Skocz do zawartości

Pytania, porady dotyczące systemów operacyjnych


barman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Ogonie pracuje na Windows Vista home Premium i po 3 dniach jak narazie robi na mnie duze wrazenie. Jest bardziej stabilniejszy i bezpieczniejszy od xp. zobaczymy jak dlugo na niej wytrzymam.

Ze sie tak zapytam... czym sie objawiala ta niestabilnosc XP'ka (szczegolnie po trzech dniach)? I albo stabilniejszy, albo bardziej stabilny. :P

Odnośnik do komentarza

Co do stabilności Visty - na moim laptopie notorycznie się wykrzacza, gdy zahibernuję system z działającym Media Playerem (by MS).

 

Niemniej, trzeba przyznać, że w praktycznie wszystkich sytuacjach, gdy jakiś program umierał, dało się go przynajmniej skilować i odpalić jeszcze raz bez żadnego bólu dla systemu. Sam system działa całkiem sprawnie (to pewnie kwestia ramu ) i wygląda niczego sobie - na pewno nie będę więc wracał do 2003.

Odnośnik do komentarza

A więc tak. Podłączyłem dysk pod inny HDD i chcę skopiować kilka plików z Documents and Settings (m.in. folder gg, savy, taktyki i treningi do FMa), ale gdy wchodzę w mój profil użytkownika pokazuje mi się następujące okienko

 

E:\Documents and Settings\Bosss nie jest dostępny.

 

Odmowa dostępu.

 

Co zrobić aby się tam dostać? Bo wszędzie indziej mogę wejść bez problemu. Czy to do folderu Windowsa czy też Program Files.

 

Wpadłem na pomysł by udostępnić folder Documents and Settungs w sieci, zrobiłem to wyskoczyło okienko, raz jeszcze zrobiłem i dostałem się. Taniec radości odtańczony, już wchodzę dalej i wyskakuje to samo okienko (Odmowa dostępu) i tym razem udostępnianie w sieci nie pomogło. Myślę jeszcze by do udostępnionych plików podłączyć się w sieci przez laptopa, ale sam nie wiem czy to coś da.

 

Może ktoś ma jakiś inny pomysł?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...