Skocz do zawartości
Urbi

Turystyka

Rekomendowane odpowiedzi

@szramek

Bilet w telefonie jest imienny i ważny tylko z dokumentem potwierdzającym tożsamość pasażera. Tak stoi jak byk na bilecie (akurat dzisiaj jechałem :D ). Wiec jako tako konduktor może się przyczepić. Zawsze proszą o dokument ze zdjęciem jak tak jadę.

Oidp możesz zmienić nazwisko pasażera jak masz konto na PKP. Możesz tez spróbować bez, zobacz co masz w mailu napisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na marginesie dodam, że kupując bilet przez internet klikacie, że akceptujecie regulamin. Czytajcie więc na co się zgodziliście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, tio napisał:

A na marginesie dodam, że kupując bilet przez internet klikacie, że akceptujecie regulamin. Czytajcie więc na co się zgodziliście.

No nie. Jeśli bilet wymaga podania imienia, to system nie powinien pozwolić przepuścić takiego zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi o to czy trzeba mieć dowód czy inny dokument ze zdjęciem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, jmk napisał:

Chyba nie mogą prosić o dowód po RODO. Raz się wyrwałem i babka się speszyła, że nie nie.

no bo na tym wlasnie polega niezrozumienie czym jest RODO :roll: 

• Lubię! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakaś dziwna sytuacja, na stronie widnieją dane podróżnej, ale na pliku się nie wyświetlają. No nic, mam nadzieję że nie będzie się czepiać konduktor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co to powiedz, że Andrzej Kiełek że Szczecina ma Twój bilet i jest w ostatnim wagonie, znają go;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, jmk napisał:

Jakby co to powiedz, że Andrzej Kiełek że Szczecina ma Twój bilet i jest w ostatnim wagonie, znają go;)

Godzinę temu, szramek napisał:

Jakaś dziwna sytuacja, na stronie widnieją dane podróżnej, ale na pliku się nie wyświetlają

No nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:kekeke: to był taki żarcik PDK

1534839685.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 hours ago, Reaper said:

Jeśli ktoś kiedyś by się cykał, czy może Revolutem płacić za wynajem samochodu i blokadę, to nie ma problemu. Przetestowane dwa razy we Włoszech, w małej wypożyczalni (Autoclick) i dużej (Europcar) i nie było żadnego problemu. 

Zaprzeczam. Francuski Heartz w Paris Beauvais odrzucił, bo karta miała napis "Prepaid".

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na Koleo nie mozna kupowac biletow na IC? Wtedy masz pewnosc, ze nie zapomnisz o podaniu imienia i nazwiska bo te dane sa brane automatycznie z konta uzytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi