Skocz do zawartości
W ostatni weekend lipca odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy!
TEMAT ZLOTOWY
ANKIETA: CZY WEŹMIESZ UDZIAŁ W ZLOCIE?
Fenomen

Kącik gier wszelakich

Rekomendowane odpowiedzi

Był kiedyś taki fajny tekstowy manager, fajnie były odzwierciedlone te wszystkie prawa/wyjątki transferowe. Za uja nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

Może True Basketball Manager? Widzę, że ich strona nie działa, ale jakbyś chciał to mam instalkę z rosterami na sezon 2012/2013 :).

Poza tym, dobre opinie zbiera też Draft Day Sports: Pro Basketball, ale sam jakoś długo w to nie grałem.

• Nie lubię! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kingdoms and Castles

Dostałem, pograłem i mam mieszane uczucia. Niby mi się podoba, ale malo contentu. Nie warte prawie 10 €

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś przymierza się do kupna Project Cars2 ? Póki recenzje są bardzo mieszane, z jednej strony chwali się grę za prawie wszystkie elementy, z drugiej strony podobno gra cierpi na masę większych lub mniejszych błędów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja pewnie kupię ale chyba lepiej poczekać kilka tygodni. PC1 było bardzo dobra gra, więc zakładam że i w druga część będzie się świetnie grało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś gra w Elex od Piranha Bytes? Jakieś wrażenia po >20h gry?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

They are bilions

Dostałem klucz więc stwierdziłem sprawdzę. RTS z aktywną pauzą, base builder i zombie. Budujemy kolonię, która musi przetrwać określony czas, regularnie odpierając kolejne fale zombie, jak i rozbudowując się na mapie, którą te mózgopochłaniacze zamieszkują.

Koncept prosty, a wciąga jak cholera. Szybko odkryłem, że wcale nie jest to też najprostsza gra. Pierwsze 4 rozgrywki to smutne porażki na najłatwiejszym poziomie trudności, który ustawiamy wybierając mapę (te odblokowujemy przechodząc grę na coraz wyższych poziomach), długości rozgrywki (im dłuższa tym więcej czasu na przygotowanie na ostatnią, morderczą falę zombie) i ilość zombie (reguluje ilość zomixów na mapie i w falach zapewne). Można poczytać tutoriale, ale przyznam, że dobrze się bawiłem ucząc się na błędach.

Co ważne nawet jeden zombie, który przypadkiem prześlizgnie się przez nasze linie może zafundować nam game over. Zombie wpadają do budynków użytkowych i zarażają ich użytkowników co w jednej chwili potrafi zrobić ze spokojnej kolonii nowe miasto zombie.

Mimo early access polecam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Cytat

Assassin’s Creed Ragnarok kolejną odsłoną cyklu?

Jeden z artystów zatrudnionych w firmie Ubisoft wypuścił grafikę koncepcyjną sugerującą, że cykl Assassin’s Creed w przyszłości przeniesie nas w erę wikingów.

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107754

Jeśli by to zrobili i to w stylu Origins (otwartość i możliwości, no prawie Wiesiu u Vikingów) to by było bardziej niż miodzio. Byłbym zachwycony i grałbym jak wariat ;)  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
22 minuty temu, Makk napisał:

Jeśli by to zrobili i to w stylu Origins (otwartość i możliwości, no prawie Wiesiu u Vikingów) to by było bardziej niż miodzio. Byłbym zachwycony i grałbym jak wariat ;)  

Oj tak. Wikingowie 💪💪💪😍

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie która gra jest bardziej grywalna? Euro Truck 2, Stardew Valley czy Planet Coaster?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Assassin’s Creed Ragnarok kolejną odsłoną cyklu?

Jeden z artystów zatrudnionych w firmie Ubisoft wypuścił grafikę koncepcyjną sugerującą, że cykl Assassin’s Creed w przyszłości przeniesie nas w erę wikingów.

Jeśli by to zrobili i to w stylu Origins (otwartość i możliwości, no prawie Wiesiu u Vikingów) to by było bardziej niż miodzio. Byłbym zachwycony i grałbym jak wariat   
Niech jeszcze dodadzą abordaże i wpływ pogody w stylu Black Flag i mnie mają.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
26 minut temu, jmk napisał:

Panowie która gra jest bardziej grywalna? Euro Truck 2, Stardew Valley czy Planet Coaster?

Ja uwielbiam Stardew Valley. Swego czasu zjadło mnie na długo (a że leżałem na L4 3 tygodnie to miałem czas na zabawę). Zdecydowanie wybija się poza pozostałe dwa tytuły imo.

Planet coaster dał mi też sporo zabawy, ale nie wciągnął aż tak jak Stardew.

A Euro Truck to fajna gra raz na jakiś czas na delikatne odmóżdżenie czy wyciszenie się ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta