Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko w demo grałem, więc niewiele pamiętam (wychodzi na to, że to po 2000 było, albo w okolicach). A tam były dwie misje bodajże, więc niewiele wiem o liniowości.

 

Teraz się doczytałem, że to na podstawie opowiadania Clancy'ego, a twórcy później poszli za ciosem i zrobili serię Ghost Recon.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Grałem w Guild Wars 2, mój młodszy braciak obecnie gra. Moim zdaniem świetne MMO, świat żyje i przez cały czas dzieję się w tym świecie coś ciekawego. Początkowo było mi ciężko ogarnąć, ale potem już gra sprawiała samą przyjemność. Teraz w okresie świątecznym zrobili mega event, świat gry się zmienił, stworzyli nowe świąteczne klasy postaci, ogólnie dużo urozmaicenia. No i w GW 2 pojawia się też wątek fabularny, moim zdaniem warto, zwłaszcza, że za grę płaci się tylko raz. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Pogrywam trochę w Heroes Online (http://test.heroes-online.com) - to jeszcze nie beta testy chyba nawet. Gra przeglądarkowa, grafika bardzo ładna, ale jakoś nie mogę się wciągnąć. Szczerze to Heroes of Gaia robiło na mnie większe wrażenie. Oczywiście mikrotransakcje dają przewagę, nie to co Path of Exile.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Polecacie jakąś grę na laptop z procem 1,66ghz i 1,5gb RAM na W7x32. Dodam,że w grze nie mogą być używane arrow keye oraz enter i prawy shift,ponieważ są zalane kawą. :D Gra obojętnie o jakiej tematyce,byle długa i skutecznie zabijała czas późnymi wieczorami. Dacie rade coś znaleźć? ;)

 

 

nie wiem,czy dobry dział. w razie co przenieść

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...