Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Ominąłem ostatnie dwie odsłony, ale postanowiłem sprawdzić najnowsze dzieło, aby przekonać się czy wiele straciłem przez te dwa lata. Niestety tak jak nie podobała mi się ostatnia FIFA w jaką grałem tak samo i ta nie przypadła mi do gustu. Graficznie oczywiście wygląda to fajnie, ale ta nie jest w takich grach najważniejsza. Grywalność na bardzo niskim poziomie. Ślamazarne ruchy przy "normalnym" trybie szybkości. Dopiero po zmianie na "szybki" coś się poprawia. Dziwne piruety na murawie, żeby podać do zawodnika za plecami. Dziwne strzały po których piłka nabiera innej rotacji niż powinna dopełniły swego.

 

Demo ląduje w koszu, a pełną wersją na pewno się nie zainteresuje.

Odnośnik do komentarza

jak się w FIFIE kiwa? przechodzi zawodników? da się zrobić to nie używając tych bezsensownych, wymyślonych zwodów, których niemal żadne piłkarz na świecie nie wykorzystuje w rzeczywistości?

dalej, czemu oni biegają, jakby na karku mieli ze dwustu kilową sztange?

dalej, dlaczego bramkarze są tak beznadziejni? zagrałem 4 spotkania, a bramkarz DWA razy wbił sobie piłkę samemu do bramki.

dalej, grafika jest dobra? dla mnie wszystko jest niewyraźne, szczególnie na dole ekranu.

dalej, co z tym radarem? do czego on ma teraz służyć, bo na pewno nie jest ułatwieniem?

dalej? dlaczego rzuty wolne są takie proste? w FIFĘ nie gram, a trzeba mi było JEDNEJ PRÓBY aby zdobyć gola z rzutu wolnego...

 

jedyne co widzę na plus, to że możemy dowolnie ustawić się bramkarzem przy stałych fragmentach gry, ale mam nadzieję, że i w PESie to dodadzą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niby temat jest o Fifie, ale ciągnąc temat PESa; wie ktoś może, jak pracownicy KONAMI argumentują składy z początka lipca, a nie choćby z końca sierpnia? Wszakże gra wychodzi zazywczaj w październiku/listopadzie :-k

Nie tłumaczą. Podobnie jak nie tłumaczyli się, że na ostatni GamesCom przytargali do prezentacji build sprzed miesiąca i zostali pojechani ostro przez wszystkie niemal media obecne na targach.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja fife10 pozyczylem od kumpla i mam ja na ''testach''.

Krotka ocena:

Plusy:

Licencje, duuzo lig-w tym nasza ekstraklasa.

Dobre tryby online.

 

Minusy:

Bugi-zachowanie bramkarzy,obroncow,zamrazanie pilkarzy.

Sylwetka zawodnikow...nie zmieniona od fify 06.

Ilosc strzalow z dystansu-ich brak!!!!(probowalem grac roznymi zespolami na roznych poziomach trudnosci i przeciwnik praktycznie stara sie wejsc z pilka do bramki).

 

Jak poprawionoby ww bledy to wybralbym fife.

Narazie czekam na PES10 i zobacze co on soba zaprezentuje...

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Nie miałem nawet pojęcia co to jest, kolega mi przesłał, ściągnąłem instalkę 1GB no i cóż, jest na prawdę sympatyczne. Zacznę od tego, że steruje się myszką, ale jest to wykonane na prawdę przyjemnie. Nie ma się co spodziewać grafiki jak z PC, ale jest na prawdę ładnie. Prowadzimy normalnie drużynę, możemy grać z innymi po sieci itd. itp. Taka skromniejsza FIFA z tym, że za darmo. Polecam sprawdzić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...