Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie uwielbiam ten feeling przemykania się zabytków u boku najnowocześniejszego sprzętu :) W civ obok strzelców zawsze gdzieś tam się jacyś hoplici u mnie pętali ;)

 

Drugie pytanie: jak zajmować kolonie nieprzyjaciela? Te pełnoprawne, nie outposty. Właśnie oblegam kolonię Automatonów i liczba tur wynosi... 999 do kapitulacji :/

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, każdy statek ma dwa staty - siłę w przestrzeni i do oblężeń. Ja tworze floty z zadaniami stricte kosmicznymi i oblężnicze, gdzie praktycznie nie mają broni do walki w kosmosie. Ale nawet wartości kilka tysięcy owocują oblężeniami na 20-30 tur ;P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Szukam gry, pamiętam kilka szczegółów, ale za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

 

Była to mieszanka RPG i RTS - tzn można było kierować stworzoną (?) postacią, ale i werbować kilku najemników, klimat fantasy (pamiętam, że jakiś smok mnie ubił jak gdzieś poszedłem za daleko na pustyni), chyba rosyjska/bułgarska produkcja (ale nie Tsar). System chyba misji na mapie (jak w Majesty, ale nie Majesty). Bez produkowania jednostek, dlatego rozgrywką bardziej kojarzy mi się się RPG (kupcy, NPC, skarby)

 

Taki trochę Spellforce, tylko wcześniejszy :-k

 

MobyGames mi nic nie podpowiada

 

EDIT: z okolic przełomu wieków, widok izometryczny (albo nawet top-down, jak w Baldurs Gate)

Odnośnik do komentarza

Zachęcony niską ceną na allegro kupiłem Gothic: Universe (1, 2+Noc Kruka, 3) w Steamie. Nie pomyślałem jednak przez zakupem, by sprawdzić wersję językową i okazało się, że gry są po angielsku. Niby żaden problem, ale jednak polski dubbing nadaje mega klimatu. Istnieje może jakaś możliwość "wgrania" polskiej wersji?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...