem na Zarządzaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Mój drogi - skończyły się czasy liceum. Teraz to się nazywa dziekanat, a nie sekretariat i to są wrota do ukończenia studiów dla Ciebie :keke:

Co Ty nie powiesz. ;) Żart polega na tym, że na razie to wygląda groteskowo, minął dopiero jeden dzień, a już robią sobie kpiny ze studentów. Zaczynam rozumieć słowa rektora, który ostrzegał wszystkich, że podpaść paniom w dziekanacie to podpisać na siebie wyrok na wydziale. ;)

Odnośnik do komentarza
Mój drogi - skończyły się czasy liceum. Teraz to się nazywa dziekanat, a nie sekretariat i to są wrota do ukończenia studiów dla Ciebie :keke:

Co Ty nie powiesz. ;) Żart polega na tym, że na razie to wygląda groteskowo, minął dopiero jeden dzień, a już robią sobie kpiny ze studentów. Zaczynam rozumieć słowa rektora, który ostrzegał wszystkich, że podpaść paniom w dziekanacie to podpisać na siebie wyrok na wydziale. ;)

 

 

Lekcja numer jeden: zawsze masz być mega miły w dziekanacie i możliwie jak najmocniej lizać ludziom w dziekanacie dupy :D

 

Co do abstrakcji - na jednym z wydziałów Politechniki indeks wydają dopiero w momencie, kiedy odda się kartę z zaliczonym pierwszym semestrem :-)

Odnośnik do komentarza
Za mną inauguracja prawa na UŚ i oczywiście jaja z dziekanatem - nie otrzymaliśmy indeksów, prawie setce osób wmawiają, że nie zapłaciły za indeks i legitymację, co jest - przynajmniej w moim przypadku - bzdurą. :doh!: A myślałem, że tylko na WNS są jaja w sekretariatach.

 

To jest jeszcze light. Mi źle policzyli punkty, odwołanie rozpatrywali ponad dwa miesiące, a jak wczoraj poszedłem zanieść wreszcie dokumenty, to mi pani z dziekanatu powiedziała, że ich nie weźmie, bo nie ma mnie na liście, a jak jej pokazałem decyzję o przyjęciu, to mi powiedziała, że to nie wystarczy :lol: Potem przyszedłem do niej z sekretarzem komisji rekrutacyjnej, który przy niej napisał, że jestem przyjęty i w ogóle, to mu powiedziała, że i tak tego nie weźmie, bo musi mieć na tym podpisy wszystkich członków komisji. W końcu wyszło na to, że dokumenty mam przynieść w przyszłym tygodniu, a póki co na zajęcia chodzić na krzywy ryj. W dodatku przez tą całą sytuację nie mogę złożyć podania o I.O.S. :|

 

Btw. czy to nie Ty pisałeś kiedyś, że będę miał z Twoim tatą zajęcia na drugim roku socjologii :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...