Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem w swoje łapki Fife Manager 2007 ( tak 2007, bo 2008 by mi nie poszła), i jestem pozytywnie zaskoczony. Bardzo fajnie się gra:) Trochę ciężko w trybie gry jednym zawodnikiem...

Mam dwa pytania do tych co grali/grają w to:

1) Można grać naraz całą drużyną?

2) Macie całkowite spolszczenie? Bo gra oczywiście wydana po ang, ściągnąłem stworzony przez jakąś społeczność, ale tylko wiadomości ,a chciałbym całkowite, wiem, że miało być( było?) ale nie potrafiłem znaleźć linka...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2) Macie całkowite spolszczenie? Bo gra oczywiście wydana po ang, ściągnąłem stworzony przez jakąś społeczność, ale tylko wiadomości ,a chciałbym całkowite, wiem, że miało być( było?) ale nie potrafiłem znaleźć linka...

Również jest posiadaczem tej gry więc:

1. Nie nie można, to nie FIFA.

2. Nie spotkałem się jeszcze z takim spolszczeniem, a że w planach był to akurat wiem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również jest posiadaczem tej gry więc:

1. Nie nie można, to nie FIFA.

2. Nie spotkałem się jeszcze z takim spolszczeniem, a że w planach był to akurat wiem.

Dzięki.

Długo grasz? Może dasz mi jakieś wskazówki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No grę mam od jakiegoś marca. ;) Przede wszystkim uważaj na finanse, gdyż z każdego klubu można zrobić bankruta, po prostu musisz całkowicie minimalizować wydatki. Ja grając w FC Aarau w ciągu pół sezonu zadłużyłem się na 3mln € mimo że byłem liderem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W nowej Fifie, takie wrażenie, strasznie dobrze - zbyt perfekcyjnie wręcz bronią bramkarze. CHodzi mi min. o strzały z dystansu. Czy ktoś ma również takie doświadczenia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W nowej Fifie, takie wrażenie, strasznie dobrze - zbyt perfekcyjnie wręcz bronią bramkarze. CHodzi mi min. o strzały z dystansu. Czy ktoś ma również takie doświadczenia?

Podobnie resztą jak w 07.

Odnoszę takie wrażenie, że jak próbuję przeciwnika przejść zwodem to on zawsze wie, w którą stronę się udam. Poza tym znów moi zawodnicy (sterowani przez AI) zachowują się nielogicznie, przez co wpada dużo "dziwnych" bramek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zauważyłem w FIFE M. 2k7, że dużo łatwiej idzie grająć w trybie.. TEXT MODE , bo grając właśnie tą opcją potrafiłem rozbić na Santiago Bernabeu Real 0:4, a 3D Match, poległem z Recreativo. Jeszcze jedno - gdy gram jednym zawodnikiem którymś, to reszta drużyny gra dużo słabiej niż wtedy gdy grają bez mojej pomocy.

W sumie w trybie grania jednym zawodnikiem baaardzo ciężko się gra :| Szybko, a zanim strzele po wciśnięciu klawisza miną jakieś 2 sek zanim uderzy :/ Ogólnie dużo tracę, nie okiwam graczy, podaje niedokładnie..itp itd A gram np. Joao Moutinho.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W sumie w trybie grania jednym zawodnikiem baaardzo ciężko się gra :| Szybko, a zanim strzele po wciśnięciu klawisza miną jakieś 2 sek zanim uderzy :/ Ogólnie dużo tracę, nie okiwam graczy, podaje niedokładnie..itp itd A gram np. Joao Moutinho.

Cóż...Identycznie jest w trybie "Be a Pro". Czasami aż szlag trafia, jak się patrzy na poczynania kolegów z drużyny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ściągnąłem sobie demko FIFA Manager 08. Mam na dysku C: 5,26 GB wolnego miejsca, a na D: 3,28 GB.. Mimo to, gdy po zainstalowaniu chcę uruchomić grę, wyświetla się taki komunikat :/ Co mogę zrobić? Poradźcie mi, proszę :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ściągnąłem sobie demko FIFA Manager 08. Mam na dysku C: 5,26 GB wolnego miejsca, a na D: 3,28 GB.. Mimo to, gdy po zainstalowaniu chcę uruchomić grę, wyświetla się taki komunikat :/ Co mogę zrobić? Poradźcie mi, proszę :]

Zwiększ plik wymiany, tak jak jest napisanie w tym komunikacie :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zwiększ plik wymiany, tak jak jest napisanie w tym komunikacie

A mógłbyś napisać dokładnie, jak to zrobić? :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyszedł bardzo ciekawy dodatek do nowej FIFY.

Dodatek prezentuje się tak, na pewno dużo wnosi do rozgrywki, przynajmniej dla mnie :) A tu go można pobrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodatek prezentuje się tak, na pewno dużo wnosi do rozgrywki, przynajmniej dla mnie smile.gif A tu go można pobrać.

Ekhem - sorry za offtop, ale jeśli gra wydana w 2007 roku ma grafikę rodem z całkiem ciekawą produkcją, ale sprzed ośmiu lat, to coś mi tu nie pasuję :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dodatek prezentuje się tak, na pewno dużo wnosi do rozgrywki, przynajmniej dla mnie smile.gif A tu go można pobrać.

Ekhem - sorry za offtop, ale jeśli gra wydana w 2007 roku ma grafikę rodem z całkiem ciekawą produkcją, ale sprzed ośmiu lat, to coś mi tu nie pasuję :-k

Tu się zgodzę, ale po to jest ten patch.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

eno ale Actua Soccer dobra byla :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
eno ale Actua Soccer dobra byla krzywy.gif

No właśnie - abstrahując od tematu, AFAIR Actua Soccer miało klika ciekawych rozwiązań - jak np "żywy" kalendarz (kontuzje nie tylko w meczach, ale i na treningu, powołania do reprezentacji). Poza tym gameplay był trochę skopany :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawie zapowiada się Fifa Manager, o to kilka skrinów z demo:

Początek

poziom trudności

Podobne do FM - dostałem zaproszenie na jakiś tam koncert :)

Kolejny ciekawy skrin

Telegazeta :lol: tu wygrałem 11:0 :]

Gazeta z sondą co tydzień

Mecz, tylko, że tablica z 1:0 zasłoniła napisy, ale po chwili są wszystkie podania rozpisane, tak jak raport w Fmie prawie :)

Opcja 3d będzie dostępna w full wersji.

Zamierzam kupić tą grę, wygląda zachęcająco. Można iść się uczyć do egzaminu czy grać w golfa. Także zdjęcia się zmieniają z wiekiem, nie zauważyłem zmiany na moim, bo przed wyborem zdjęcia wybierałem datę, ale już przy żonie zauważyłem zmiany włosów, cery itd :P

Wygląda ciekawie, oby 3d nie był mocno okrojony..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hymm, naprawdę ciekawe. Jakaś odmiana od FM'a. Mi czasem brakuje bardziej rozbudowanego wątka ekonomicznego a tu chyba można na to liczyć. A wiadomo jaka jest planowana cena? Pewnie koło stówy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje typy

Fajne - rozwijanie się piłkarzy z fajnymi efektami dźwiękowymi :P

Na gram.pl gra jest za 99 zł, użyć można 10 wPLN :), przez co cena spada do 89 zł.

Ja dzięki demo na pewno zamówię, obawiam się najbardziej co z 3d, żeby zbytnio nie ograniczyli tego :-k.

Po za tym gra mi zresetowała kompa jak wcisnąłem wyjście do windows, oby takich cyrków nie było z full wersją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta