Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Górny Śląsk, mam nadzieję, że w tym roku nie dacie dupy jak ostatnio i nie będę jedynym przedstawicielem tego regionu na zjeździe.

 

Wpłacam pieniądze na 4 dni. Nie wiem czy będę na zjeździe, ale zrobię wszystko żeby być. Jadę samochodem, mam 4 miejsca wolne i nadzieję, że w dniu wyjazdu wszystkie miejsca będą zajęte. Mogę zapewnić dojazd na miejsce i odwóz w niedzielę na Górny Śląsk.

 

Sorry, że pojadę nickami, ale naprawdę liczę, że Pucek, citko, Bebok i jeszcze ktoś się zmobilizują i ruszą dupy na tegoroczny zjazd. Może Dawiz sobie o nas przypomni? :>

 

Myślę, że jest również możliwość zabrania kogoś po drodze lub dojazd kogoś z pobliskich województw do Katowic i odebranie np. na PKP w stolicy GŚ.

 

Trasa jest daleka, więc myślę, że jest możliwość pojechania wspólnie z ekipą Dolnośląską, a konkretnie z Gulim, który jak się domyślam pojedzie samochodem.

 

A co do domków to rezerwuję sobie domek z Vamim i Gulim jak co roku.

Odnośnik do komentarza

Ja na razie nie wpłacam, bo czekam na kasę, ale jak tylko będę ją mieć, to wpłacę.

 

Ja będe pewnie jechac z Ostrołęki, więc jesli ktos nie jest z Ostrowi Mazowieckiej, to pewnie ni w cholere się pewnie z nikim nie zabiorę. Chyba, że ktos bedzie jechac autem z Mazur (Grepio?) i by mnie zabrał po drodze :)

Odnośnik do komentarza

Ja wezmę na pewno piłkę do nogi, a jeśli bede jechać swoim autem, to też do kosza. Ale nadal mam nadzieje, ze jakis Chłop z Mazur mnie poratuje czterema kołami, bo samemu to bez sensu jechać...

lol

Ja jechałem ostatnio sam i jakoś mnie szlag nie trafił :> zresztą nie tylko ostatnio, bo do Kobylej 3/4 trasy jechałem sam pociągiem ;]

Nie marudź de Raph.

Odnośnik do komentarza

Poznan jedzie? Bo nie wiem, czy tluc sie jak rok temu, w pociagu... Choc dobrze bylo, nie zibi? ;)

Pilke bierz koniecznie. Jacys debiutanci sie wybieraja? :>

 

Jedzie, masz miejscówe zaklepaną :) btw bana? świetnie było: piwko, śmiejąca się z nas laska czy też mój bilet studencki :D

 

Może Lucas, który tak deklarował się na zjazd bo ma blisko jeśli pojedzie weźmie piłe do kosza?

Odnośnik do komentarza

Czy ekipa Warszawska miałaby miejsce wolne w aucie/bagażniku ( ;) ) i orientacyjnie o której by wyjazd planowała.

Lub czy ktoś ma w planach przejazd przez Lublin/Puławy lub te okolice i byłby skłonny zabrać autostopowicza :P Oczywiście do gasoliny się dorzucę :)

Odnośnik do komentarza

Icon, to, że Ty sobie jechałeś, to bardzo fajnie, ale ja - jeśli będę mieć możliwość dołączenia się do kogoś jadącego z okolic dalszych, przez co zredukujemy sobie koszt podróży, to będę starał się skorzystać. Akurat moje połozenie jest takie, że niespecjalnie będę przejeżdżać przez coś, w czym może ktoś ze zjazdowiczów mieszkać. Natomiast, ktoś jadący np. z Olsztyna będzie przejeżdżać przez okolice, w których bedę ja. I tyle. Nie wtrącaj się, jesli nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...