Skocz do zawartości

Kącik gier wszelakich


Rekomendowane odpowiedzi

Silent Hunter jak łódź podwodna, a z samolotów to... HAWX, ale ma spore wymagania sprzętowe.

 

HAWX to arcade, w dodatku tak nudny, że nie idzie wytrzymać pół godziny w grze. :>

 

Z symulatorów latania(tu jest to śmigłowiec) polecam Digital Combat Simulator: Black Shark, który jest całkiem świeży i bardzo dobrze zrobiony(pilotować myszą i klawiaturą jak najbardziej się da), ale uprzedzam że to dość wymagająca rzecz(na szczęście gra zawiera filmiki instruktażowe). Bardzo dobra produkcja to też IL-2 Sturmovik: 1946, w którym oczywiście 'bawimy się' samolotami.:)

Co do Silent Hunter, to każda odsłona trzyma poziom, mi grało się najlepiej w trójkę, ale duży sentyment należy się też odsłonie drugiej. A jak jeszcze połączyć ją z Destroyer Command(który symuluje niszczyciel) i rozegrać pojedynek z kimś po kablu... :)

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś w najnowszą, 5 odsłonę Civ?

Ja uporawszy się z bugiem wywalania po zdobyciu miasta (wywala tylko w wersji PL) gram dalej, jestem już w naszej erze;)

Podoba mi się motyw miast-państw, ale... dają nam na początek trochę złota, a potem co chwila musimy im usługiwać, bo się obrażają :/ Mnie zdenerwował w ten sposób Wiedeń i go zdobyłem :P

Walki? Więcej wypowiem się jak dojdę do współczesności, ale jest tak, że jedno pole=jedna jednostka, a właściwie jeden oddział. Zachowane są oczywiście proporcje, że przy ataku łuczników piechota jest bezbronna itp itd, za dużo nie walczyłem (poza odparciem Barbarzyńców i wspomnianym atakiem na Wiedeń), ale z tego co zaobserwowałem to w mieście również może być tylko jedna jednostka co nas broni :/ Nie ma miejsca czy jak? Nie rozumiem tego. Na plus na pewno interfejs, jest przyjazny i ja, który daaaawno nie grałem w CiV spokojnie sobie poradziłem ;) Jeszcze sporo opcji przede mną i pewnie dłuuugie godziny gry. To jedna z gier, obok FM-a, która się nie nudzi i którą warto mieć. Czekam na DLC z Polską.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

mam problem z uruchomieniem gry Mass Effect 2

 

przy próbie uruchomienia ME2 wyskakuje blad ze brakuje pliku umbra.dll

 

po pobraniu pliku i wrzuceniu do folderu system32

 

przy wlaczaniu me2 wyskakuje blad ,, nie znaleziono punktu wejscia procedury autorelese@referenceCount@umbra@@aexxz w bibliotece umbra.dll.

 

jakies pomysly jak to naprawic?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 4 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...