Skocz do zawartości
Fenomen

Kącik gier wszelakich

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś fajnego symulatora (samolot, statek kosmiczny ;), łódź podwodna). Najlepiej, żeby miał niskie wymagania i było znośne sterowanie klawiaturą. Ktoś może coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Silent Hunter jak łódź podwodna, a z samolotów to... HAWX, ale ma spore wymagania sprzętowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No Silent Hunter to taki oczywizm trochę... która część jest najlepsza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Silent Hunter jak łódź podwodna, a z samolotów to... HAWX, ale ma spore wymagania sprzętowe.

HAWX to arcade, w dodatku tak nudny, że nie idzie wytrzymać pół godziny w grze. :>

Z symulatorów latania(tu jest to śmigłowiec) polecam Digital Combat Simulator: Black Shark, który jest całkiem świeży i bardzo dobrze zrobiony(pilotować myszą i klawiaturą jak najbardziej się da), ale uprzedzam że to dość wymagająca rzecz(na szczęście gra zawiera filmiki instruktażowe). Bardzo dobra produkcja to też IL-2 Sturmovik: 1946, w którym oczywiście 'bawimy się' samolotami.:)

Co do Silent Hunter, to każda odsłona trzyma poziom, mi grało się najlepiej w trójkę, ale duży sentyment należy się też odsłonie drugiej. A jak jeszcze połączyć ją z Destroyer Command(który symuluje niszczyciel) i rozegrać pojedynek z kimś po kablu... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakaś w miarę aktualna gra o skokach narciarskich?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm DSJ3? Moim zdaniem to najbardziej grywalna gra o skokach, a skoczków zawsze możesz pobrać z netu na aktualny sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem na myśli coś a'la RTL Ski Jumping 2006/2007 ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie i tak najlepsze będą Skoki Narciarskie 2003, bodaj "Polski Orzeł" był podtytuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra ktoś w najnowszą, 5 odsłonę Civ?

Ja uporawszy się z bugiem wywalania po zdobyciu miasta (wywala tylko w wersji PL) gram dalej, jestem już w naszej erze;)

Podoba mi się motyw miast-państw, ale... dają nam na początek trochę złota, a potem co chwila musimy im usługiwać, bo się obrażają :/ Mnie zdenerwował w ten sposób Wiedeń i go zdobyłem :P

Walki? Więcej wypowiem się jak dojdę do współczesności, ale jest tak, że jedno pole=jedna jednostka, a właściwie jeden oddział. Zachowane są oczywiście proporcje, że przy ataku łuczników piechota jest bezbronna itp itd, za dużo nie walczyłem (poza odparciem Barbarzyńców i wspomnianym atakiem na Wiedeń), ale z tego co zaobserwowałem to w mieście również może być tylko jedna jednostka co nas broni :/ Nie ma miejsca czy jak? Nie rozumiem tego. Na plus na pewno interfejs, jest przyjazny i ja, który daaaawno nie grałem w CiV spokojnie sobie poradziłem ;) Jeszcze sporo opcji przede mną i pewnie dłuuugie godziny gry. To jedna z gier, obok FM-a, która się nie nudzi i którą warto mieć. Czekam na DLC z Polską.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem z uruchomieniem gry Mass Effect 2

przy próbie uruchomienia ME2 wyskakuje blad ze brakuje pliku umbra.dll

po pobraniu pliku i wrzuceniu do folderu system32

przy wlaczaniu me2 wyskakuje blad ,, nie znaleziono punktu wejscia procedury autorelese@referenceCount@umbra@@aexxz w bibliotece umbra.dll.

jakies pomysly jak to naprawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naszło mnie na Star Wars :D Chciałbym pograć w jakąś grę, która żyje tym światem, ale... żeby fabuła była z filmu, a nie tylko realia.

Tj, żeby szło tak jak w filmowych 6 częściach, znacie taką grę i polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grał może ktoś? ->

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wasze opinie o Stronghold 3 ?

na plus grafika i chyba kampania, choć doszedłem tylko do tej pory do 5 misja (ehh ten FM przeklęty :D)

ogromny minus brak trybu Kingmaker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra ktoś jeszcze może w SimCity 4 Deluxe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

swego czasu się zagrywałem, a co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam małe miasteczko, dobrze się rozwija, denerwuje mnie tylko, że cały czas mam zapotrzebowanie na tereny rolnicze, a mam pobudowane trochę tych pól, ale nie chcę mieć więcej rolnictwa niż przemysłu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na jeden czy dwa "kwadraty" musisz poświęcić na rolnictwo, wystarczy potem jakoś je połączyć z głównym miastem

zresztą tak samo z brudnymi fabrykami, robisz jeden Norylsk a tuz obok miasto tylko z strefą mieszkalną i handlem z czyściutkim powietrzem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi