Skocz do zawartości

Studia


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

A mnie czeka już tylko obrona 14 lipca i 5 - letnia przygoda z Politechnika Wrocławską dobiegnie końca. Ale przyznam, że cholernie nie chce mi sie uczyć na obrone :P Siedze od 3 dni w notatkach i książkach i tylko wymyślam co robić, żeby sie uczyć :P

 

A pochwalę się, co mi tam. Praca oceniona celująco :)

Odnośnik do komentarza

Wydział Mechaniczny, Mechanika i Budowa Maszyn - Zastosowanie analizy falkowej do oceny sił skrawania w toczeniu.

 

Swoją drogą przypomniało mi się, ze jak zaczynałem studia to rozmawialiśmy na gg i pisałeś, że masz tam kolege - Pawła K. (przeglądałem stare archiwum :)) Wtedy, 5 lat temu, nie mialem pojęcia kto to jest, ale od 3 roku mieliśmy juz styczność z Pawłem. W sumie początkowo miał być moim recenzentem, ale ostatecznie został nim jego kolega z pokoju obok. :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A więc 14 lipca obroniłem się :) Piszę dopiero teraz, bo zaraz po obronie na wakacje wybyłem :)

 

Obrona na 5 :) stresu troche było, ale po wejsciu do sali jakoś wszystko ze mnie zeszło :) Na dyplomie 4,5 także zadowolony jestem ogólnie. A praca została zgłoszona do konkursu na najlepszą pracę dyplomową :) Teraz czekam na jakis papierek z PWR a potem do pracy :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio coraz bardziej popularne stają się kursy/wykłady przedmaturalne. Dlatego chciałem Was zapytać, czy słyszeliście może jakieś opinie na temat tego typu zajęć na Collegium Novum i Fundacji Universitatis Varsoviensis? Szczególnie chodzi mi tutaj o wiedzę o społeczeństwie, ale jeśli jakieś macie jakieś ogólne lub zasłyszane od kogoś oceny, to podzielcie się nimi. :)

 

Co prawda, zapisałem się na wykłady tej fundacji UW, ale czasu na zmianę decyzji jeszcze trochę pozostało.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Studiuję na UMK i mam zajęcia z "Podstaw organizacji i zarządzania w administracji publicznej" ze specyficznym gościem, Mikołajem Święcki. Otóż kazał on nam napisać analizę przysłowia - mi się trafiło "Ryzyko chleb daje, ryzyko go zabiera". W analizie ma być zawarte to (cytuję Święckiego):

a) czy ma bezpośrednie zastosowanie

b) ze dwa przykłady z życia

c) mądrość narodu, czyli o co tak naprawdę chodzi (z analizy ma wynikać ogólna dyrektywa postępowania)

 

Mam te przykłady, ale z resztą jest problem :/ ma ktoś jakieś pomysły, rady? Jest w stanie ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...