Skocz do zawartości

Turystyka


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Misiek, latalem Ryanairem wiele razy i nigdy nie mialem problemu z przewozeniem tego typu rzeczy. Ostatnio lecialem kilka miesiecy temu, wiec moze cos sie zmienilo, ale powiem Ci co ja musialem zrobic przewozac laptopa (domyslam sie, ze waga ma zblizone rozmiary): wyciagnij wage na tasmie, wloz ja do specjalnego koszyczka (do tego samego, do ktorego wkladasz dokumenty, bizuterie, telefon i inne metalowe cuda). Torba niech przejedzie przez tasme i tyle. Do przypraw sie nie doczepia, jesli beda w jednym miejscu jakos dobrze spakowane.

Odnośnik do komentarza
Aby porozmawiać z agentem, zadzwoń na numer:

 

0703 303033 - Linia anglojęzyczna - 2.06 PLN/min

Koszt połączenia z telefonu komórkowego lub innych sieci może być wyższy. Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:45 CET. Linia nieczynna w sobotę i niedzielę.

 

Pomoc w nagłych wypadkach:

Jeśli wystąpił problem dotyczący korzystania z witryny lub potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji online i chcesz porozmawiać z agentem, zadzwoń na numer:

 

0703 703007 - Linia polskojęzyczna - 4.88 PLN/min

Koszt połączenia z telefonów komórkowych oraz stacjonarnych może się różnić w zależnosci od operatora.

Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:45 CET. Linia nieczynna w niedzielę.

 

To miała być ostateczność ;)

Powinien być jakiś mail kontaktowy, jesli nie chcesz płacić

Odnośnik do komentarza
Aby porozmawiać z agentem, zadzwoń na numer:

 

0703 303033 - Linia anglojęzyczna - 2.06 PLN/min

Koszt połączenia z telefonu komórkowego lub innych sieci może być wyższy. Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:45 CET. Linia nieczynna w sobotę i niedzielę.

 

Pomoc w nagłych wypadkach:

Jeśli wystąpił problem dotyczący korzystania z witryny lub potrzebujesz pomocy w dokonaniu rezerwacji online i chcesz porozmawiać z agentem, zadzwoń na numer:

 

0703 703007 - Linia polskojęzyczna - 4.88 PLN/min

Koszt połączenia z telefonów komórkowych oraz stacjonarnych może się różnić w zależnosci od operatora.

Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:45 CET. Linia nieczynna w niedzielę.

 

To miała być ostateczność ;)

Powinien być jakiś mail kontaktowy, jesli nie chcesz płacić

 

No właśnie takowego nie widzę :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla miłośników taniego latania:

 

29.01 Poznań - Oslo 35 zł

30.01 Oslo - Bruksela 32 zł

31.01 Bruksela - Dublin 91 zł

1.02 Dublin - Edynburg 80 zł

2.02 Edynburg - Malta 183 zł

3.02 Malta - Piza 142 zł

4.02 Piza - Girona - Marakesz 300 zł

5.02 Marakesz - Porto 122 zł

6.02 Porto - Genewa 100 zł

7.02 Genewa - Kopenhaga 108 zł

8.02 Kopenhaga - Sztokholm 117 zł

9.02 Sztokholm - Ryga 66 zł

10.02 Ryga - Frankfurt 150 zł

11.02 Frankfurt - Klagenfurt 130 zł

12.02 Klagenfurt - Sztokholm 130 zł

13.02 Sztokholm - Gdańsk 42 zł

(pociąg) Gdańsk - Poznań 51 zł

 

Łącznie 1879 zł. 16 krajów.

 

Kto się pisze? :>

Odnośnik do komentarza

Dla miłośników taniego latania:

 

29.01 Poznań - Oslo 35 zł

30.01 Oslo - Bruksela 32 zł

31.01 Bruksela - Dublin 91 zł

1.02 Dublin - Edynburg 80 zł

2.02 Edynburg - Malta 183 zł

3.02 Malta - Piza 142 zł

4.02 Piza - Girona - Marakesz 300 zł

5.02 Marakesz - Porto 122 zł

6.02 Porto - Genewa 100 zł

7.02 Genewa - Kopenhaga 108 zł

8.02 Kopenhaga - Sztokholm 117 zł

9.02 Sztokholm - Ryga 66 zł

10.02 Ryga - Frankfurt 150 zł

11.02 Frankfurt - Klagenfurt 130 zł

12.02 Klagenfurt - Sztokholm 130 zł

13.02 Sztokholm - Gdańsk 42 zł

(pociąg) Gdańsk - Poznań 51 zł

 

Łącznie 1879 zł. 16 krajów.

 

Kto się pisze? :>

Jakbyś do Porto wcześniej przyleciał, to bym i mógł oprowadzić po tym mieście, ale raczej będę już w Polsce w tym czasie ;)

DO Marrakeszu też sie wybieram, ale to w styczniu i lecę właśnie z Porto ;)

Odnośnik do komentarza

mcak, teraz w Porto siedzisz? Szkoda, że nie wiedziałem, bo byłem w miniony, jakże deszczowy długi weekend. Fajne miasto, z potencjałem. Nie mogę doczekać się aż banki i inne instytucje finansowe zaczną sprzedawać opuszczone budynki w centrum, oczywiście zanim te się zawalą. Swoją drogą czułem się nieco jak w górach :D

Odnośnik do komentarza

Mieszkam w Barcelos (na Erasmusa wyjechałem), czyli jakieś 50 km od Porto. Ale zwiedziłem je dość dokładnie na samym początku, gdy sie tu przeprowadziłem i jeszcze parę razy w tym roku je chcę odwiedzić. Zwłaszcza, że pracuję, jako pilot wycieczek ;)

A samo Porto bardzo piękne miasto ;) Niesamowicie klimatyczne i bardziej mi się podoba od Lizbony ;) I rzeczywiście, tak, jak mówisz, tylko czekać, aż niektóre domu w centrum miasta (zwłaszcza tym historycznym) się zawalą :D Najlepsze są te wąskie uliczki xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

zasloncem.pl

 

Polecam waszej uwadze stronę o podróży dookoła świata, w którą już za kilka dni wyruszam z moją dziewczyną. Znajdziecie na niej informacje o przygotowaniach do wyprawy (w najbliższym czasie min. wpis o ekwipunku a także o logistyce całej wyprawy). Wyruszamy już we wtorek. Na biężąco będą pojawiały się na niej relacje oraz nasze wrażenia na temat danych miejsc. Poza tym sporo fotek, video tak więc będzie ciekawie mam nadzieję. Nasza trasa to: Indie - Singapur - Malezja - Tajlandia - Kambodża - Wietnam - Chiny - Korea Płd - Japonia - USA.

 

PS. Podobnego posta wrzuciłem też do tematu Ciekawe strony www, ale mam nadzieje że nie zostanie to uznane za spam czy coś w tym stylu. Uznałem po prostu że warto podzielić się tą informacją w tych dwóch tematach poniewa bardzo ona do nich pasuje ;)

Odnośnik do komentarza

O takiej konkretnie jak moja? 25 tys. zł. Jednak za 10-12 tys. można pojechać na 2-3 miesiące w naprawdę wspaniałe miejsca. Ograniczenia są tylko w głowie.

 

Niedawno można było kupić bilet w dwie strony do Pekinu za 949 zł albo do Bangkoku za 999 zł. Poza tym naprawdę ciekawe bilety RTW (round the world) można już kupić za 1000 funtów. Po drodze np. 5 lądowań i takie kraje jak chociażby Australia, Fidżi, Meksyk itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...