Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

Był kiedyś taki fajny tekstowy manager, fajnie były odzwierciedlone te wszystkie prawa/wyjątki transferowe. Za uja nie mogę sobie przypomnieć nazwy.

 

Może True Basketball Manager? Widzę, że ich strona nie działa, ale jakbyś chciał to mam instalkę z rosterami na sezon 2012/2013 :).

Poza tym, dobre opinie zbiera też Draft Day Sports: Pro Basketball, ale sam jakoś długo w to nie grałem.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

They are bilions

 

Dostałem klucz więc stwierdziłem sprawdzę. RTS z aktywną pauzą, base builder i zombie. Budujemy kolonię, która musi przetrwać określony czas, regularnie odpierając kolejne fale zombie, jak i rozbudowując się na mapie, którą te mózgopochłaniacze zamieszkują.

Koncept prosty, a wciąga jak cholera. Szybko odkryłem, że wcale nie jest to też najprostsza gra. Pierwsze 4 rozgrywki to smutne porażki na najłatwiejszym poziomie trudności, który ustawiamy wybierając mapę (te odblokowujemy przechodząc grę na coraz wyższych poziomach), długości rozgrywki (im dłuższa tym więcej czasu na przygotowanie na ostatnią, morderczą falę zombie) i ilość zombie (reguluje ilość zomixów na mapie i w falach zapewne). Można poczytać tutoriale, ale przyznam, że dobrze się bawiłem ucząc się na błędach.

Co ważne nawet jeden zombie, który przypadkiem prześlizgnie się przez nasze linie może zafundować nam game over. Zombie wpadają do budynków użytkowych i zarażają ich użytkowników co w jednej chwili potrafi zrobić ze spokojnej kolonii nowe miasto zombie.

 

Mimo early access polecam!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Cytat

 

Assassin’s Creed Ragnarok kolejną odsłoną cyklu?

 

Jeden z artystów zatrudnionych w firmie Ubisoft wypuścił grafikę koncepcyjną sugerującą, że cykl Assassin’s Creed w przyszłości przeniesie nas w erę wikingów.

 

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107754

 

Jeśli by to zrobili i to w stylu Origins (otwartość i możliwości, no prawie Wiesiu u Vikingów) to by było bardziej niż miodzio. Byłbym zachwycony i grałbym jak wariat ;)  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
 
Assassin’s Creed Ragnarok kolejną odsłoną cyklu?
 
Jeden z artystów zatrudnionych w firmie Ubisoft wypuścił grafikę koncepcyjną sugerującą, że cykl Assassin’s Creed w przyszłości przeniesie nas w erę wikingów.
 
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=107754
 
Jeśli by to zrobili i to w stylu Origins (otwartość i możliwości, no prawie Wiesiu u Vikingów) to by było bardziej niż miodzio. Byłbym zachwycony i grałbym jak wariat   
Niech jeszcze dodadzą abordaże i wpływ pogody w stylu Black Flag i mnie mają.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, jmk napisał:

Panowie która gra jest bardziej grywalna? Euro Truck 2, Stardew Valley czy Planet Coaster?

 

Ja uwielbiam Stardew Valley. Swego czasu zjadło mnie na długo (a że leżałem na L4 3 tygodnie to miałem czas na zabawę). Zdecydowanie wybija się poza pozostałe dwa tytuły imo.

Planet coaster dał mi też sporo zabawy, ale nie wciągnął aż tak jak Stardew.

A Euro Truck to fajna gra raz na jakiś czas na delikatne odmóżdżenie czy wyciszenie się ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Kowalinho napisał:

Są podobno problemy z IP od upc, nie można się połączyć z serwerami.

Zapewne chodzi o podobne problemy, które pojawiają się podczas gry w fifę. UPC po prostu zmieniło wersję protokołu internetowego na IPv6. Trzeba do nich zadzwonić i poprosić, by zmienili z powrotem na IPv4. U mnie to trwało kilka minut. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...