Skocz do zawartości

Gry przeglądarkowe


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Temat powstał z myślą o grach, których rozgrywka toczy się na przeglądarce internetowej. Wszelkie pytania, opinie, recenzje i "reklamy" takich właśnie gier powinny mieć miejsce w tym temacie. Jeśli zauważę, że któraś z omawianych tu gier będzie cieszyła się popularnością wśród użytkowników, zostanie założony dla niej oddzielny temat.

Odnośnik do komentarza

Jakiś czas temu dałem się wciągnąć wszem i wobec reklamowanemu Travianowi. Gra fajna, szczególnie w późniejszych okresach, kiedy już możemy rabować, palić, gwałcić inne wioski. Nie zajmuje dużo czasu dziennie, jest bajecznie prosta, przez co potrafi zainteresować na "trochę". Ogólnie polega na budowaniu swojego imperium, rozpoczynamy od jednego miasta, rozwijając produkcję surowców, dzięki którym możemy tworzyć budowle, wojsko, przejmować miasta innych graczy, czy po prostu kontynuować ekspansję. Podsumowując gra prosta, ciekawa, jednak do czasu. Mi wystarczył bodaj miesiąc, żeby się znudzić.

Odnośnik do komentarza

BloodWars - przeglądarkowe RPG, osadzone w klimatach wampirów i zniszczeń po III Wojnie Światowej, jak w każdym RPG zdobywamy doświadczenie, rozwijamy postać. Czynimy to przez wyprawy, ataki na innych graczy, a w późniejszym etapie gry również ekspedycje, w których polujemy na potężne bestie(smoki itp.).

Do dyspozycji mamy 2 rodzaje światów - Necropolia i Moria, każdy ma kilka serwerów, jest też serwer hardcore, umożliwiający multikonta, resety i wszystkie inne oszustwa, bez konsekwencji.

Ekwipunek gromadzimy przez wyprawy i świetnie rozwinięty handel. Istnieje też możliwość dołączenia do klanu, bądź założenie własnego.

W BW można pograć naprawdę długo, choć jeśli ktoś nie lubi tego klimatu to szybko się znudzi. W każdym razie moim zdaniem najlepszy przeglądarkowy RPG, więc gorąco polecam spróbować.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Nie widziałem tu nigdzie, aby ktoś wspominał o tej grze.

/www.go2goal.pl/ - Symulator piłkarza. Hm, co tu więcej napisać? Tworzymy zawodnika, szukamy sobie klubu (jeśli jest "wolne miejsce" na nowy klub, to możemy taki założyć). Odbywamy treningi, ustawiamy taktykę, oglądamy naszego mecze z udziałem naszego zawodnika. :P

Gra ktoś?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Serwis został stworzony z myślą o wszystkich fanach futbolu dla których oglądanie meczów to za mało!

Tylko u nas wcielisz się w rolę piłkarza. Trenuj i podnoś swoją wartość finansową oraz umiejętności aż zostaniesz gwiazdą ligi!

Symulator piłkarski go2goal.pl zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie, to prawdziwa gratka dla fanów piłki kopanej.

 

JEst to bardzo dobry symulator pilkarza.Wraz z treningami podnosisz swoje umiejetnosci jak np.podania ,tachinka itp. Dzieki temu wzrasta twoja wartosc. Im jestes lepszy tym wieksze klubu chca cie pozyskac. Adres gry to www.go2goal.pl Jesli ktos sie zdecyduje zagrac w ta gre bylbym wdzieczny gdyby dolaczyc do naszej szkolki pilkarskiej gdyz do 60 dni gry jest sie juniorem. Obecnie mamy 6 graczy wiec jeszce 5 i mamy caly sklad. Aktualnie najbardziej brakuje nam pomocnikow ale tez inne pozycje sa mile widziane. Aby dolaczyc do szkolki trzeba napisac do tego oto pana ktory nia zarzadza. Link do jego profilu http://www.go2goal.pl/gra/pilkarz/podglad/466.html

Mam nadzieje ze jak najwiecej osob do nas dolaczy

Odnośnik do komentarza

Dotychczas grałem w jakieś 10 managerów nogi i 1 kosza. Wciąż się loguje do 4ech, ale hattrick już olewam zupełnie, choć konta trochę szkoda. Tak czy inaczej od 6 tygodni gram w Castle of Heroes, który jest niczym innym jak Heroes of Might and Magic online. Jest to pierwsza strategia przeglądarkowa jakiej się tknąłem i niestety wsiąkłem póki co na dobre. Nawet się nabijam, że specjalnie stworzono, żeby kraść mi czas, bo od lat gram już tylko w Hirołsów i FMa. No, Dragon Age mnie wciągnął - kupiłem nawet wszystkie DLC, ale odkryłem CoHa i DA poszedł na półkę czekając na lepsze czasy. :)

 

Zapraszam wszystkich fanów Hirołsów do spróbowania i ostrzegam: silnie uzależnia, powinni tego zabronić. :D

 

Ja ktoś będzie zainteresowany to zamieszczę wskazówki dla początkujących, żeby głupot na początku nie robili. :)

Odnośnik do komentarza

To na szybko kilka wskazówek:

 

1. na początku szkolimy dwóch bohów (trudno coś wybrać z 1 lvl tawerny): zarządce, którego szkolimy tylko w INT i woja, któremu ładujemy tylko w SPD.

Uwaga: sporo expa dostaje się za produkcje: wojsk, budynków i czarów. Expi ten boh, który jest zarządcą w chwili wyprodukowania się czegokolwiek, wiec warto czasami na chwilę przed - zrobić zarządcą woja.

2. I faza gry (zanim odpalimy wojska 10 lvl co zajmie chyba z 2 miesiące) powinna się nazywać Wojny Łuczników i w zasadzie prócz ewentualnej 1 grupki mięsa armatniego powinni byc sami strzelcy. W zasadzie szkoda forsy na kupowanie innych jednostek.

3. Budowle robimy pod kontem odpalenia kolejnych jednostek strzeleckich (sprawdzamy co potrzebne), ale warto na poczatku rozwinąć czary polepszające ilość gromadzonych surowców.

 

4. Wybór boha z tawerny:

- zarządca: wiadomo - im wyższe INT tym lepiej, ale warto by miał też wyższy początkowy DEF/ATT niż SPD u zarządcy nieważny

- wojak: jak najwyższy SPD przy w miarę niezłym ATT lub DEF - INT nieważny - ładujemy tylko w SPD, a później trochę lub trochę więcej :) w ATT lub DEF - to i tak będzie boh do walki z NPC i o skarby, bo to pvp potrzebny:

- wojak do PvP (minimum sensowny żółty, a więc to melodia przyszłości) - ładujemy tylko w ATT, tylko w DEF lub i tu i tu; SPD - z moich obserwacji niektórzy tylko w okloicy 40 pktów mają, ja dałem do 60; SPD decyduje o 1szym, bardzo ważnym ruchu w bitwie, ale jak ktoś da wszystko w SPD, to to nic nie da, bo po kolesiu z wysokim DEF ten pierwsza atak spłynie...

 

wzór na porównywanie wojów z tawerny: ATT+DEF+SPD-aktualny lvl boha

 

kolory jakości artów/bohów: biały-niebieski-żółty-zielony-fioletowy, ale uwaga biały może być lepszy od niebieskiego, niebieski od żółtego itd.

 

i najważniejsze na początek: obrona stolicy (którą można tylko złupić, a nie można zdobyć/stracić):

1. broni tylko boh ustawiony jako zarządca, a inni bohaterowie oraz wojska luzem stojące w zamku nie wchodzą do bitwy, w związku z tym:

a\ przed armia słabszą od naszej bronimy ustawiając na zarządcę wojownika z full armią

b\ na silniejszego napastnika ustawiamy zarządce i nic wojska!!!! żeby ich nie stracić bez sensu!!! dajemy się złupic na 20% zasobów, wcześniej starając się jak najwięcej wydać; HINT: można też ustawić jakąś mega produkcje, a jak zagrożenie minie robimy cofnij i tracimy tylko 10% zasobów, zamiast 20% które zabrałby wróg

 

tyle na gorąco

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy później...

Zapraszam na nowego managera ekstraklasy którego prowadzę. Jest on oparty na championship manager 2008 symuluje tam mecze i składam oferty transferowe. Wejdźcie to się przekonaćie jak to wygląda. Aby zobaczyć grę trzeba się zarejestrować. Mile widziane oceny.

www.manager-cm.pun.pl

Odnośnik do komentarza

Zapraszam na football team bardzo fajna gierka.Tworzysz swojego piłkarza, wybierasz pozycję, i go trenujesz by stał się najlepszym graczem.Oczywiście z początku prawie żaden klub Cię nie przyjmie, ale z podwyższaniem umiejętności coraz więcej klubów zacznie Cię przyjmować.Świetna gra na przęglądarkę.Zapraszam!

Odnośnik do komentarza

Zapraszam na football team bardzo fajna gierka.Tworzysz swojego piłkarza, wybierasz pozycję, i go trenujesz by stał się najlepszym graczem.Oczywiście z początku prawie żaden klub Cię nie przyjmie, ale z podwyższaniem umiejętności coraz więcej klubów zacznie Cię przyjmować.Świetna gra na przęglądarkę.Zapraszam!

 

 

to ja cię zapraszam do osobnego tematu poświęconemu tej grze --->> http://forumcm.net/index.php?/topic/3836-football-team/

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • 4 miesiące później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...