Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze te dziwne "zwiechy" podczas włączania tematu. U mnie to się dzieje zwłaszcza podczas przeglądania karier. Początkowo myślałem, że to ma związek z wielkością tematu, ale taka Marynia działa już bez zarzutu :-k

 

Wiem, że niedawno pisałem, ale dzisiaj jest jakoś znacznie gorzej niż wczoraj :/ Czasami muszę czekać nawet z pół minuty, żeby mi się opek wczytał.

Odnośnik do komentarza

Vetr, tylko Ty masz problem. Forum funkcjonuje bardzo dobrze. Wspomniany błąd wynika tylko i wyłącznie z konfiguracji Twojego łącza/komputera/przeglądarki. Nie wiem jak Ci pomóc i więcej nie pytaj o to. Jeżeli znajdzie się osoba, która będzie mogła pomóc to pomoże. Ciągłym pisaniem o tym nic nie wskórasz. Założe się, że macie z Profesorem zainstalowane jakieś dodatki do FF i w tym szukałbym przyczyny.

Odnośnik do komentarza

moze to wina jakiejs konkretnej skorki? jakiej uzywasz Ty i jakiej uzywa Profesor?

 

Silvera, ale wychodzi na to, że Icon ma rację, wina leży gdzie indziej. Bo ja sprawdziłem, czy też moje pluginy w lisku nie są przypadkiem wynikiem problemów, ale nie. Na innej skórce także mam ten sam problem :-k Ale Icon kazał zakończyć ten temat, więc EOT.

Odnośnik do komentarza

Nadal tak samo, ale już przynajmniej wiem, że wina leży po stronie Firefoxa (sprawdziłem forum na Chromie, działa bez zarzutu), tylko jeszcze nie wiem, z jakiego powodu.

 

Błąd mam chyba tylko w Karierach, bo na przykład ten temat włącza mi się bez ani jednego zgrzytu, nawet po użyciu szybkiej edycji.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Przez skrypt jest to w ten sposób interpretowane. Nie wiem czy nie zauważyłeś, ale tekst belek jest automatycznie pogrubiony, więc kolejne pogrubianie powoduje konflikt. Pogrubiać możesz tekst, ale nie kodowanie tagów. Pogrubiać nie można również między tagami code

 

 [b]test[/b] 

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej u mnie, przynajmniej na Silverze i dopiero od dzisiaj podforum, w którym jest nowy wpis, pozostaje zaznaczone jako zawierające nieprzeczytane wątki, choć takowych w nim nie ma.

Mam podobny problem na Silverze tyle, że polega on na tym, że pokazuje mi iż w podforum nie ma nieprzeczytanych postów tymczasem takowe są.

Opisywany przypadek przez Profa też mi się kilka razy zdarzył.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...