Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

Temat powstał z myślą o tym, aby z każdym pytaniem dotyczącym jakiegokolwiek tytułu nie zakładać osobnego tematu, który najprawdopodobniej umarłby śmiercią naturalną po kilku (nastu?) dniach. Dlatego jeżeli czujecie, że macie problem z grą, która nie jest bardzo popularna, to lepiej zadajcie pytanie tutaj, zamiast otwierać nowy temat.

Oczywiście tego tematu dotyczą wszystkie punkty regulaminu, to nie żaden HydePark :admin: :banmaker:

Odnośnik do komentarza

Dzięki temat :)

 

Mam pytanie - zainstalowałem ostatnio Ligę Polskę Manager 2005 i podczas wyboru klubu "zanikają" mi nazwy klubów, mówię ok, kliknę dalej. Zacząłem rozgrywkę i dalej to samo - nazwiska piłkarzy zanikają, inne wszystkie napisy również.

Wie ktoś jak pomóc?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najładniejsza jaką grałem jest bez wątpienia Rail Simulator.

Niestety scenariuszy jest dość mało, a scenę modderską opanowały firmy robiące płatne dodatki.

Jednak dla relaksacyjnych przejażdżek pociągiem, gdzie się ma konkretne i czytelne zadania (nie jak w Trainz np, gdzie ciemność widzę ;) )to spokojnie wystarczy.

Niedawno była reedycja w EA Classic i kosztuje jakieś 50 zł.

Odnośnik do komentarza

wizualnie no to RS kładzie Trainz 2006, w które grałem. 2009 nie widziałem, możliwe że polepszyli i to dużo.

A co do zadań, to jak masz w RS napisane, że jedziesz z A do B to jedziesz wykonując poszczególne podpunkty - możesz najwyżej walnąć się na rozjeździe, ale gra Cię o tym poinformuje. Tymczasem w Trainz spotkałem się z nieczytelnymi zadaniami, w których poszczególne etapy się np. nie wczytywały albo niezależnie co zrobiłeś to nie miało to wpływu na niby precyzyjny scenariusz. I w Trainz to tak jakbyś grał na wielkiej makiecie, w RS jesteś mechem i koniec.

Kwestia jaki model rozgrywki Ci się bardziej podoba.

 

PS - najładniejsze w ogóle, to z pewnością jest nowe Railworks, ale obawiam się, ze w Polsce są dostępne tylko na Steam i to za gruuube euro.

Odnośnik do komentarza

Gra/grał ktos moze w Puzzle Quest ? http://www.gry-onlin...016.asp?ID=8461

 

Ostatnio kupilem w Bierdonie za 10 zl :) Dawno takiego zajebistego polaczenia gry logicznej z rpg nie widzalem ( baa chyba nigdy nie bylo :) ).

 

Oczywiście - przegenialna gra w swojej prostocie :] Ostatnimi czasy nieco zaniedbałem, bo nie chce działać na wine, ale swojego czasu namiętnie zdradzałem fma z PQ :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...