Skocz do zawartości

Seria CM ze stajni Eidos


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Nie wiedziałem gdzie to napisać, ale może warto podyskutować o demie CM 2010? Mi się ściąga dopiero z "zawrotną" prędkością 40kb/s (masakra) chyba poczekam na jakiś alternatywny link i w niecałą godzinkę będę miał bo widać przeciążone łącza jak się ściąga przez ten downloader... ;/

Odnośnik do komentarza

U was też tak gra "muli", nie to żeby się zacinała ale po prostu wszystko chodzi strasznie wolno. Ten pierwszy ekran ładowania trwał u mnie ok. 10 minut.

Później ten pierwszy ekran ładuje się szybko, tylko za pierwszym razem tak. Co do mulenia to tak - mam niezły sprzęt, a pomimo to gra tak troszkę muliła, jakby była przeciążona nie wiadomo czym, idzie się przyzwyczaić.

 

Pograłem w to demko, pierwsze minuty - świetne, zachwyt nad 3d, po godzinie gry - kicz, słabe, niedopracowane, naprawdę jest słabo i gra by musiała kosztować z 10-20 zł, żebym ją kupił, a i to jest bardzo wątpliwe :-k .

Przede wszystkim na plus ustawianie gracza na boisku w miejscu, w którym mi się podoba. Na ogromny plus tworzenie własnych fragmentów gry (stworzyłem już swoje, że zdobyłem w pucharach szybkie dwie bramki z rogu; omijam jednak to, że w necie pojawiają się już killery, podobno), bardzo mi się podoba ten system, bo można go testować, poza tym trening rozbudowany i może dać całkiem niezłe efekty, jednak po dłuższym posiedzeniu przy nim. Plusy mi się kończą :-k na początku 3d było fajne, potem zauważyłem, że zawodnicy odwalają manianę na boisku - ślizgają się, zamiast balansem ciała odwrócić się w drugą stronę, zbyt częste gole z lobów padają, Varga będąc na skraju pola karnego podaje piłkę w pole karne, pomimo że byli tam przeciwnicy, którzy strzelili mi bramkę :doh!: . System na początku wydaje się fajny, z każdym rozegranym meczem jest coraz gorzej. Interfejs strasznie niewygodny, na początku nie wiedziałem co gdzie szukać, kilka guzików niewidocznych czasami, gra rozbudowana, dlatego trzeba kwestii czasu, żeby się przyzwyczaić. Trochę sam system 3d podsumowałem, czasami wychodzą fajne rajdy i akcje, lecz niektórzy podczas biegu jakby mi klatkowali :-k i nie wiadomo czy chcą biec czy nie...

 

Na minus rozmowy w szatni - przecież to porażka, ja tam nie wiem co mówić, wszystko jest w równoważnikach zdań, dlatego czasami ciężko zrozumieć co ja mówię drużynie w danym momencie, bardzo czytelna gra w tym sensie, ochrzanię ich to grają super, zawsze mam skopaną pierwszą połowę :-k , kolejny minus to brak regeneracji zawodników, nie wiem, przepracowałem okres przygotowawczy, a w sezonie zawodnicy siegają po 60% kondycji i nie warto ich wystawiać, bo już w 30 min potrzebują zmiany, a regenerują się powoli, dlatego w Wiśle na obronie asystent mi poleca... Dawidowskiego :lol: taki Garguła po dwóch meczach jest zajechany jak mięso, musi grać Kubowicz, Mączyński i takie wynalazki.

 

Jestem zawiedziony, ale chyba za bardzo narobiłem sobie nadziei? Jeszcze kilka wad mógłbym wymienić, ale tak na szybko już wiecej nie pamiętam :-k a gra mnie odrzuciła i prawdopodobnie już jej nie włączę.

 

EDIT:

Przypomniałem sobie:

System skautingowy robi wrażenie;

Do dupy, że nie ma losowań pokazanych tylko od razu wiem z kim gram, no i czułem się odizolowany od świata, nie wiedziałem gdzie szukać współczynników.

Odnośnik do komentarza

Na plus można jeszcze zaliczyć scouting :) Ciekawa sprawa budowanie siatek scoutów. Nie tak jak w naszym kochanym FMku, że np. Polskie kluby mogą scoutować taką Bułgarię czy Serbię, a już Niemcy to teraz zakazany(niby, finansów nie starczy), mimo że mają 10 km do granicy...

 

O widzę, Esc dodał o scoutingu. Również się rozczarowałem bo po zapowidziach miało być dobrze.

W sumie, te rzeczy, które są nowościami, zrobili dobrze(trening, SFG, scouting, wygląd 3d) szkoda, że te które już w FMie są od lat, tutaj stoją na poziomie z CM 4 :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...