Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

Jak większość pewnie zdążyła zauważyć, zainstalowałem już IPB w wersji 3.0. W tym momencie gotowe jest jedynie forum do ogólnego korzystania. Wiele opcji jest jeszcze niedostępnych. Możecie spokojnie pisać posty, bez obawy, że przepadną. Na ten czas lista poprawek jest następująca:

 

- optymalizacja systemu PW

- dodanie nowych skórek

- naprawa kalendarza

- uzupełnienie galerii emotikon

- przebudowa postów i naprawa starych cytowań

 

Proszę Was o jedno - nie róbcie tu burdelu i nie dublujcie wpisów. Czytajcie co napisali inni użytkownicy. Jeżeli ktoś już zgłosił jakiś problem - nie zgłaszajcie go ponownie. Nie pytajcie kiedy będą nowe skórki, jakie będą skórki. Nie moge odpowiedzieć na pytanie. Pracuję nad forum od 15:00 i jestem już trochę zmęczony. Ciąg dalszy jutro po pracy.

 

Z informacji technicznych - jesteśmy na bardzo nowoczesnym serwerze z obsługą PHP5. Serwer obsługuje wszystkie wodotryski. To powinno znacznie przyśpieszyć ładowanie danych. Mimo wszystko nie zamierzamy wprowadzać zmian w stylu grafiki w podpisach itp. Forum zostaje w takiej formie jak jest. Jedynie jesteśmy na nowym skrypcie. Skrypcie znacznie lepiej zoptymalizowanym i jeszcze lepiej zabezpieczonym.

Odnośnik do komentarza

Sugestia. Powinieneś przywrócić ocenę postu. To niewiele kosztuje a bardzo by zobrazowało "atrakcyjność" użytkownika.

Mi się to podoba, podobnie jest na onecie i nie uważam aby to było złe.

 

A jak masz jakieś wątpliwości, to może warto rozważyć takie wprowadzenie na okres próbny, powiedzmy na 2 miesiące do końca wrzesnia.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza

Także nie jestem za taką opcją. Po co mi wiedzieć jak kto jest atrakcyjny? Poszukam zdjęcia i będę wiedział. Taka opcja, jak sam zauważyłeś jest na Onet.pl, a wydaje mi się, iż wiele osób zgodzi się ze mną, że poziom tamtejszych komentarzy itp. rzeczy nie jest zbyt wysoki. "Atrakcyjność" użytkownika możemy zobaczyć czytając po prostu jego posty, a nie "ocenki".

 

Co do zmiany skryptu to jestem ślepy czy zniknęła belka z linkami do stron o FM-ie i pajacyka bodajże oraz linków na stronie głównej do tych serwisów nie ma?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, dajcie adminom żyć. Na razie podejrzewam ich celem było doprowadzenie tego do wersji, która nadaje się do pokazania. Wszystkie dodatkowe bajery na pewno będą po kolei wdrażane. Wiem na czym to polega więc nie widze powodu, abyście się emocjonowali. Nowy design jest fajny, tylko trzeba poczekac na powrót starego dobrego logo CMF :)

 

Nice job, aż milej tu wchodzić teraz :)

Odnośnik do komentarza

1) Fajna opcja dodana - można samemu zamykać swoje własne tematy. Zostanie ta opcja?

2) Po cóż nam w profilach "opisy"? Będą wywalone jak +/- ? Bo to też takie...zajeżdżające nk.

3) Przy prawym dolnym rogu mamy opcje przeskakiwania do różnych działów, było to też na starym , ale teraz brakuje "strona główna forum". I żeby przeskoczyć na główną stronę, trzeba jechać do góry i tam kliknąć.

Odnośnik do komentarza

Dżejson ma jakiś dziwny błąd na Firefoksie:

 

Błąd kodowania zawartości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

 

 

 

 

 

 

 

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.

 

* Prosimy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

 

I tak ma od rana.

 

Ale u mnie z kolei na FF nie ma tego problemu.

Odnośnik do komentarza

3) Przy prawym dolnym rogu mamy opcje przeskakiwania do różnych działów, było to też na starym , ale teraz brakuje "strona główna forum". I żeby przeskoczyć na główną stronę, trzeba jechać do góry i tam kliknąć.

 

Link do SG masz też na samym dole, przynajmniej w Gotyku.

 

Na Blue Board nie ma...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...