Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

Niewiarygodne - człowiek pisze wyraźnie, że nikt go nie przekona do tego, że PES jest lepszy, a Ty mu wciskasz, że nigdy w PES nie grał.. :-) mimo, że dla mnie też ProEvo jest zdecydowanie lepsze, to chętnie zagram choćby w demo FIFA 2009, ażeby udowodnić samemu sobie, że ta gra nie dorasta do pięt PES... :-)

Odnośnik do komentarza

A ja jestem fanem obu gier i najpierw gram, potem wystawiam opinie. W tym roku PES jest słaby, moim zdaniem przezwyciężą o niewiele Fifę. Mam nadzieję, że Fifa 09 będzie na PC już next genowa, to byłby krok do przodu. Może EA stworzy do tego dobry gameplay, to będzie szansa, że FIFA wygra rywalizację z PESem, tak jak jest to już na konsolach.

Odnośnik do komentarza

Jest ktoś tu może na forum, kto stał się niesamowitym bluźniercą i pogrywa w fifaM? Właśnie wróciłem z testu u znajomego. Pierwsze wrażenie: Jakie to wszystko nieergonomiczne, nieprzyjazne użytkownikowi i niepoukładane :o Wszystkiego musiałem uczyć się od nowa. Zawodnicy nie bardzo słuchają się poleceń indywidualnych a wyniki często bywają hokejowe, szczególnie gdy gram w Pucharze z kimś z II ligi, wtedy bywają wyniki po 9:0, 14:0. Czasem też w ekstraklasie znarzają się remsy 4:4 czy wygrane 4:3, dosyć często. Na plus zaliczam np. organizowanie turniejów juniorskich i pozyskiwanie z nich zawodników, sporo nieoczekiwanych zdarzeń jak np. przełożenie meczu z powodu mgły. Na minus prezentacja zawodników. Każdy ma pokazany wyliczony poziom, dzięki czemu od razu rzucają się w oczy dobrzy zawodnicy. Transfery (na normalnym poziomie trudności, tj. niemodyfkowanym) są zadziwiające czego przykładem jest np. Tiago Gomes w Zagłębiu Lubin. Seria ta dość mnie wciągnęła, w odróżnieniu od FM-a jest to nietrudny, niewymagający zanadto samograj w sam raz dla niedzielnego gracza (nie wystepują zjawiska uboczne jak sny o nowej taktyce naszej drużyny czy dopracowywanie indywidualnych poleceń w czasie pracy.)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

http://www.fifasoccerblog.com/2008/08/excl...-free-kick.html

Nowy gameplay :) Trzeba przyznać że animacja upadku CR jest świetna ;]

 

Sam się sobie dziwię, ale w tym roku po raz pierwszy bardziej wyczekuję nowej piłki od EA niż tej od Konami :] Co nie oznacza, że FIFA będzie lepsza. Czekam na targi GC gdzie powinna zostać zaprezentowana grywalna wersja PES'a.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...