Skocz do zawartości

Turystyka


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

Już od paru lat nie byłem na porządnym urlopie. Ostatni raz zdrowo się wygrzałem chyba w... 2007 roku w Saint-Tropez... Od tego czasu tylko krótkie kilkudniowe wypady, głównie w PL. W tym roku marzy mi się wygrzewanie tyłka na jakiejś miłej, ciepłej plaży. Wstępnie celowałem w Chorwację lub Bułgarię, rzucałem okiem na Czarnogórę.

Jak już pisałem, byłem na Lazurowym, byłem we Włoszech, byłem w Grecji, więc te miejscówki odpadają. Przeglądałem głównie oferty Rainbow Tours.

Czy ktoś z Was ma doświadczenia w rejonach Chorwacji, Bułgarii, Czarnogóry? I co się bardziej kalkuluje: pelna wycieczka z biurem podróży, czy raczej podróż własnymi autami (na 2 autka, 6 osób plus moja półroczna córa). Autka mamy w gazie, w miarę wygodne, wszyscy z prawkami, więc się możemy zmieniać i taki dojazd to nie problem. Pytanie brzmi, czy ktoś z Was ma takie doświadczenia w wymienionych rejonach, z wyjazdem na własną rękę, z szukaniem miejscówki na gorąco, itd.

No i założeniem jest - w miarę możliwości - omijanie strefy euro. Bo koszty życia z saint tropez pamiętam do dzisiaj :kekeke:

Odnośnik do komentarza

No wiesz ja Czarnogórę polecam całym sercem, oczywiście na własną rekę, ale w życiu bym nie marnował tam czasu na wygrzewanie się na plaży... Tam jest zbyt pięknie i zbyt dużo cudownych rzeczy do zobaczenia. Na pewno małe dziecko nie sprzyja cygańskim podróżom. Ja autem się tak daleko nie zapuszczałem bo mi się to nie opłacało. No ale z dzieckiem kilka dni w pociągu nie polecam ;)

 

W Budwie i Kotorze są piękne plaże. Można też popłynąć na pobliskie wysepki. Cała Zatoka Kotorska :wub:

 

 

A jak coś to masz:

 

31.03.2014 - 6.04.2014 Warszawa - Montego Bay - Warszawa

 

Tydzień na Jamajce. Lot w dwie strony 2990. Nocleg po 60 zl od osoby.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rzucili nowe bilety PolskiegoBusa, więc skorzystałem.

 

8.07-15.07 Poznań - Praga - Poznań za 12 PLN :)

 

W Czechach porezerwowałem trochę noclegów i opracowałem trasę wycieczki:

 

Poznań - Praga - Karlstejn - Pilzno - Czeski Krumlow - Czeskie Budziejowice - Trzeboń - Jindrichuv Hradec - Telc - Trzebic - Igława - Tabor - Kutna Hora - Praga - Poznań

 

Cała podróż z noclegami i przejazdami zamknie się w 700 PLN :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...