Skocz do zawartości
Fenomen

Kącik gier wszelakich

Rekomendowane odpowiedzi

Castle of Heroes Ktoś w to gra? Takie Hirołs online.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zna ktoś jakieś relaksacyjne, ale grywalne managery piłkarskie? Nie FM, CM, Soccer Manager czy Liga Polska Manager.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ultimate Soccer Manager 98

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś polecić jakąś dobrą grę flashową, co bym w pracy się nie nudził jak nie mam co robić? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytanie odnośnie Cywilizacji IV. Ostatnio odkopałem wersję oznaczoną numerem 3 i się wciągnąłem w grę. Czy warto zainwestować w czwórkę? Jeśli tak, to czemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem nie - o ile w III można jeszcze było grać, o tyle IV to porażka, totalnie niegrywalna, z przygłupawą grafiką rodem z fantazji dziecięcych, nie zainteresowała mnie wcale.

To mówię ja, zagorzały fan II, dla którego żadna CIV nie dorosła dwójce do pięt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio widziałem Civ IV na allegro za 20zł, więc za dużo nie stracisz. Najlepsza to oczywiście 1 i 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam również ubóstwiam starsze wersje, ale trzeba iść z duchem czasu. Zacinam obecnie w czwórkę i nie jest źle, jest parę ciekawych rozwiązań. Do MP jak najbardziej mogę zarekomendować, gra w pojedynkę szybko mi się znudziła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś NFL na PC obecnie? Ktoś może coś polecić ciekawego w tym temacie? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AFAIK Madden NFL 08 to najnowsza gra NFL dostępna na pc ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:o Można to jeszcze dostać gdzieś po za aukcjami internetowymi? Kurcze trzeba się rozejrzeć, a są do tego jakieś dodatki aktualizujące składy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na torrentach ;)

A co ci przeszkadzają aukcje internetowe (tu masz za 40,- z przesyłką foliowaną nówkę)? W Polsce chyba w ogóle nie były wydawane Maddeny, tylko import zostaje :-k

Ooo... całkiem przystępna cena, chyba się skusze, zwłaszcza, że ten 08 jeszcze na moje kompa wskoczy. Dzięki:)

P.S.

Jakieś updaty wychodzą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to już nie mam pojęcia, trzeba by na forach poszperać, bo oficjalnych nie ma co się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A grał ktoś może w grę TENSION? Pożyczyłem od kumpla (w zasadzie to wymieniłem za GTA4, które kompletnie mi nie pod pasowało, głównie z przyczyn technicznych) i zastanawiam się czy jest sens tracić wolny czas (zamiast grania w FM-a) na tę produkcję? Jeśli jest w stylu Mass Effect, które bardzo przypadło mi do gustu to instaluję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mass Effect - action role-playing game

Tension (a.k.a. The Void) - adventure survival horror

Odpowiedź nasuwa się sama ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o sam klimat, ale nie ważne już ;)

---

Need For Speed Shift - bardzo mi się podoba, również ze względu na fajne auta jakimi można pojeździć. No i sam model jazdy jest taki jaki mi odpowiada :)Mam jednak pytanie - nie da się w to to grać we 2 na podzielonym ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi