Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

Poziom wejścia niski, ale zagrałem "trzy zmiany" i chyba ustawiłem najłatwiejszy poziom i dostawałem 6:1 :D Czemu nie każde wybicie w trybuny to homerun tylko czasem faul? Tak jest w rzeczywistości? :>

Słabo znam szczegółowe zasady bejzbola ogólem, ale podstawy ogarniam. Po odbiciu piłki moi sami biegną i ja mogę tylko ich zatrzymywać, zawracać, zaklepać bazę? Jak się przełącza zawodników, żeby łapać piłkę? Łapie się automatycznie?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli piłka wyleci poza te dwie skrajne wychodzą od bazy domowej, to wtedy jest faul. Po odbiciu twoi zawodnicy sami biegną tylko do następnej bazy. Ty możesz ich pogonić/cofnąć za pomocą LT/RT na padzie z tego co pamiętam. Zawodnicy z pola (łapiący piłkę) przełączają się sami z tego co pamiętam, choć jest jakiś przycisk do zmiany. Samą piłkę łapie się automatycznie, chociaż możesz skoczyć albo się rzucić po nią. Generalnie jak zaczynasz sezon to dostajesz porady co jakiś czas, tam jest wszystko opisane.

Odnośnik do komentarza

Faul możesz odbijać aż zemdlejesz, albo pitcher wyjdzie obrażony z boiska. No i oczywiście jeśli zostanie wyłapana z powietrza to jest out.

Mecz trwa chyba od 15 do 30 min. Zależy ile punktów wpada itd.

 

ego w tej grze to po prostu poziom trudności. im wyższe tym trudniej, a że jestem leszczem mam problemy na 28 ^^

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Po ostatnich zapowiedziach, gameplayach i wrażeniach za jakiś czas chętnie sięgnę po Assassin's Creed: Origins. Nie tylko na pierwszy rzut oka jest bardzo podobny do Wieśka 3. Nie jest to oczywiście zarzut. Wręcz przeciwnie. Jak się wzorować, to na najlepszych :)

 

Druga gra, która mnie zaciekawiła to Metro Exodus. https://www.youtube.com/watch?v=QEuEOugOXcc

Już pomijam fakt, iż jestem fanem, ale w dwie poprzednie części bardzo miło się grało. Trochę strzelanki, trochę horroru z mega klimatem. Największy minus tamtych wersji była straszna liniowość. Trochę za sztywnej. Wiadomo, że nie można było całkowicie popuścić, ale... Teraz ma być trochę inaczej. Po trochu ma być otwarty świat, po trochu liniowy. Klimaty nie zabraknie, gdyż w Exodus maczają palce panowie od STALKERa.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...